Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

2 minutes ago, James Marshall said:

363321019_684407573716808_51275402913944

 

otišle stvari u kurac, ovo je kocka isto, ne možda u rangu Denvera i MPJ ali opet

Htedoh da sad napišem ovo..

Ne kažem da je loš igrač, ali ovaj ugovor je ludost..

  • +1 2
Link to comment

Mislim, čovjek ima isuviše bagaža i mana da bi dobio najjači ugovor u ligi, ok, kad bude isticao biće vjerovatno pedeseti ugovor, ali čovjek nije najbolji igrač ni u svom timu

  • +1 4
Link to comment

Pa dobro, potpisao je i Mike Conley najjači ugovor u ligi svojevremeno. Evo gledam, bila 2016, $153 mn, isto 5 god. Duplo jbt.

Edited by Bane_V
  • +1 3
Link to comment

Pa valjda i nisu imali puno izbora, covjek je ispunio ono sto treba da dobije max ugovor. Druga je stvar diskusija koliki treba da bude max ugovor ali i to je odredjeno NBA pravilnikom. Mogli su ili da mu dadu max ili da ne urade nista sto bi indiciralo da nisu spremni da mu dadu max  pa da bude nezadovoljan i ode sa sezonom 24/25. 

Link to comment

Problem sa ovakvim ugovorima je, kao što vidimo iz Denverovog slučaja, što ti veže ruke u pogledu ostatka rostera. Jbg, logično je da mu daju max pošto je njihov i dio je uhodanog sistema, inače ode za dž, ako osvoje nekad nešto, neće niko ništa pitati. Ali opet, valja milion kockica da se sklopi. Meni je on suviše nepouzdan u svakom pogledu, a nije da ga ne gotivim, djeluje da nije budaletina tipa Zajon, već neko fino i pismeno čeljade. Nije ovdje puno izbora imao Boston, jbg. To im je što im je, ako je pristao, valja im živjeti i mrijeti sa njim i Tejtumom. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Samo što za razliku od Denvera imaju poziciju i da dovode igrače za džabe. Npr. mogli su za te pare da dovedu 2 igrača kalibra van Vlita. Kapiram da nije baš tako jednostavno kao kad se tako baci na tastaturu, ali ne sumnjam da bi se Stivens snašao. 

 

Dok nesrećni Denver mora da preplaćuje Redžija. 

Edited by kralj
Link to comment

Pa to je, nije bas tako jednostavno. Jaylenu tekuci ugovor jos ne istice, i Boston nece poceti placati taj novi ugovor jos godinu dana. Dakle nemogu potpisati free agenta nego samo da trejduju Jaylena za igraca relativnog istog kvaliteta a koji ce biti placen manje. E sad pitanje je koga mogu naci a da je u tim parametrima... 

Link to comment
52 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Pa to je, nije bas tako jednostavno. Jaylenu tekuci ugovor jos ne istice, i Boston nece poceti placati taj novi ugovor jos godinu dana. Dakle nemogu potpisati free agenta nego samo da trejduju Jaylena za igraca relativnog istog kvaliteta a koji ce biti placen manje. E sad pitanje je koga mogu naci a da je u tim parametrima... 

 

Znam da mu ističe dogodine, FVVa sam pomenuo kao red veličine igrača sa skoro duplo manjim ugovorom. Ne znam sad ko je dogodine FA, ovi klinci (Hali, Bol...) su valjda produžili, jedino mi Siakam i Harden padaju na pamet. 

 

Meni ovo užasan potpis.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Samo što za razliku od Denvera imaju poziciju i da dovode igrače za džabe. Npr. mogli su za te pare da dovedu 2 igrača kalibra van Vlita. Kapiram da nije baš tako jednostavno kao kad se tako baci na tastaturu, ali ne sumnjam da bi se Stivens snašao. 

 

Dok nesrećni Denver mora da preplaćuje Redžija. 

 

cak i da nije potpisao novi ugovor tj produzio ne bi mogli nikoga dovesti jer bi i dalje imao ugovor za sledecu sezonu. a brown ce one tamo sezone samo 10 miliona imati veci ugovor od van vleeta.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...