Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

3 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

 

najbogatiji covek na svetu ima meltdown i mi to mozmeo da pratimo uzivo, aj lav it. 

 

ali ona pateticna tetka lex fridmen koji se nudi da prezume i spase tviter :laugh: cela ta ekipa oko dzoa rogana je uzasna. 

Lex već godinama priča da mu je cilj da napravi bolji tviter. Gde su nudi? I za šta? Oće da bude CEO? To bi baš težak blam bio, ali voleo bih to da vidim kad je već cirkus.

Link to comment

Meni Lex izaziva neprijatnost, ne mogu da svarim taj njegov extremni pozitivizam

 

pogledaj i twitove ispod

 

 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Hahaha fokus na povećanje količine ljubavi u svetu i na dobar inženjering :lolol:

Pa moj šef bi ga izbacio kroz prozor momentalno, a ni ne radim u biznis sektoru. Gde su tu pare druže, koga boli kurac za ljubav i tehnologiju same po sebi. Takve priče samo u akademiji možeš da pričaš. 

 

Edit: meni je leks inače OK, valjda zato što sam i sam patetičan, a da sam tetka se odavno zna tj. od kada sam se otvorio na topiku o patikama.

Edited by Heaviside
  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

Hahaha fokus na povećanje količine ljubavi u svetu i na dobar inženjering :lolol:

Pa moj šef bi ga izbacio kroz prozor momentalno, a ni ne radim u biznis sektoru. Gde su tu pare druže, koga boli kurac za ljubav i tehnologiju same po sebi. Takve priče samo u akademiji možeš da pričaš. 

@Duhovnost, ljubav i med vidiš li ovo? :D

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Lex već godinama priča da mu je cilj da napravi bolji tviter. Gde su nudi? I za šta? Oće da bude CEO? To bi baš težak blam bio, ali voleo bih to da vidim kad je već cirkus.

Da, da bude ceo. 

Link to comment

Lex sam kaze da se pronasao u liku Kneza Miskina iz Idiota, tako da je ovaj tvit u skladu sa tim. Ja doduse nikad nisam upoznao "idiota" u RL, cinilo mi se da je lik prenaglasen, karikatura, kad ono medjutim.

 

A ovih sto prodaju ljubav, esg, diversity, u biznis svetu ima kolko hoces, ali ti ce promeniti plocu cim izmuzu kravu.

Link to comment
18 hours ago, Heaviside said:

Samo nam još to fali. To ti kažem ja koji ga ovde uglavnom branim.

 

Šta znam. Elonko ima svojih bagova i mana, ali ne verujem da ne bi bio uspešniji i revolucionarniji (u nekom pozitivnom smislu) predsednik od ovih matorih kurtona što poslednjih decenija ordiniraju po Beloj kući. 

  • +1 1
Link to comment

Jedino možda od Trampa, mada ni to nisam siguran. Mislim, izgleda da je za njega i 1 Tviter preveliki zalogaj, koji crni predsednik Amerike. Tu treba poptuno drugačiji profil. Neka ga u biznisu, za razliku od većine ovde ja mislim da on to dobro radi. 

Edited by Heaviside
Link to comment
1 hour ago, Willow said:

 

Šta znam. Elonko ima svojih bagova i mana, ali ne verujem da ne bi bio uspešniji i revolucionarniji (u nekom pozitivnom smislu) predsednik od ovih matorih kurtona što poslednjih decenija ordiniraju po Beloj kući. 

lik je bukvalno tramp

Edited by Joe D
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...