Jump to content
IGNORED

Serie A 2022/2023


goofs

Recommended Posts

Šta se desilo u prvom poluvremenu, što je izbacio Mihtarijana i Bastonija posle pola sata :mellow: ?
 
Dobili su žute kartone... u ovako fizičkoj utakmici nije smeo rizikovati crveni. Ipak je izgubio posle Brozovića za Romu a usput i utakmicu.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Vreme je za Dejana Stankovica.

Ajde pali tamo :D

 

Mada kakva je finansijska situacija u Interu i stanje sa slobodnim trenerima, ima Kinezi da nam uvale nekog njihovog domaćeg trenera :mellow:

Link to comment
41 minutes ago, pasha said:

 

Mein Gott, Vujadin se oseca ka svaba...sta docekah.

 

Uglavnom ocekivao sam da ce Inter nesto da izmuva kada se Udineze ispromasivao ali avaj, gazili su ih ozbiljno i nagradjeni su za to.

Valjda je posle demantovao za ona buta sport da je izjavio to o tome da se oseća kao Nemac.

Evo ga: https://www.butasport.rs/lazar-samardzic-za-butasport-rs-nije-istina-da-sam-izjavio-da-se-osecam-vise-kao-nemac-nego-kao-srbin/

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Roma daleko bolja, ipak igra se 70minuta i dalje 0:1. 

 

На крају ипак шипак :dry:

Неколико пута смо их добили незаслужено прошлих сезона, морало је да се врати јбг. Превагнула је повреда Дибале, немамо другог играча који уме рутински да погоди, треба нам милион шанси да бисмо урадили нешто.

Link to comment

Palo mi na pamet jutros dok sam malo analizirao Serie A da bi Dybalin odlazak u Romu na mala vrata mogao imati sličan efekat kao Pirlov odlazak u Juventus.

 

Juventus nastavlja svoj strmopizd.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...