Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

13 hours ago, Micko8 said:

Pa to je njegova igra, sutevi iz driblinga , prodori itd. Imao je on dosta blokada ali su mu igraci skidali lopte iznad glave. Deluje mi da ima veoma slab motor.

 

Gledao sam samo isečke ali ovako je i meni delovalo. Ajde što se vuče s loptom u napad, ali par puta gledao kao tele dok neko hvata skok. Nije više u ekipi za razigravanje za draft.

 

Slab debi, bila to loša ekipa ili ne. U napadu za sad ako ne ubaci šuteve piši propalo.

Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

On 7. 7. 2023. at 18:46, omiljeni said:

ma gluposti

sad ću ti ukratko objasniti šta se ovde dešava već godinama. evo npr @freakns, on ti je fotorobot za "prosečan ppp forumaš". a to znači sledeće, nema blage veze o sportu i o samoj igri, a voli baljezgati. baš mnogo voli baljezgati. pa se onda hvata za neke stvari o kojima je negde nešto načuo i melje o tome dok se boje ne rastope.

to su te priče kako je denver mali grad, malo tržište, pa se moraju razbacivati parama ako oće bar nekog da nateraju da im šmerne potpis na ugovor. a kao Lejkersi i svi ostali osvajaju titule samo zbog free agenata. glupost na glupost na glupost.

ista stvar je i za ovog Granta i igranje za crnu zajednicu umesto za platu. Friketa i njegovi klonovi su nešto čitali ili slušali neke podkaste, pa načuli nešto. i verglaju o tome kao da je u pitanju nešto relevantno.

ta priča o maleckom denveru iz kog svi beže se reciklira na ovom threadu barem jednom mesečno. ja sam se pre štrecao na to, pa pisao poustove kako to nije tačno. kad sam skontao da peti put pišem istu stvar onda sam izbunario Nielsenove tablice na osnovu kojih računaju rejtinge na osnovu kojih se sklapaju ugovori u stotinama milijardi $ i tamo piše da je Denver tu negde cirka oko top15 mesta na toj listi medijskih tržišta u USA.

sad, 'vako po sećanju, ispred Denvera su i Seattle i Tampa, pa ispada da u realnosti zapravo Nuggetsima malo fali da unutar NBA lige upadaju u top10 tržište, ali aj ti to objasni friku i toj ekipi. oni imaju svoj mikrouniverzum u kojem važe druge činjenice i pravila.

 

opet nisi pio lekic :(

Link to comment
On 9. 7. 2023. at 2:40, boldrock said:

Kaže nije mu trebao onaj govor trenera posle finala (da se ne oseća loše što je slabo šutirao jer ne doprineo na drugi način) jer su upravo uzeli titulu, a uostalom uopšte ne misli da je tako loše šutirao. Takođe je nazvao Denver small-market timom. :D

 

Toliko je dobro šutirao da je nastao delirijum u publici kada je zabo trojku posle 20 promašaja :D 

 

Vembi™, nadrealna tehnika i kontrola lopte za tolikog čoveka. Pa i samo kretanje. Imaće problem međutim sa krađama jer ta lopta putuje boga oca do parketa i nazad. A ako manje bude driblao, moraće da ide bliže košu gde će ga čekati gomiletina NBA snagatora od kojih će se uglavnom odbijati kao od zida. 

 

Mislim da će biti dobar, samo je pitanje koliko dobar. Tj da li dovoljno dobar da opravda prvo mesto na draftu. Što kompetitivniji SA bude, njemu će biti teže da se istakne i opravda očekivanja. No pitanje je šta će mu Pop nametnuti kao očekivanja za prvu godinu, sa takvom građom i fizičkim karakteristikama, sigurno su svesni da moraju sa njim polako. 

Link to comment

Po cenu da priznam za par godina da sam jeo govna (ne bi bilo prvi put), ja nisam fan Vemblijatm. Deluje kao rich-man's Pokusevski, agilan jeste, ali za te suteve koje on uzima bi mu bolje bilo da je 5cm nizi i malo brzi. Ovako, nit je Dirk nit Yao. 

 

Poprilicno sam siguran da od njega ove sezone nema skoro nista (sto je sasvim ok), no videcemo kako ce izgledati kad nabaci 10ak kg misica, mozda bude eksplozivniji.

Link to comment

Mlad je. Sve ispod multiple Mvp-a, 3+ titula, večitog all stara vec od sledeće godine je neuspeh. 

 

Očigledno je da kreće kao četvorka, ali siguran sam da će brzo da nabije masu i postane zver. U napadu još i može neki upitnik da se postavi iako ima materijala da bude dominantan na više načina. U odbrani može da bude goat ko od šale. 

 

Osim Lebrona niko nije dolazio u ligu ni blizu sa ovakvim potencijalom. 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Wemby nema masu, a pitanje je da li ce ikada moci toliko da se nagruva da fizicki isprati igru na 5 u NBA.
Mislim da je poredjenje sa Porzingodom najprikladnije u ovom momentu

Link to comment

ljudi jel gledate vi kosarku?

pisete otprilike kao da je 86ta, pa je jedina svrha lika od preko 205 da se guzi i gura pod kosem

ovakav talenat sa njegovim fizickim karakteristikama moze da se koristi na gomilu razlicitih nacina u modernoj kosarci

 

naravno, nista od toga i dalje nije garant da je on igrac koji ce dominirati ligom narednih godina, ali da ima ozbiljne predispozicije za to, ima

  • +1 2
Link to comment

Meni više djeluje da su njegove mane na mentalnoj strani, da će mu faliti tog killer instinkta (povezano sa motorom), neko napisa da se ne cima baš previše u odbrani (a ponekad ni u napadu), meni djeluje da malo i ispada, da previše juri banane umjesto da igra timsku odbranu. U napadu opet sa ovakvom građom (negdje su kačili neki klip kako pravi blokove, mnogo rizično sa onim tankim nožicama) biće mu zajebano, valjda ne pokušavaju od njega da naprave nekog Dirka ili još gore nekog šutera spolja, pošto bi to bilo zaista arčenje ovog što mu je bog dao, a voli pik n pop više nego leba da jede. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...