May 26May 26 Dobio sam 👍 od Đura, jej!Btw, ko god mi je otkrio zalando, hvala i stvarno nije trebalo 😵💫
May 27May 27 9 hours ago, zorglub said:Dobio sam 👍 od Đura, jej!Btw, ko god mi je otkrio zalando, hvala i stvarno nije trebalo 😵💫To ideš na Zalando.hr?
May 27May 27 .at, pa uzmem tamo ili mi donesu. Na lounge stvarno bude super akcija, ove su bile €40 npr.
May 27May 27 15 hours ago, zorglub said:Dobio sam 👍 od Đura, jej!Btw, ko god mi je otkrio zalando, hvala i stvarno nije trebalo 😵💫Ovakav komentar sam pre jedno godinu dana dobio od druga iz Hr
May 28May 28 E ove su bas onako ... bzveze 😁 https://www.instagram.com/p/DYzW_IFoH1o/?img_index=4&igsh=ZGNuYzhqbm12Zm00
June 10Jun 10 Posle mesec dana akanja paketa po kamionima upsa i fejkovanih pokušaja dostava, stigle. Converse custom. Crveno na radost. Umesto 11.5, vijetnamci napravili 12, čisto da ostave malo lufta, ako još rastem. Inače je to to, boje se slažu, sve je kao na slici mada za 95 evra jesu šarene al su Converse basic i ne verujem da će sa mojom upotrebom istih da dožive kraj sledećeg leta.
June 10Jun 10 @Baldrick S. Ehtra su, neverovatno šta crni đon uradi patikama.Podsećaju malo na one ultra jeftine Converse Mountain Club što su se do 2000ih prodavale po komisionima. Posle sam izguglao i ove, valjda su Japan only.
June 10Jun 10 25 minutes ago, zorglub said:@Baldrick S. Ehtra su, neverovatno šta crni đon uradi patikama.Podsećaju malo na one ultra jeftine Converse Mountain Club što su se do 2000ih prodavale po komisionima. Posle sam izguglao i ove, valjda su Japan only.Koliko vidim mountain club se više ne pravi, odavno a ovo japansko je garant neka polovna patika. Prošetaj se po vinted.de, ima svašta da se nađe.
June 10Jun 10 11 hours ago, Boksi said:Pranje patika na Dorćolu? @morganaNije Dorćol, al nije ni daleko - https://hemičar.rs/
Create an account or sign in to comment