Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Prenosim s bleachera

"Kevin Ljubav je u svakom svom plejof učešću stigao do finala NBA"

 

GOAT!

LBJ je imao sreće što je bio s Loveom u timu da ga ovaj odvuče do velikog finala a zatim i prstena

Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

ne svidja mi se nikako narativ da je denver vec sampion

jesu favoriti, ali isti takvi su bili i baksi i seltiksi pa smo videli sta je bilo

majami je poslednja ekipa protiv koje smes da udjes sa stavom da je dovoljno samo da se pojavis

  • +1 8
Link to comment
12 minutes ago, pbg12345 said:

ne svidja mi se nikako narativ da je denver vec sampion

jesu favoriti, ali isti takvi su bili i baksi i seltiksi pa smo videli sta je bilo

majami je poslednja ekipa protiv koje smes da udjes sa stavom da je dovoljno samo da se pojavis

😆

 

Sumnjam da se Jokić, koliki su favoriti, možda stvarno i ne pojavi nego ostane na bazenu. 

 

 

Nba finale je zaboga. Bez brige, igraće najbolje što mogu. Prognozirao sam 4:2, pa nek stoji, al posle utakmice od sinoć bih korigovao. Skoknuće debeli do Čikaga pa za Beograd koji dan ranije. Plašim se samo da ga ovaj naš manijak ne dočeka na konju. 

Link to comment

Jok, Boston prodao mini bogatstvo a na Majami ne bi igrao ni protiv Real Madrida, i to bez sve zajebancije. Ovaj njihov plasman u finale je kao titula Lestera u Engleskoj, jednom u 500 godina, a ako osvoje mislim da su nadjebali i Lester.

 

Mahom ocajni igraci, ocajna igra, sve ocajno ali otvorilo im se. 

Link to comment

Mora Jokić da uzme ovo. Aj pa da SNS simpatizer osvoji i svetsko prvenstvo posle ovoga i da zajedno gledamo prijem kod predsednika 😍

Link to comment

Jedino sto potencijalno moze da se ispreci Denveru je situacija da Dzamal cilja da bude MVP finala, uzme da carini loptu i siluje a ne krene ga sut.

Link to comment

inace, denever ce u PO igrati sa dve 8plasirane ekipe, jednom 7plasiranom i jednom 4 plasirnaom u svojim konferencijama :D 

teoretski gotovo da nije moglo "lakse" makar ako se gleda po plasmanu, jedino jos da je ona 4plasirana bila zamenjena 5plasiranom, odnosno da su igrali protiv klipersa umesto protiv sansa

 

prilicno sam siguran da se ovo nikad do sad nije desilo

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...