Jump to content
IGNORED

Umro je Siniša Mihajlović


Poludziber

Recommended Posts

9 minutes ago, Svarog said:

Nisam ga nešto voleo, ali sam voleo što je svaki faul na polovini protivnika bio skoro pa siguran gol. 

 

Odmori, majstore.

 

A mi da se podsetimo:

 

Kako golmani na vecini suteva i ne krenu, nego samo u neverici pokazu rukom ...

bog

Link to comment

Legenda u pravom smislu te reči.

Onakav šut malo ko imao na planeti. Od takvog šuta stradao i reflektor u rts studiju kad je Milojko vodio neku ekzibiciju šutiranja penala na rukometni go sa hokejaškim golmanom Partizana.

 

Počivaj u miru Siniša.

 

 

Link to comment
21 minutes ago, SNARC said:

Gledam mog klinca kako razvaljuje loptu danas i setim se njega i razmisljam o tome kako je pricao o svom detinjstvu i kapiji koju je urnisao.

 

 

Ja sam cuo pricu da je izvalio radijator iz zida u kuci jer je podvlacio noge pod njega da bi radio trbusnjake, posto su oni valjda vazni za jacinu udarca, sut ide iz njih. I tipa mogao je da uradi neki enorman broj trbusnjaka. 

 

RIP

  • +1 1
Link to comment

Kakva užasna vest, svi smo znali da je loše, ali nekako je tinjala nada da će se oporaviti. 

Hvala, majstore, za srećno rano detinjstvo, na onom golu i trku!! 

Počivaj u miru.

  • +1 1
Link to comment

uvek cu ga pamtiti kao jednog od igraca sa specijalnom oruzjem koje svako zeli u svom timu. kao cheat code. i kada si nemocan i igras protiv jaceg protivnika, dovoljan ti je samo jedan prekrsaj bilo gde izmedju polovine terena i protivnickog sesnaesterca i to ti je vec pola gola. 

bas me je potresla ova vest. stvarno sam mislio da ce se izvuci. 

Link to comment

Tužna vijest

 

Jedan je od malobrojnih koji su veličinom nadvladali blesave navijačke podjele. Znam to jer sam ga gledao nekoliko puta u dresu reprezentacije sa južne tribine.

 

Doveo je do perfekcije razorni udarac sa većih distanci i sjećam se sad one utakmice za Inter, na kraju igračke karijere, kada je dao tri komada iz slobodnjaka kao na treningu, opušten i nasmijan.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Umro je Siniša Mihajlović

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...