Jump to content
IGNORED

Ima veze sa teniserima ali nema sa tenisom


Serena

Recommended Posts

Ovoj "potkosulji" ustvari nista ne fali, naprotiv. Onoliko koliko se vidi. Palim ja, ionako sam obecala da ne smetam na ovom pdf, posto nisam redovan gledalac zadnjih godina.

Link to comment

Potkosulji ne fali ali na Sinerovom telu ne deluje bas nesto. 

Slicno filmu u kom vrhunski glumac dobije pogresnu ulogu. 

A kajla ti se svidja? 

Ko je rekao da smetas? 

Valjda imamo pravo da iznesemo svoje misljenje. 

Edited by Serena
Link to comment
25 minutes ago, Serena said:

Valjda imamo pravo da iznesemo svoje misljenje. 

Naravno :)

Federeru i Djokovicu nista ne fali. 

Meni se svidja Sinerova kajla, potkosulja nikako :D.

Sineru nikako ne stoji sve ovo, ali je mnogo kjut 

Edited by Sandradjer
Link to comment
1 hour ago, Moonwalker said:

Ovoj "potkosulji" ustvari nista ne fali, naprotiv. Onoliko koliko se vidi. Palim ja, ionako sam obecala da ne smetam na ovom pdf, posto nisam redovan gledalac zadnjih godina.

Šta ti je Moon jbt, piši.

 

Meni je superzanimljivo tvoje gledište na ovo.

Link to comment
41 minutes ago, Serena said:

Potkosulji ne fali ali na Sinerovom telu ne deluje bas nesto. 

Slicno filmu u kom vrhunski glumac dobije pogresnu ulogu. 

A kajla ti se svidja? 

Ko je rekao da smetas? 

Valjda imamo pravo da iznesemo svoje misljenje. 

 

Nije niko rekao, sama ja necu da smetam. Nemam nikakvu motivaciju ni da nekoga dizem, ni da nekoga spustam. Slucajno sam upala.

 

1. Ono prvo  je modna fotografija iz nekog reklamnog editorijala za modnu kucu, nije njegov PR, a nije za licnu kartu ili album. Modne fotografije kao i revije imaju svoje razloge za "preterivanje" i ne prepisuju se bukvalno ukljucujuci i tu kajlu. 

 

2. Ono sto si podelila su licni uradci gospode i blago receno su krindz na vise nivoa. Vidi se da ih nije kontrolisao neko ko ima pojma  i nisu iz iste price kao ova fotografija.

 

3. Djokovic, na primer, nema klasicno lepe crte lica, ali ima tu vizljastu gradju, ne nasu dinarsku i bio bi dobar za neke modne eksperimente.  Nazalost, i da je pokusao i usudio se da udje u nesto takvo radi eksperimenta ili samo zarade, bio bi limitiran  shvatanjem estetike  kod kuce (ceo ex yu prostor, izuzevsi Sloveniju) nadrljao bi od zajebancije.

Koliko se u nas generalno ima pojma o tome vidi se iz toga koliko smo slicnog prodali ili etablirali. I van konteksta ove teme rigidnost i strah od licnog pecata je malo  opstiji fenomen u nas koji sam zapazila, a nicemu ne koristi.

 

5. Vecina nasih koji su  uspeli u svetu modnog dizajna morali su da napuste tu sredinu i funkcionisu u bilo kojoj koja je iole open mind industrijski i sto se tice publike i klijentele, makar to bila i Slovenija.

 

6. Oni koji su se vratili pa usli u dil sa lokalnim nuovo riche i oblace sadasnju "aristorkratiju" su napravili kompromis, pa onda imas one komicne kopi pejst varijante sledbenika iz javno politicke sfere koje zavrse dole na Galantnoj gospodi.  Ti bi ranije pre umrli nego da poneli tako nesto, ali sada ako vec nosi sef, sto da ne pokazu da se slazu. 

Naravno ukusi su razliciti, a i misljenja. Ajde uzivajte :grozan:

Edited by Moonwalker
Link to comment

0Ws0TEr.jpeg

40 minutes ago, Moonwalker said:

Djokovic, na primer, nema klasicno lepe crte lica, ali ima tu vizljastu gradju, ne nasu dinarsku i bio bi dobar za neke modne eksperimente. 

Imao je i on pokusaja😅

 

Link to comment
4 minutes ago, dùda said:

Šta vam je ovde potkošulja :blink: ?

Ama (neke) žene pogledom skroziraju Sinera.

 

Ed. Ne vidi se zaista, ali one vide.

Edited by Ras
  • Haha 2
Link to comment

Ovom mogu da stave i kajlu i "potkosulju" ne mogu ga naruziti

j7azEZz.jpeg

Marejeva mama je bila u pravu kad ga je prekrstila u Deliciana :wub:

  • Wub 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...