Jump to content
IGNORED

Ima veze sa teniserima ali nema sa tenisom


Serena

Recommended Posts

Kao sto je u Srbiji normalno da Madjari iz Kanjize ne pricaju srpski tako je i na severu Italije normalno da ne znaju italijanski. Oni se ni ne osecaju kao Italijani. Ko se bavi turizmom tu i tamo natuca, a ostali nemaju potrebe da ga znaju.

Sinera su "prihvatili" kao Italijana nakon osvajanja salatare, a malo pre toga kad je otkazao ucesce u Devis kupu zbog umora bilo je drvlje i kamenje po njemu. Za rezidencu u Monte Karlu mu krv piju, a bilo je varnica i nakon odbijanje ucesca na Sanremu.

Fratelli Crozza se mnogo zezaju na njegov racun. 

Sa 14 godina je sisao sa planine i Pijati ga je smestio u kucu kod jednog trenera sa akademije koji je imao sina njegovih godina tako da su se druzili i ucili italijanski. 

Mislim da ni sam Siner sebe ne dozivljava kao Italijana kao sto ni Laslo Djere nije Srbin sto je sasvim normalno i ok. 

Link to comment

@Serena hvala na vremenu i što si se potrudila da mi ne odgovoriš na pitanje :tongue: jer po tonu deluje da siner ne priča dobro italijanski a onda si pomenula đerea koji ga priča kao da mu je prvi jezik, što možda i jeste.

Link to comment

Nije mu prvi jezik ali on priča puno bolje srpski nego sto Siner parla italiano. 

@utilitaristjesam li sad odgovorila na pitanje? :)

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
48 minutes ago, Ras said:

I niko da prokomentariše novu kampanju za Luis Vuton?

 

  Hide contents

image.png.bc11a04d1bf2e3e0b8fc7a8216ce2d38.png

 

 

Nisam videla, ali Rodger brutalno izgleda.

Link to comment
Posted (edited)

Meni ovde brutalno izgledaju samo Dolomiti :wub: i mozda Nadalovi bicepsi. 

Rodja mi nikad nije bio faca, uvek mi je delovao nekako staromodno, i on i Mirka. Kako stari oci mu se nekako smanjuju, bas u onom videu sto je @Ras postavio na "To macko!" se vidi transformacija. 

U drugim vestima Siner ima novu ribu. Ostavio Italijanku, influenserku Bracini zbog lepe Ruskinje Ane Kalinskaya

s6TtACA.jpeg

Ona je pre par godina bila u vezi sa jednim drugim srcelomcem, teniserom, a ime mu nije Radek. 

Spoiler

yNder5C.jpeg

 

Edited by Serena
Link to comment
4 hours ago, Ras said:

I niko da prokomentariše novu kampanju za Luis Vuton?

 

  Hide contents

image.png.bc11a04d1bf2e3e0b8fc7a8216ce2d38.png

 

 

Ja reko printscreen iz novog LOTR filma "Fellowship of the Racket - Is Ring Really Destroyed".

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Ja reko printscreen iz novog LOTR filma "Fellowship of the Racket - Is Ring Really Destroyed".

To je bila i moja asocijacija :laugh:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Serena said:

Sabalenka ima novog decka :blink:

  Hide contents

 

Georgios Frangulis8NcfHFt.jpeg

 

 

A znači zato me nije ni seenovala...

Link to comment
Posted (edited)

Sad ce svadba :thumbup:

Tako su se Monf i Svitolina sastajali i rastajali bezbroj puta. 

Inace videla sam onomad u Rimu Badosu, krupna jaka cura, nisam imala takav utisak gledajuci je na TV. 

Imala je trening i bas dosta fanova, a ona opusteno koketira sa svima. Ima lep osmeh :wub:

U drugim vestima Siner uhvacen na veceri sa Kalinskom u restoranu nekog otmenog hotela. 

Lep su par i njih dvoje

Edited by Serena
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...