Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

5 hours ago, Venom said:

I ako sam video dobro Boston je imao challenge na kraju za taj faul i sudije potvrde ali daju tri bacanja umesto dva. Ali ne vide duplu pre faula.

 

 

Deluje da je ta dupla rezultat toga što ga je Horford zakačio rukom po glavi.

Link to comment

Pa onda se svira faul za to (iako je kontakt minimalan, ne svira se skoro nikad) i dva bacanja a ne ovako, moglo je da odluci seriju bezveze. Jebeni NBA i glupa pravila i sudije. 

Link to comment

Pa Majami ne moze gore od ovoga, Batler moze da podivlja jer su ih svi otpisali, a i ovi su vise puta do sad u ovom plejofu pokazali da su kese... Recimo Tejtum sinoc 1/10 sut u drugom, covek nestao totalno, Braun je recimo bio dobar ceo mec s obzirom na brza 4 faula ali je i on sklon nestajanju, ostali su napadacki dosta skromni i ne ocekuje se da bilo ko drugi zabija 20+ poena. Mislim da ce biti ili nesto bas ubedljivo za Boston ili ako bude napet mec naci ce nacin da izgube. 

  • Hvala 1
Link to comment

Iako je utakmica bila da oči krvare, drago mi je što sam gledao pa makar samo zbog poslednja 3 minuta ludila. Denveru je glavni protivnik što dembelišu 10 dana pa će ispasti iz ritma, ali van toga ovo bi morali da dobiju ko god da izadje sa istoka.

Link to comment
12 minutes ago, Zli Gli said:

Pa Majami ne moze gore od ovoga, Batler moze da podivlja jer su ih svi otpisali, a i ovi su vise puta do sad u ovom plejofu pokazali da su kese... Recimo Tejtum sinoc 1/10 sut u drugom, covek nestao totalno, Braun je recimo bio dobar ceo mec s obzirom na brza 4 faula ali je i on sklon nestajanju, ostali su napadacki dosta skromni i ne ocekuje se da bilo ko drugi zabija 20+ poena. Mislim da ce biti ili nesto bas ubedljivo za Boston ili ako bude napet mec naci ce nacin da izgube. 

Bice dobar mec, nema sanse da ponovo odigraju ovako lose i jedni i drugi.

Link to comment

Protiv Majamija je beton da dobijaju, em prednost domaceg terena em su ovi strasno limitirani a nisu mnogo jaci ni kad igra Hiro sa svojih 20 poena. Tu bi bilo veliko iznenadjenje da izgube vise od jedne.

 

Boston s druge strane potencijalno moze mnogo bolje od ovoga do sad u plejofu, finale je, izginuce svi da rese prve dve kuci i onda posle cekalica da ovi popuste pod pritiskom. Bas velika razlika u potencijalnom maksimumu u odnosu na Majami, ako im klikne oni su favoriti definitivno, nece ceo plejof biti patnja na svom terenu. 

Link to comment

Evidentno je da su na opasnom talasu zeleni.ipak mi se cini da ce biti vrlo nategnut tie briek osim ako kelti ne naprave brzo veliku prednost.ide se all in na max.mislim da ce skoro cela tekma izgledati kao jutros poslednja cetvrtina u smislu da ce biti vrhunskog makljanja.a I sudije ce opet biti dosta u fokusu

Link to comment

bilo kakvo predvidjanje game 7 je cista lutrija

cisto igracki, po talentu boston je miljama daleko

majami je tokom sezone i u onoj prvoj play ina protiv atlante delovao kao evrokup ekipa zalutala u nba

jos im se na samom pocetku PO povrede dva bitna igraca rotacije

u tom trenutku sve osim glatkog ciscenja od baksa je bilo prvorazredno iznenadjenje

a oni ne samo da su izbacili bakse, vec i relativno lako nikse i dobili prve tri protiv seltiksa

 

sa druge strane boston em proslogodisnji finalista, em ekipa koja je uz bakse tokom sezone najvise pokazala

ocekivala se setnja do finala istoka i tog obracuna sa baksima

a oni se vec protiv atlante raspadali, poklonili dve utakmice, daleko da su delovali kao ozbiljan izazivac

onda protiv siksersa jos gore, bili na ivisi ispadanja, spasli se nekako jer jbga embid i harden

uglavnom u  obe serije toplo hladno, gde su se bukvalno svaku drugu utakmicu raspadali i ocajno delovali

 

onda se ocekivalo da ce ih taj povratak protiv siksersa pogurati i da ce progutati majami od kog su u ovom sastavu daleko kvalitetnija ekipa

rasali se i izgubli prve tri, od toga dve kod kuce

sad kad je dogorelo, nekako su se sastavili i dobili tri, ali daleko od toga da je to bilo nesto rutinski, sinoc ih je bukvalno dlaka delila od ispadanja

 

tako da, potpuno je suludo predvidjati nesto

mogu seltiksi do poluvremena biti vec na +30 na cisti kvalitet, a mogu se i raspasti kao vec nebrojeno puta u ovom PO, sa druge strane da ih zatrpaju trojkama i ludi dzimi i da majami dobije lagano

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Svakako bih vise voleo Miami zbog prednosti domaceg terena.

 

boston ovaj playoff ima 5-5 kod kuce dok je denver neporazen na svom terenu.

 

2 minutes ago, 1n54jd3r said:

Spolstra je rekao da ce dobiti sedmu, prejak je trener da mu ne bih verovao ;) A i Jimmy je slicno rekao.

 

jimmy to kaze vec cetvrtu urakmicu za redom.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, 1n54jd3r said:

Spolstra je rekao da ce dobiti sedmu, prejak je trener da mu ne bih verovao ;) A i Jimmy je slicno rekao.

I ja cu postati millijarder sutra ujutro. Prokockali su sve  svoje sanse u ovoj seriji.

Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...