Jump to content
IGNORED

Ima veze sa teniserima ali nema sa tenisom


Serena

Recommended Posts

Janik se nakon trijumfa u Melburnu nije vracao kuci vec u MC, a sad je naivno najavio dolazak sa trofejom iz Roterdama.

Doslji ljudi iz cele Italije da ga vide 😍 

Spoiler

Dominiraju Napolitanaci zbog kajle verovatno 😂 

A mi pre par meseci nasli povoljan smestaj 15km od njegovog mesta, u petak krecemo, snega i turista ce biti u izobilju. 

 

Edited by Serena
Link to comment
2 hours ago, Serena said:

 

  Reveal hidden contents

Dominiraju Napolitanaci zbog kajle verovatno 😂 

A mi pre par meseci nasli povoljan smestaj 15km od njegovog mesta, u petak krecemo, snega i turista ce biti u izobilju. 

 

Spoiler

Udri ga nekom ledenicom, inače ništa od ove sezone

 

  • Haha 1
Link to comment
16 hours ago, Serena said:

Nije mi jasno kako pristaje na ovo :blink:

jTN3tAv.jpeg

 

14 hours ago, jms_uk said:

 

££££££

 

Zaradice on i to puno, a bogami i modne kuce na njemu. Izgleda odlicno, ima lepe i kultivisane crte lica, oci boje cilibara, neobicnu farbu za Italijana, dobro Tirolac je.

 

Jasno mi je da taj tip izgleda nije kod nas preterano popularan, ali to je drugi par opanaka.

 

Bukvalno je sa njim italijanskim modnim kucama upala sekira u med, taman koliko i njemu.  Kao i sa Anom Ivanovic. Italija je to, tamo se svi udesavaju, pa nema frke da ce da ga progalse za pedera

 

I onaj ridjokosi Rus isto dobro izgleda, ali nije toliko dobar i  iz ovoga ce da stane italijanska modna industrija, a to mu dodje svetska. 

 

Edit: Na ovoj slici mi je posebno interesantan vidljiv kontrast izmedju njegove ridje (bakarne boje) kose i sive majice i srebnog nakita. Da su ga pozlatili bilo bi too much. Znaju Italijani sta rade.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Moonwalker said:

Izgleda odlicno, ima lepe i kultivisane crte lica, oci boje cilibara, neobicnu farbu za Italijana, dobro Tirolac je.

 

Jasno mi je da taj tip izgleda nije kod nas preterano popularan, ali to je drugi par opanaka.

Kako si ga opisala :wub:

Spoiler

Zalupa mi srce 

 

  • Haha 1
Link to comment
23 minutes ago, bags said:

Kod mene na poslu je staro pravilo: gledaj sta nose italijanski interni  i to ce biti popularno sledece godine...

 

Pa to je narod koji zna sta je lepo u svemu od kad je njih valjda. Oni su svi sa paznjom obuceni, cak iako to nije skupo. Od bebskih kolica do duboke starosti. Fudbaleri im izadju nacifrani na teren iako znaju da ce za trideset sekundi da se usvinje. Prosto im je lepota deo bivstvovanja.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment
40 minutes ago, Moonwalker said:

 Italija je to, tamo se svi udesavaju, pa nema frke da ce da ga progalse za pedera

 

... iza ovoga ce da stane italijanska modna industrija, a to mu dodje svetska. 

 

Edit: Na ovoj slici mi je posebno interesantan vidljiv kontrast izmedju njegove ridje (bakarne boje) kose i sive majice i srebnog nakita. Da su ga pozlatili bilo bi too much. Znaju Italijani sta rade.

bas juce nabasala na neke skorasnje snimke Marca Mengoni-a San Remo ili  neki solo koncerti, ali to suknje to sljokice, to providno, to cvece, to faltice a izgleda nikad muzevnije (ne ulazim u njegovo opredeljenje koje btw ni ne znam). Tako da to je to sto se italijanske modne industrije tice !

 

On topic:

 

Amazon Is Making a Roger Federer Documentary, Moving Deeper Into Sports

The tennis great thought he was making a home movie about his last 12 days as a pro. It turned into a documentary by award-winning filmmaker Asif Kapadia.

Link to comment

Ali ova kajla i ovako raskopcana kosulja, sta li je vec, to nije on :sad: 

On i Ana su dva sveta, Ana voli kameru, a Sinera kao da su puskom naterali :lolol:

Jannik Sinner: «Non sono mai stato in discoteca, evito distrazioni come Sanremo. Sono italiano al 100% anche se parlo in dialetto tedesco»

Edited by Serena
Link to comment

Ne sumnjam u tvoj dobar njuh i u to da ce zaraditi lovu i on i italijanske modne kuce ali meni moj njuh kaze da covek ne uziva u ovome. 

Drago mi je sto je odbio da se pojavi na Sanremu. 

Edited by Serena
Link to comment

Pa OK uzivao, ne uzivao, ocito da to ipak radi (kao manje vise svi profesionalni sportisti) i realno ova reklama i on na njoj meni izgleda vizuelno vrlo dobro. Moja poenta je bila upravo u tome. 

Uzivace kad pocne, ako vec i nije, da pravi reklama sa njihovim automobilima ili vinima i hranom. 

Edited by Moonwalker
Link to comment

Lično nisam fan Sinerovog izgleda, ali Moon je potpuno u pravu. Može to da se "proda" i te kako.

 

Zamišljam ga na nekom dvoru kako služi nekim svrhama :D

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...