Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

14 minutes ago, mraki said:

Imam neku watchlistu pa sam bacio pogled, videh da je loš dan ali da su konačno u zelenom. :)

 

Ne pitam zbog toga, nego kada gledas u real time charts, kako se u sekundi pojave shorts pa ne stanu i to ne stede ono tipa 20 000 akcija.  Ne smem da trepnem bulvalno da ne propustim :lolol:

Mislim da je elon aktivirao nekog sad da odrzava ovaj bottom preko algoritama jer je prilicno stabilno od otvaranja jutros

 

Edited by mustang
Link to comment
24 minutes ago, mustang said:

 

Ne pitam zbog toga, nego kada gledas u real time charts, kako se u sekundi pojave shorts pa ne stanu i to ne stede ono tipa 20 000 akcija.  Ne smem da trepnem bulvalno da ne propustim :lolol:

Mislim da je elon aktivirao nekog sad da odrzava ovaj bottom preko algoritama jer je prilicno stabilno od otvaranja jutros

 

Nemam pojma ni kako bih to pratio i prepoznao…

Edited by mraki
Link to comment
20 minutes ago, mraki said:

Gde to pratiš i kako prepoznaš? 

 

Preko TD Ameritrade  

I na svim trejding platformama ukljucijuci IBKR interactive brokers za evropu

 

Level II charts je obavezno da moras gledas pre kupovine i dok imas kad vidis da ide u qrc (nagli skokovi/padovi) 

ovo je sa BB (Big Boards L2, moj OTC izgleda  malo drugacije) 

 

vidis kako su akcije na 100, 200 .. se nude.....i onda odjenom u sekundi se pojavi 20000 i nestane ..nema sanse da bih mogla da ih uslikam  jer ne znam kada ce da se pojave 

 

ono 2.3% u zelenom, znaci koliko sam trenutno u plusu

 

IMG_20221228_102755.jpg

Edited by mustang
  • Hvala 1
Link to comment

Nije shorting sve što sija. Dosta ljudi paniči i hoće da izvuku barem ono što su uložili i dok su još barem malo u plusu. I to naravno ima efekat da obara cenu i onda ide navala na prodaju. Ko izdrži, pričaće. Ili će cela kompanija da ode u pm ili će se desiti neki rebound za godinu dana. Uglavnom; ako padne još više, eto mene da kupim par akcija. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, nenad said:

nema nikakvog razloga da cela kompanija ode u pm, cak i da cena padne na 50 usd. 


biće haos ako brokeri pozovu na margin call. Nadam se da se neće desiti, jer će se odraziti na čitavu berzu i ekonomiju. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...