Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ne znam odakle da pocnem, o cemu prvo govoriti.
O kosarci ne, jedva se secam 2 akcije sa ove utakmice. Izleteo je blagi urlik iz mene kad je isteklo vreme i uletela klupa. 

Prvo finale ikada, prva metla ikada, prvi prolaz protiv Lakersa u seriji ikada, i to ovog Mordor izdanja. Pa ovo je fantazija cista! :wub:
Trenutno imam osecaj da cu gledati finale sa takvom smirenoscu, za razliku od ove serije, gde sam drhtao svaki put po 3 sata. Ovi termini, sve utakmice gde se Lakersi ili vracaju ili drze do samog kraja. Imam utisak da sam mimo posla jedino spavao i gledao utakmice i sta se pise/prica o njima, toliko sam se raspadao.
Jos konacno dobijamo TNT crew, da ne moram da slusam ova 2 ESPN...to cu ostaviti za drugu priliku, nema mracenja sada. :happy:

Dobro jutro, laku noc, vidimo se u finalu! :evilsmile:

  • +1 4
Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

1 minute ago, Where is Jessica Hyde said:


Jos konacno dobijamo TNT crew, da ne moram da slusam ova 2 ESPN...to cu ostaviti za drugu priliku, nema mracenja sada. :happy:

Imam losu vest za tebe.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
32 minutes ago, Mil@n said:

Jebem ti, što ja nisam Jokićev burazer umesto ova dva imbecila. 

 

Nisam se ovako stresirao oko sporta, ne pamtim. 

 

Denver duplo bolji tim, samo zahvaljujući sudijama smo imali guste završnice. 

 

Lebron je ogavan, jebeno ogavan, ogavne su sudije, ogavni su Lejkersi, nek se nose u tri pizde materine svi. I NBA ili ko god da ih gura. Živim za dan kada će se Lebron penzionisati. 

 

Žao mi je što Jokara nije završio poslednji napad, da je dao koš za +4 to bi bio šlag na torti.

 

Sjajno je odigrao Denver. treba izdržati sve ovo mentalno, pritisak, sudije, podcenjivanje, sve.

 

Mislim da će im biti lakše da igraju u finalu. 

Beat LA! Ovo je i za Horryjevu trojku i AD frljoku u bablu. 

  • Wub 2
Link to comment
32 minutes ago, 1n54jd3r said:

kod mene suprotno...pritiska bez, uz neki osecaj da resavaju ovo vecerasa

ja sam bio isto skroz opusten, ali iz potpuno drugog razloga... bio sam ubedjen da gube :D

 

Debeli i Murray su naslikali masterpiece. Jokic dokazao da je najbolji igrac na svetu, ali bez Murraya ne bi daleko dogurao...

 

ali nista jos nije gotovo - 4 more

  • +1 1
Link to comment

Nego... Cody Zeller je u Miamijevoj rotaciji, igrao 17 minuta na zadnjoj utakmici.

 

Denver ce imati zilion matchup-ova. 

Link to comment
1 hour ago, Peter Fan said:

Beat LA! Ovo je i za Horryjevu trojku i AD frljoku u bablu. 

 

Otprilike, mozda su eventualno Sek i Kobi u prajmu bili za promil jaci od Lebrona od stotinu leta i Staklenog i mozda je tad gledala i navijala cela nacija a sad sacica forumasa i mozda jos poneko van Jokic babla ali da, to je to, osveta je servirana:fantom:

 

Bice drama protiv Seltiksa u finalu kad ovi udju puni samopouzdanja posle preokreta, 4:2 Boston

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...