Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

Meni je najveci sok sa tim videom da Harden ima trbuh kao ja. Otprilike isti profil gdje je se majca ne zadize na prsima nego dolje... Covjek zreo za penziju...

Link to comment
On 13. 8. 2023. at 7:47, 1n54jd3r said:

Ova fora da imas ugovor a neces da igras je nesto najjadnije sto je zadesilo NBA. Treba da uvedu neko pravilo o penalima za svaki dan kada igrac odbija da izvrsava ugovorne obaveze (umesto da ostaje samo bez proporcionalnog dela plate).

 

pa ima penala, ne znam zasto mislite da nema.

Link to comment
3 hours ago, garmonbozia said:

Da, Ben Simmons je barem spojio nekoliko sezona bez povrede. 

true

Simmons dok ga Embiid i Doc nisu ispljuvali je bio legitiman NBA igrac. Zion ima 114 utakmica za 4 godine. Simmons je odigrao 217+22 playoff tekme za prve cetiri sezone. Simmons je u prvoj playoff sezoni odigrao 10 tekmi, sutirao 50% i 70% bacanja i imao prosek od 16.3/9.5/7.7 i bio verovatno najbolji defender na terenu. 

da je Embiid sutirao tih 50% i imao manje turnovera od asistencija, mozda ne on i Doc ne bi morali svake godine da traze zrtveno jagnje...

  • +1 1
Link to comment

Ne znam da li si gledao Bena Simmonsa prosle sezone, ja sam samo jednom, ali deluje kao da covek ima strah od hodanja. Ono su neki ozbiljniji mentalni problemi. To sto je Zajon debo i voli feeder ludace ne znaci da je losiji. Ono kad je igrao point centra poslednji put je kidao. 

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...