Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 22/23


renne

Recommended Posts

9 hours ago, JohnnyD said:

Jel igro Dominik Vilkins?

 

Salu na stranu, tragican pristup i zelja Liverpula, mislili su ako ih krene lako i rutinski da se ne oznoje da prodju dalje, ali ne prolazi to. Mislim da ih cisto zabole za ovo takmicenje, i da su prezalili to odavno. Mislim da UEFA treba da uvede neko novo pravilo, da klub koji nema interes da igra takmicenje, da ustupi mesto nekom drugom, sledece rangiranim iz lige i slicno.

 

Ne bih rekao, dobro su počeli utakmicu, prvih 25 minuta onako full tempo i želja, ali problem je prosto što nemaju energije i to je to. Nema to veze ni sa željom, kao što mnogi pišu, prosto, fali energije, a to sa sobom nosi još niz posledica.

Link to comment
41 minutes ago, copkillah said:

 

Ne bih rekao, dobro su počeli utakmicu, prvih 25 minuta onako full tempo i želja, ali problem je prosto što nemaju energije i to je to. Nema to veze ni sa željom, kao što mnogi pišu, prosto, fali energije, a to sa sobom nosi još niz posledica.

To je to. Kao da se ispraznila baterija u svlačionici na Old Trafordu, a punjač negde izgubljen.

  • +1 3
Link to comment
49 minutes ago, copkillah said:

Ne bih rekao, dobro su počeli utakmicu, prvih 25 minuta onako full tempo i želja, ali problem je prosto što nemaju energije i to je to. Nema to veze ni sa željom, kao što mnogi pišu, prosto, fali energije, a to sa sobom nosi još niz posledica.

 

Jeste, primetno su pali posle Salahovog promašenog zicera za 2-0, i posle u drugom poluvremenu kao da više nisu ni pokušavali (xG 0.04 :isuse:)

 

Da li ceniš da je moj planski ban urodio plodom ili ne? Jeste tehnički pobeda, ali baš bedna i nedovoljna. 

 

Sa ovakvom igrom, 1 Fulham će nas ugaziti u nedelju, a o midweek gostovanju na Goodisonu bolje da i ne razmišljamo.

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Jeste, primetno su pali posle Salahovog promašenog zicera za 2-0, i posle u drugom poluvremenu kao da više nisu ni pokušavali (xG 0.04 :isuse:)

 

Da li ceniš da je moj planski ban urodio plodom ili ne? Jeste tehnički pobeda, ali baš bedna i nedovoljna. 

 

Sa ovakvom igrom, 1 Fulham će nas ugaziti u nedelju, a o midweek gostovanju na Goodisonu bolje da i ne razmišljamo.

 

 

Iskreno, ja vidim pobedu bez primljenog gola u gostima, kod teškog protivnika, rekao bih da je ban upalio. S druge strane glupo mi je da ti tražim da se ponovo samospaljuješ. Ti ćeš proceniti šta je bitnije, potencijalna borba za titulu ili mogućnost da piskaraš nešto na takom nekom forumu :fantom:

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
7 minutes ago, Sokrat said:

To je to. Kao da se ispraznila baterija u svlačionici na Old Trafordu, a punjač negde izgubljen.

 

Odličan opis, a voleo bih da vidim tajmlajn u kome je ta utakmica završena onako kako je trebalo da se završi, ubeđen sam da bi imali sve pobede posle toga.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

Iskreno, ja vidim pobedu bez primljenog gola u gostima, kod teškog protivnika, rekao bih da je ban upalio. S druge strane glupo mi je da ti tražim da se ponovo samospaljuješ. Ti ćeš proceniti šta je bitnije, potencijalna borba za titulu ili mogućnost da piskaraš nešto na takom nekom forumu :fantom:

 

Nije problem samospaliti se koliko god puta da treba; znaš kako kažu naši,

 

k0ZCNJa.png

 

Problem je što mučeništvo evidentno ne postiže željene rezultate :sad_b:

 

Igra je i dalje njanjava, nikakvog ritma nema, ključni igrači (VVD, Salah, Mac Allister) se i dalje kilavo kreću, a TAA i Jota izgleda neće ubaciti u treću do kraja maja.

 

 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nije problem samospaliti se koliko god puta da treba; znaš kako kažu naši,

 

k0ZCNJa.png

 

Problem je što mučeništvo evidentno ne postiže željene rezultate :sad_b:

 

Igra je i dalje njanjava, nikakvog ritma nema, ključni igrači (VVD, Salah, Mac Allister) se i dalje kilavo kreću, a TAA i Jota izgleda neće ubaciti u treću do kraja maja.

 

 

 

Iskreno, ako me pitaš, bolje prvo rezultat pa igra, nego igra pa rezultat. Protv Junajteda smo imali igru, ali ne i rezultat. Premalo je vremena ostalo da čekamo da to lepo izgleda, daj rezultate pa reset na leto.

Link to comment

Genijalno! Kako se toga niko nije ranije dosetio - prvo da pobedimo i uzmemo trofeje, posle ćemo da gledamo da li nam valja fudbal.

  • +1 1
Link to comment

Par utakmica do kraja, tako je, kako je. Je l bi radije do kraja da imaš šest MU utakmica ili šest Atalanti od sinoć? Možda je do mene, ali glasam za neubedljive pobede.

 

Link to comment

Zajebavaš, Copi, to nije izbor koji nam iko nudi. Opcija "igram bedno ali pobeđujem" jednostavno ne postoji.

 

To nismo ni sinoć videli - Atalanta je čuvala prednost iz prve utakmice sasvim komforno najveći deo meča. Da je prva kojim slučajem bila odigrana nerešeno, kod kuće bi oduvali onakav bezmud Liverpul.

 

In other news, jedan Rule Brexitannia sažetak:

 

GLgY5hVWIAIfjDi.jpg  

 

Sjajno je što se Arse ponosi svojim učinkom, čak je i jedan WHU uzdržan :D 

 

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, SNARC said:

Hrabri™ Arsenal

 

Znaš šta, realno je podvig proći grupu u kojoj su PSV, Lens, i Sevilla. 

 

I posle proći jedan Porto na penale.

 

I posle odigrati nerešeno kod kuće sa Bajernom.

 

#ponos #stunningandbrave

 

 

  • +1 1
Link to comment

Taman je bila sinoć bezmuda igra. Ne pamtim kada sam više puta video onoliko dodavanja izmedju golmana i defanzivaca, bezidejnost i bolenjedupeta. Težak protivnik? Atalanta je šesta u Seriji A, 32 (!!) poena od Intera i 19 od Milana koji su prvi i drugi. Ako nam je Atalanta težak protivnik ne znam što se uopšte trudimo da se borimo za titulu u engleskoj, ne znam ni što bi se trudili da se kvalifikujemo za ligu šampiona sledeće godine (jesmo valjda? Ako izgubimo još par utakmica mogao bi i Totenham da nas stigne). Jebeš pobedu od 0:1 kad ti dodje Atalanta na Enfild i išamara te ko da se boriš za opstanak a onda izadješ na stadion u Bergamu i imaš 660 uspešnih dodavanja od kojih je više od pola na sopstvenoj polovini.

Link to comment

E, Atalanta nije kesa, Gašperini je namazan do bola i odličan taktičar. Ima tu dosta talentovanih i finih igrača, uostalom svake godine se neki proda za masne pare u PL. U Seriji A slabo stoje jer nemaju dugu klupu, a teško je igrati na dva fronta u Italiji kad te raznorazni Udinezei krljaju svaki put kad im dođeš na megdan.

 

Ovo sve govorim samo u kontekstu da nisu neka kanta za napucavanje pa da je realno očekivati da ćeš da nadoknadiš tri gola minusa, čak iako si Liverpul. No naravno, Pul je po jačini klasa i po iznad i da se gleda samo to trebalo je da rutiniraju ovaj dvomeč.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...