Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 22/23


renne

Recommended Posts

12 hours ago, John Coltrane said:

 

Arsenal je imao 38 u jednoj sezoni (49 ukupno).

 

Za Juventus je bio isti podatak, 38 tekmi bez poraza u jednoj sezoni (isto oko 50 ukupno) ali nisam siguran da li je to bila neka od onih Kalčopoli godina.

nije, juventus je bio neporazen u sezoni 2012/13.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Možda sam se pogrešno izrazio, možda sam  pogrešno shvaćen, ali nije mi namera da trešujem Leverkuzen. Sve što hoću da kažem je da to nisu Galkatikosi Real Madrida iz devedesetih i da je razlika između rostera WHU i rostera Leverkuzena mnogo manja nego što to rezultati pokazuju, i da je u pitanju struka,... zameni Mojesa i Alonsa i WHU je minimum na nivou Vile plus što bi imao dva ili tri gola prednosti pred revanš četvrtfinala LE, dok bi Leverkuzen bio u sredini tabele Bundeslige, Bonifejs bi imao minutažu jednog Ingsa , Grimaldo bi zavidno gledao Coufala, a Džaka bi bio gori nego u Arsenalu, čiji su fanovi btw. jedva dočekali da mu vide leđa. 

Ovo sam i ja tvrdio za relaciju Siti - Junajted, da je kojim slucajem Pep na drugoj stolici.

Link to comment

martinez :lol: sta je ovo jel dobio drugi zuti ili se sudija predomislio

 

nisam znao da se zuti kartoni dobijeni tokom utakmice ne vaze kada penali pocnu. zato je martinez dobio dva kartona i nije iskljucen.

Edited by 189-
  • +1 1
Link to comment

Pomislio sam da ce imati performans prema domacim navijacima, nakon odlucujuce odbrane, no bio je relativno korektan.:happy:

Link to comment
23 minutes ago, 189- said:

nisam znao da se zuti kartoni dobijeni tokom utakmice ne vaze kada penali pocnu. zato je martinez dobio dva kartona i nije iskljucen.

Stojke Mustafa  u finalu kupa protiv Cz isto tako dobio žuti ,srećom nastavio da brani 

Link to comment

Koliko samo smaraju ove taktike man marking po celom terenu koju igra Atalanta. Mada ako se uvezba zajebana opasno. Salah igra Firmina kao lazna devetka a kad napada promasuje kao Darwin. Gubimo lopte kao ludi, ima da nam daju neki glupi gol, verovatno zbog greske trenta ili alisona. edip: i Mekmanaman zvuci kao da se slogirao. Jedno ime nije pogodio :laugh:

Edited by Baldrick S.
Link to comment

Alvarez iz West Hema se zadihao u 60.minutu kao Saša Ilić. ŠKK, ovaj bi trebao da im je motor na sredini, vuče se ko prebijena (Zumina) mačka

Link to comment

west ham odigrao odlicnu tekmu, reklo bi se i nadigrao svemocni leverkusen ali jbg placen je danak suludoj odluci da se januara puste rotacijski igraci fornals i benrahma, a nije dovedena nikakva zamena pa na kraju pored srece nije bilo ni snage za preokret.

Link to comment
17 minutes ago, radnik said:

Atlanta sasvim zasluzeno

Jel igro Dominik Vilkins?

 

Salu na stranu, tragican pristup i zelja Liverpula, mislili su ako ih krene lako i rutinski da se ne oznoje da prodju dalje, ali ne prolazi to. Mislim da ih cisto zabole za ovo takmicenje, i da su prezalili to odavno. Mislim da UEFA treba da uvede neko novo pravilo, da klub koji nema interes da igra takmicenje, da ustupi mesto nekom drugom, sledece rangiranim iz lige i slicno.

Edited by JohnnyD
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...