Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

1 hour ago, Venom said:

 

Ti sledeci put uplati i za sebe samo kontra ovog lika.

 

Bilo je i toga mnogo puta i zakljucili smo da sam ja ipak veci maler

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

+1

 

Videćemo kako će ishendloovati Psiha koji će sigurno probati da se okoristi o eventualnu titulu. Biće u fazonu "prvo one komfete, pa sad ovaj, kud sam i osvajao". 

 

Edit: Na mosa se nadovezao

Edited by kralj
Link to comment
29 minutes ago, Filozof manijak said:

Navijam za Lejkerse od kako sam saznao za NBA i Medžika, Worthija i Divca. Nikad nisam imao klub koji mrzim, to mi je besmisleno i glupo. Imam tim za koji navijam a prema ostalim sam indiferentan.

1 misaoni eksperiment: zamislite da Jokić pređe u Lejkerse (nije bitno koliko je to realno) , za koga bi onda navijali? :fantom:

 

Ja sam showtime Lakerse mnogo voleo, iako ih nikada nisam gledao, saznao sam za njih kroz neke časopise i igrice, Magic je bio prva faca lige, pa još Divac bio u LA. Onda su zbog Sakramenta postali sile Mordora. Ni Bulse nisam voleo dok su igrali, mada sam počeo sve da ih jako poštujem nekih 5-10 godina kasnije.

 

Sasvim je normalno da menjaš svoje navijačke preferencije kad živiš pola planete daleko i nisi geografski privržen nijednoj ekipi, plus je NBA sistem surov pa je vrlo moguće da ti ekipa tavori u draft-pik zoni dobrih deset godina bez ikakve naznake za pomak. Izgubiš lako interesovanje i onda prestaneš da pratiš, malo je ljudi koji su baš istrajni (kapa dolepun intended @Kec u Nisu ljudi kec uNisu ).

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Sta sam propustio:isuse:.... aaaaa,ne verujem

Bio sam siguran da lejkersi dobijaju ovu

No,dobro.

Ipak je lepo videti ovaj brutal rezultat na kraju. Bez izgubljene u finalu zapada tesko da je iko mogao da prognozira.

Svaka im ga cast!

Link to comment
52 minutes ago, Hele said:

Dobijaju sledecu, sad su ih bez ikakve sale i sarkazma najozbiljnije provalili.


Dosadan si u picku materinu.

 

  

4 hours ago, kralj said:

Haynes veli da Lebron razmišlja o penziji. Nema šanse, al eto, ima čovek razumne životne dileme. 


Konacno docekasmo ovo
 

 

  • Tužno 1
Link to comment

Hteo da bacim hiljadu dve dinara na Boston da osvaja, mislio kvota 50 ili jace, a ono samo 15 :ohmy: Da prolaze Majami samo 8.5, i to ce se i desiti. 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...