Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

38 minutes ago, 189- said:

 

boston ovaj playoff ima 5-5 kod kuce dok je denver neporazen na svom terenu.

 

 

jimmy to kaze vec cetvrtu urakmicu za redom.

 

Istina, ali ne znam da li je moguće odigrati goru utakmicu od onoga što je on sinoć igrao. Da cepne Aspirin i dve kašike šećera pa će već biti bolje. 

Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

boston je isto sutirao trojke 20% i pobedio. niko osim whitea i smarta nije dao trojku, to mi je tek neverovatno da ce se ponoviti.

 

jbg crko je butler, sada se zapravo primecuje nedostatak jos jednog ballhandlera

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, salerokada said:

Deluje da je ta dupla rezultat toga što ga je Horford zakačio rukom po glavi.

 

Ako je tako nemam ništa protiv da sviraju. Ali onda su dva bacanja a ne tri i nije pitanje da li je 3.0 ili 2.8 sekundi nego da li je 3.5 ili 3.8.

Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

Spolstra je rekao da ce dobiti sedmu, prejak je trener da mu ne bih verovao ;) A i Jimmy je slicno rekao.

 

Može da se hrabri kako hoće, gledao sam par minuta konferencije posle utakmice i vidi se da se pogubio.

Link to comment
12 hours ago, 189- said:

boston je isto sutirao trojke 20% i pobedio. niko osim whitea i smarta nije dao trojku, to mi je tek neverovatno da ce se ponoviti.

 

jbg crko je butler, sada se zapravo primecuje nedostatak jos jednog ballhandlera

 

Imaće i Denver tih problema. Pritisak na loptu od izvođenja. Doduše i Šruder je to odradio kao pravi roj komaraca.

 

Denver - Ko God 4:2

Link to comment

U Admiralu 3.65, zategni jednu platu i onda ako budu vodili, pozeljno ubedljivo ili pred kraj par razlike, mozes se pokriti uzivo. Bitno ti je samo da ne bude duvanje od starta a realno nece, igrace se na krv i noz.

 

Win win situacija, go go Shane:fantom:

Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Sutra ću budem zombi Mos ali spreman sam za još jednu noć krljačine. Bolje bi im bilo da ne pobede sa 30 razlike, koji god da su. 

 

24 minutes ago, Mos said:

Ma nemoj se kockati, uživaj u košarci :) 

 

:rolleyes:

  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Ja tu smestim jednu crvenu cisto da se kaze da sam ucestvovao. Kombine preporucujem iskusnima. 

 

Nije vazno ucestvovati, vazno je uloziti sto vise i pucati od adrenalina, nebitno da li prosao ili poginuo junacki. Jedino tako se prosperira, nema nista od postenog rada.

 

57:112

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...