Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

5 minutes ago, Hele said:

Capture.png

 

 

Kako se lepo popunjava ovo. A u narednih par meseci ce biti i NBA champion (2023), NBA Finals MVP (2023), FIBA World Championship MVP (2023), World Cup Gold Philippines / Japan / Indonesia (2023).

 

Ne delje se ražanj dok je zerc u šumi 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

37 minutes ago, Milošica said:

Mnogo lepo je Lebron govorio o Jokiću na konferenciji posle meča.

 

Ima li ovde ikog da ga gotivi osim Midžete, Bradilka i mene? :D

 

  Hide contents

Sad ide palac dole od Milana kao kuća :D

 

 

Ja imam sa Lebronom love/hate odnos. Gotivio sam ga u početku kad je predvodio Cavse i sve one njihove šlj timove, onda sam ga iskreno mrzeo u Majamiju, pa sam opet bio sucker za comeback story i skakao po kući kad je pobedio GSW. Onda se istorija ponovila kao farsa kad je otišao u Lejkerse i sad mi je opet onako meh, mada ga iskreno poštujem. I večeras se videlo kakva je igračina sa skoro 40 godina pored ovih njegovih šonja. AD nije zrno pizde kakav je Lebron igrač.

  • +1 7
Link to comment

LeBrona sam voleo dok je bio u Klivlendu kao klinac, razumeo zašto je otišao (The Decision je sranje, naravno), navijao protiv njega u serijama sa Dalasom i San Antonijom, dopalo mi se i kad se vratio u Klivlend, titula iz 2016. je jedna od najvećih ikada, ali je odlaskom u Lejkerse sve to pokvario i otad ga ne volim. Verovatno mi ne bi smetalo da je otišao u neku drugu ekipu, čak i da je formirao supertim, ali taj Holivud ne podnosim. Bilo bi tužno da ovako završi karijeru, pa se nadam da još neće u penziju, iako znam da ću povući ove reči kad krene farewell tour.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Mos said:

 

Ja imam sa Lebronom love/hate odnos. Gotivio sam ga u početku kad je predvodio Cavse i sve one njihove šlj timove, onda sam ga iskreno mrzeo u Majamiju, pa sam opet bio sucker za comeback story i skakao po kući kad je pobedio GSW. Onda se istorija ponovila kao farsa kad je otišao u Lejkerse i sad mi je opet onako meh, mada ga iskreno poštujem. I večeras se videlo kakva je igračina sa skoro 40 godina pored ovih njegovih šonja. AD nije zrno pizde kakav je Lebron igrač.


same here.

a i mora se priznati da u pocetku karijere nije bio ovakav floper i drama queen, kao sto je danas.

 

  • +1 3
Link to comment

Zbog prirode same organizacije i kreiranja ekipa, nekako u NBA ne mozes da se vezes za timove, vec samo za trenutni sklop igraca. Zbog toga nikad nisam voleo jedan tim sve vreme, ali sam zato Lejkerse mrzeo oduvek i u svakom trenutku. Tu su negde i Majami i Niksi, ali su mi prvi gotivni samo sad u Batler eri, a Niksi su bili za vreme Sprivela i Alana Hjustona.

Najblize konstantno simpaticnom klubu su mi bili pokojni Soniksi. 

 

Edited by Defunctus
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, 1n54jd3r said:

@goofs i @Mos izdali ste hard-core braco...nema vas u ovom istorijskom trenutku :P

 

Avaj, ja sam sa tim ubijanjem bioritma zavrsio 2002. sad mi je rutina da ujutro premotam pa lagano, uz dorucak, mailove, malo preskocim reklame, posle poslusam i Barklija. Jeste jajarski i bez stresa, ali uzivam :) 

  • +1 3
Link to comment

Navijam za Lejkerse od kako sam saznao za NBA i Medžika, Worthija i Divca. Nikad nisam imao klub koji mrzim, to mi je besmisleno i glupo. Imam tim za koji navijam a prema ostalim sam indiferentan.

1 misaoni eksperiment: zamislite da Jokić pređe u Lejkerse (nije bitno koliko je to realno) , za koga bi onda navijali? :fantom:

Edited by Filozof manijak
Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

Navijam za Lejkerse od kako sam saznao za NBA i Medžika, Worthija i Divca. Nikad nisam imao klub koji mrzim, to mi je besmisleno i glupo. Imam tim za koji navijam a prema ostalim sam indiferentan.

1 misaoni eksperiment: zamislite da Jokić pređe u Lejkerse (nije bitno koliko je to realno) , za koga bi onda navijali? :fantom:

 

 

To jedino kod Srba ima da se ne navija za klub no za igraca. I kako taj igrac mijenja sredinu tako se i navijacka ljubav seta od grada do grada. Zato mi u 🇲🇪 navijamo skromno samo za Chicago.

 

Naravno da bi ppp navijao za Jokiceve Lejkerse nemam trunku dileme i za svaki LBJ flop bi pricali da je cist faul :fantom:

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Filozof manijak said:

Navijam za Lejkerse od kako sam saznao za NBA i Medžika, Worthija i Divca. Nikad nisam imao klub koji mrzim, to mi je besmisleno i glupo. Imam tim za koji navijam a prema ostalim sam indiferentan.

1 misaoni eksperiment: zamislite da Jokić pređe u Lejkerse (nije bitno koliko je to realno) , za koga bi onda navijali? :fantom:

 

Protiv Lejkersa, naravno. To bi mu bio potez jadnosti nivoa onog na inauguraciji pa još i gori. Kao da se danas učlani javno u SNS sa Tipsom i Tomaševićem. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...