Jump to content
IGNORED

Serie A 2022/2023


goofs

Recommended Posts

Nešto se mnogo čudno dešava oko tog spora. Juventus je uložio žalbu, a tužilac (?!?) je tražio da se odluka poništi i vrati na sud, valjda jer smatra da je 15 bodova previše, ne znam. Podsećanja radi, u pravnom sistemu verovatno još od antičke Grčke, uloga tužioca je da traži da okrivljeni bude kažnjen, ne suprotno :blink: možda Juvetova ruka pravde daleko doseže? Ne bi bilo prvi put.

 

U svakom slučaju, liga opet pravi sranja i to u trenutku kada imaju verovatno najbolje evropske rezultate u poslednjih 10 godina. Sudstvo kroji tabelu bez ikakvog pravila i rasporeda. Svi timovi koji se bore za top4 su računali da je jedan takmac otpisan i možda kalkulisali sa nekim rezultatima (u smislu rotacije, odmaranja igrača itd.). Sad ispada da taj tim nije otpisan? 

A Juventusa izgleda čeka i drugi spor, koji je pravno teži od ovoga, sa većim posledicama, plus istraga UEFA, tako da je i dalje sva prilika da će najebati, samo ne znaju kada ni koliko. Niti drugi timovi to znaju.

  • +1 2
Link to comment

Ма одузеће им таман бодова да извисе за Европу и толико. Само прво да виде колико је то.

Мада, какве су то бубашвабе... ко ће га знати.

Link to comment

Odbijena zalba Intera za crveni karton Lukakua u kupu Italije, dobijen jer je lik ispizdeo zbog rasistickih uvreda :lolol: :isuse: pa jebote kakva liga, na sta ja tracim svoj zivot.

Link to comment

Kakvi pajaci. :isuse: Ajde razumem da je besneo ili krenuo ka tribini da provocira.

 

Mada je meni bednik situacije Kuardado - koji je prvi (i jedini) dotrčao da mu nešto prigovori, posle se još dodatno nešto objašnjavao sa Samirom. Ovaj ga prvo otkačinjao, a posle se iznervirao pa su obojica pocrveneli.

Link to comment

Romelu na klupi. Izgleda je žalba na crveni karton ipak usvojena. 

 

Dimarko za 1:0!!! Divna asistencija Barele :wub:

Edited by Profesionalac
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...