Jump to content
IGNORED

Serie A 2022/2023


goofs

Recommended Posts

Imaju sest pobeda za redom, bod od vrha :ph34r: u sledecem kolu cekaju Atalantu, ako dobro tu prodju i ako se Napoli oklizne (mada je ovo malo verovatno) eto ih na celu.

Link to comment

Umro Gian Piero Ventrone, kondicioni trener Spursa. Stavljam ovdje jer je bio trener Juventusa u doba Lippija i navodno ključna figura iza fizičke spreme kojom je Juve mljeo suparnike.

 

Ventrone je bio i jedna od mojih redovnih akvizicija na CM-u i FM-u.

 

Bila je ona priča da je jednom trčao na traci, a na drugu traku stavio vučjaka i da je vučjak lipsao.

Link to comment

Прејадан је Јувентус, не знам докле мисли да трпе Алегрија кад му очигледно не иде. Реално су крш тим и питање је колико уопште могу боље ал ово је баш катастрофа.

 

Погба којем се игра фудбал (а с њим никад не знаш) и Кијеза ће их унапредити реално ал опет је то танко за нешто више.

 

А Влаховић је испао глуп до јаја што је запенио да оде у Јуве у оваквом стању јер с обзиром на ситуацију с класичним нападачима на тржишту могао је да бира клуб практично да је остао у Фиорентини до лета. 1 Арсенал би му био пет пута бољи избор.

  • +1 3
Link to comment

Juve umeo i lošije da startuje pa je završavao u samom vrhu. Pogba je ogorman plus u vezi, Di Marija je kreacija u samom finišu - ovaj tim bi izgledao totalno drugačije sa njima dvojicom, plus naravmo Kieza.  
 

Za Vlaha se ne brinem, spakovaće on 20 komada bez problema.

Link to comment

С тим што би Јувентус као клуб у оваквој конкуренцији морао да буде озбиљан претендент на титулу а колико год да је рано ја бих рекао да ће да висе и за топ 4.

Link to comment
2 hours ago, johan nagel said:

Прејадан је Јувентус, не знам докле мисли да трпе Алегрија кад му очигледно не иде. Реално су крш тим и питање је колико уопште могу боље ал ово је баш катастрофа.

 

Погба којем се игра фудбал (а с њим никад не знаш) и Кијеза ће их унапредити реално ал опет је то танко за нешто више.

 

А Влаховић је испао глуп до јаја што је запенио да оде у Јуве у оваквом стању јер с обзиром на ситуацију с класичним нападачима на тржишту могао је да бира клуб практично да је остао у Фиорентини до лета. 1 Арсенал би му био пет пута бољи избор.

mozda mu se ne zivi u londonu. mogao je i u neku spaniju, tamo bi kidao za bilo koji klub

Link to comment

Шта знам могу да скапирам да му се евентуално није ишло из Италије у којој је сад већ типа 5 година, зна језик, одговара му лига и све то.

Плус је Јувентус највећи клуб у земљи, долази да наследи Роналда итд, није мала ствар.

 

С друге стране он мени одаје утисак некога ко је крајње амбициозан(типа види себе као најбољег на свету за коју год) и било би логично да клубове бира пре свега по томе где ће му бити најбоље за даљи развитак каријере.

 

Негде у прилог томе иде и она прича да није озбиљније ни разматрао Арсенал који га је баш јурио јер не играју лш.

 

Овако је јбг завршио у Јувентусу који игра лш али је тамо крајње небитан и тешко да ће и групу проћи.

 

Овог лета су шпица мање или више тражили Бајерн, Дортмунд, Арсенал, Челси, Ливерпул (пре Дарвина) а и Јувентус би му и даље био опција.

Утисак је да би имао знатно бољи избор. Наравно не значи то да ће овде да пропадне нити било шта слично, шта више сасвим је могуће да ће да убаци тих поменутих 20 голова, али рекао бих више на индивидуални квалитет него што ће Јуве не знам како да проигра.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, extragluv said:

mozda mu se ne zivi u londonu. mogao je i u neku spaniju, tamo bi kidao za bilo koji klub


Pošto je Torino baš velegrad :D London je top destinacija za život, ovi Liverpulovi i Mancesteri severnije su problematični. 
Jasno je sad da je ovaj izbor bio zajeb, Arsenal je tim koji ide uzlaznom putanjom, a bio bi tata tamo, a Juventus je…pa uzasan, deluje kao brod koji tone, abandon ship. Ajde povrede i sve to, imaju previše lošu i šuplju odbranu za ovu Alegrijevu igru na gol manje, Milan ih je rutinski odradio, ne sećam se poslednji put kad se to desilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...