Jump to content
IGNORED

Serie A 2022/2023


goofs

Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

U tome ime i Murinjo izvodi treći tim protiv Bolonje.

 

Čovek klasa, ide da uzme trofej. Dao bih devet Piolija za pola sadašnjeg Murinja.

Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Čovek klasa, ide da uzme trofej. Dao bih devet Piolija za pola sadašnjeg Murinja.

 

 

E, sad. Pioli doneo skudeto posle 12 godina!!!

 

Murinju trofej donosi LŠ i naravno da je vredniji trofej od 4. mesta. Prošle godine je u Rimu bilo 0:0 sa Bolonjom izmedju dvomeča sa Lesterom koji je Roma prošla i kasnije osvojila Ligu Konferecije. Gubila je od Fiorentine, Intera, skupila par ikseva gde su pobede bile unapred upisane - ako izostavim LE iz konteksta, ovo je preslikanih zadnjih par kola iz 21/22 (čak se neki protivnici i podudaraju :D )

Link to comment

Simone odmara pola ekipe u Napulju, ali se debil Galjardini potrudio da se preostalih 10 igrača fino potroše u celom drugom poluvremenu :isuse:

Link to comment

Mislim da to nece imati nekog uticaja na raspodelu mesta u Evropi, posto svi zeljno iscekuju kaznu kojom ce Juventus da se gurne dole ispod crte. Jedino ko tu moze da izvisi je Atalanta, ali ne cini mi se to izgledno (iako igraju direktnu protiv Intera sledece kolo).

Link to comment

Murinjo malko preteruje sa odmaranjem glavnih igrača. Zadnjih par kola izvede trećepozivce, pa na poluvremenu uvodi prvotimce da vade kestenje iz vatre. Suludo.

Link to comment

Mislim da je digao ruke i on, a i igraci od ligaskog dela, imaju finale za evropski trofej i to cekaju. Druga postava Rome nije dovoljno kvalitetna da sa lakocom izadje na kraj sa ovim krljacima iz donjeg dela tabele, odnosno, mogli bi da igraju na bod, ali bi onda bili posuti pepelom.

 

Isto se i Milanu desilo dok su jos bili u Ligi sampiona.

Link to comment

Spalletti bi mogao da ode iz Napolija, navodno je nezadovoljan plaćom, a ADL nije u fazonu da mu da Mou-Allegri level plate na konto scudetta.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Mislim da je digao ruke i on, a i igraci od ligaskog dela, imaju finale za evropski trofej i to cekaju. Druga postava Rome nije dovoljno kvalitetna da sa lakocom izadje na kraj sa ovim krljacima iz donjeg dela tabele, odnosno, mogli bi da igraju na bod, ali bi onda bili posuti pepelom.

 

Isto se i Milanu desilo dok su jos bili u Ligi sampiona.


Al evo sad sa Salernitanom i Bolonjom, Roma bi bila u top 4, posle Juveovih -10. 
 

Bitno je sačuvati pobednički momentum, ovako se rasipa energija ni na šta.

Link to comment

A mislim, slazem se, Roma ima trenutno najgoru formu u ligi, uz Sampdoriju, bez pobede u 6 utakmica. No samo kazem da to nije boljka iskljuciva za Romu, i ostali stucaju opasno, Milan, pa i Inter do pre par kola, Lacio igra toplo-hladno celu sezonu, samo je to sad bilo dovoljno za top4. 

 

Timovi nemaju dovoljno duge klupe da igraju paralelno Evropu i ligu, rezerve ti nisu dovoljno dobre, a ako furas umornu postavu non stop izostace rezultati svejedno, plus neko moze da se povredi.

 

Trenutno 3:0 za Empoli protiv Juventusa :ph34r:

Link to comment

I posle da neko kaze da Argentina nije imala najjacu ekipu na svetskom prvenstvu (uz Francuze), pored Mesija, Alvareza... imaju i ovu zverinu Martineza. Oni su kakve igrace imaju na papiru cak i podbacili sa igrama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...