Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

možda ću zvučati blasfemično ali iskreno malo mi je opalo i povjerenje u lika od 74 godine da je u stanju da to izvede, valjda će tu malo učestvovati i Big Fundamental i ostali pomoćni treneri, Pop djeluje da bije neke svoje tvrdoglave bitke i da je ostao zaglavljen u nekim prošlim vremenima. Za njega mislim da je promašio sweet spot da ode u penziju. 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

 

Pa naravno da je sličniji Porzingisu nego Tre Jangu po muskulaturi i načinu igre, ovde govorimo o tome ko je kakav prospekt. 

 

A Vembi je iz veoma očiglednih razloga ishajpovan kao niko od Lebrona. U toj jednačini su uračunate i nožice i visina driblinga, pa i sumnjivo iskustvo Porzingisa, ne brinite. 

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

možda ću zvučati blasfemično ali iskreno malo mi je opalo i povjerenje u lika od 74 godine da je u stanju da to izvede, valjda će tu malo učestvovati i Big Fundamental i ostali pomoćni treneri, Pop djeluje da bije neke svoje tvrdoglave bitke i da je ostao zaglavljen u nekim prošlim vremenima. Za njega mislim da je promašio sweet spot da ode u penziju. 

 

Po meni je Pop kreator najprogresivnije napadačke košarke by far. Daj bože da je ostao zavlavljen u tim vremenima. 

 

Mada je sasvim opravdana skepsa da može da guli još 5 godina na istom nivou sa istim intezitetom. Postoji bojazan od bajden efekta.

  • +1 1
Link to comment

Pa naravno da treba da se guzi i u reketu  sa svojih 223 cm, zbog toga  sto nije pouzdan suter , pa da samo visi na perimetru. A ne vidim da ima neke spcijalne poteze dole ispod  trenutno. 

Edited by Micko8
Link to comment

 

 

Tristac je bio solidan juce. Bilo bi dobro da ga Washington odmah potpise  za sledecu sezonu.

Edited by Micko8
Link to comment

Odjebali Pula, doveli CP3. Koji ce im verovatno na drugi nacin narusiti hemiju tima. Cini se da ocekuje da bude starter a nisam siguran da ce to zaista i biti slucaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...