Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 22/23


renne

Recommended Posts

3 hours ago, Weenie Pooh said:

Zajebavaš, Copi, to nije izbor koji nam iko nudi. Opcija "igram bedno ali pobeđujem" jednostavno ne postoji.

 

To nismo ni sinoć videli - Atalanta je čuvala prednost iz prve utakmice sasvim komforno najveći deo meča. Da je prva kojim slučajem bila odigrana nerešeno, kod kuće bi oduvali onakav bezmud Liverpul.

 

In other news, jedan Rule Brexitannia sažetak:

 

GLgY5hVWIAIfjDi.jpg  

 

Sjajno je što se Arse ponosi svojim učinkom, čak je i jedan WHU uzdržan :D 

 


Pa kad ne znaju kako izgleda osvojiti LŠ - njima je sve super! 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, John Coltrane said:


Pa kad ne znaju kako izgleda osvojiti LŠ - njima je sve super! 

Bednici.

  • Haha 2
Link to comment
19 minutes ago, John Coltrane said:

Pa kad ne znaju kako izgleda osvojiti LŠ - njima je sve super! 

 

Dok West Ham zna kako je to osvojiti LE pa ne otvaraju šampanjac kad ih izbaci Leverkusen? 

 

Neću vas smarati klipovima sa Arsenalovih navijačkih kanala na kojima se busaju u grudi kako će pregaziti Bajern kao plitak potok i nagađaju ko bi mogao da im bude protivnik u finalu - ne ni polufinalu, nego baš finalu :D 

 

Ja nisam siguran kako da objasnim tu goonersku kočopernost koja se uočava u poslednjih par godina. Uzeli ljudi jedan FA kup i sad zamišljaju da Pep Guardiola noćima ne spava u strahu od onog šta mu bivši šegrt sprema, a realno i čitava Evropa drhti. Nagađam da je odgovor medijski hype. Severnolondonski bias kod tamošnjih medija je nešto posebno; narativa radi proglasili su Artetu za next best thing, nesrećni Arsenalovi fanovi to internalizovali, i sad divljaju bez kontrole ko Sara Jo jbt. 

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ja nisam siguran kako da objasnim tu goonersku kočopernost koja se uočava u poslednjih par godina. Uzeli ljudi jedan FA kup i sad zamišljaju da Pep Guardiola noćima ne spava u strahu od onog šta mu bivši šegrt sprema, a realno i čitava Evropa drhti. Nagađam da je odgovor medijski hype. Severnolondonski bias kod tamošnjih medija je nešto posebno; narativa radi proglasili su Artetu za next best thing, nesrećni Arsenalovi fanovi to internalizovali, i sad divljaju bez kontrole ko Sara Jo jbt. 

 

mislim da je to do ovih novih navijačkih generacija koje su se navikle na FIFA-u na Soniju pa kontaju da fudbal tako funkcioniše, važi za bilo koje mlađe fenstvo™, a povuče ponekad i ove starije

 

recimo ja bih tukao cca. 50% navijača Liverpula kad čitam šta pišu :fantom:

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Dok West Ham zna kako je to osvojiti LE pa ne otvaraju šampanjac kad ih izbaci Leverkusen? 


WH je prošle sezone uzeo evropski trofej. Uostalom ti si okačio ove postove sa TW ne ja.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Lever ako uzme ovo, i ostane neporazen do kraja u Bundes ligi, mozemo da pricamo o jednoj od najjacih, ako ne i najjacoj sezoni nekog kluba u istoriji fudbala. Moze da se meri sa triplom Sitija od prosle sezone, lagano.

Edited by JohnnyD
  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, JohnnyD said:

Lever ako uzme ovo, i ostane neporazen do kraja u Bundes ligi, mozemo da pricamo o jednoj od najjacih, ako ne i najjacoj sezoni nekog kluba u istoriji fudbala. Moze da se meri sa triplom Sitija od prosle sezone, lagano.

 

Ne zaboravi kup, to bi bila tripleta a jos uvek nemaju poraz ni u jednom takmicenju. Ne znam da li je neko to ikada uspeo. I to sve sa Dzakom kao integralnim clanom ekipe :laugh:

 

Pep sada:

 

challenge accepted training GIF

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...