Jump to content
IGNORED

Serie A 2022/2023


goofs

Recommended Posts

Mogu sami sebe da zaustave, ne bi im bio prvi put :D

 

Meh, bolji je bio Milan, tj. imao je vise sansi, ali nisu ih koristili, a jos prodali penal jako jeftino i glupo. Napoli bas zajeban, svaku gresku kaznjavaju. Gruzijac opasan igrac, iznudio je dva zuta kartona i penal. Sad gledam odakle su ga izbunarili, 10 miliona eura za njega je verovatno transfer sezone. 

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Gruzijac opasan igrac, iznudio je dva zuta kartona i penal. Sad gledam odakle su ga izbunarili, 10 miliona eura za njega je verovatno transfer sezone. 

 

Mali off:

 

prije par mjeseci na Guardianovoj sedmičnoj rubrici Knowledge se postavilo pitanje o uzastopnim vicešampionskim titulama. Ja napravim pregled (skoro) svih evropskih liga, uključujući i gruzijsku. Tad sam gledajući ona njihova slova postavio sam sebi pitanje ima li u ovom kojem Batumiju ili Tbilisiju neki nepronađeni dragulj. :D

 

Očito je i neko u Napoliju razmišljao u tom pravcu. :D

  • +1 1
Link to comment
Quote

Italijanski fudbal doživeo je debakl favorita kakav nije viđen još od 13. februara 1955. godine. U nedelju su u sedmom kolu Serije A igrali Inter, Milan, Roma i Juventus, četiri najveća tamošnja tima. I sva četiri su izgubila!

 

Udineze na bod od vrha tabele :ph34r:

Link to comment
21 hours ago, crtamOrasi said:

 

На крају ипак шипак :dry:

Неколико пута смо их добили незаслужено прошлих сезона, морало је да се врати јбг. Превагнула је повреда Дибале, немамо другог играча који уме рутински да погоди, треба нам милион шанси да бисмо урадили нешто.

 

Ja ne pamtim meč sa onoliko dobriš šansi jednog tima da je završen bez postignutog gola. Atalanta iz jednog jedinog šuta došla do pobede.

Link to comment

ja mislim da interu mnogo fali perisic. al nema veze, ovo mozda bude jedno od zanimljivijih prvenstava, mozda neki manji tim iskoristi ovu nabijenost sa utakmicama zbog wc.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Murinjo došao po bod, Abraham na klupi. Evo gola za Inter - ni iz čega, peljanje lopte ispred 16m :isuse:

 

edit: dobro je, zaledje™

Edited by John Coltrane
Link to comment

Na kraju 1:2, jako bitna pobeda za Romu pre svega sa psihološkog aspekta, bez obzira što je Inzagi pred otkazom, treba doći na Meacu i uzeti sva tri boda. Ovaj na Areni reče da je prethodna pobeda bila još 2017.

 

8 kola 16 bodova, ako izuzmemo ono pomračenje uma protiv Udina, sasvim zadovoljavajući saldo. Poraz protiv Atalante je vrlo lako mogao otići na drugu stranu. Nerešeno kod Juvea, pobeda nad Interom, do pauze za SP ostaju još Lacio i Napoli od derbija, prošarano Ludogorecom i Betisom.

 

 

  • +1 3
Link to comment

Bitno da je Bolonja oterala Sinisu, posto su sad stvari mnogo bolje :fantom: 

 

Monca iskalila bes na Sampdoriji, druga vezana pobeda, hajp! 

 

Giampaolu se drma klupa, ako ga sakuju bice to treci angazman za redom gde nije uspeo da spoji 6 meseci fudbala, koga li ce jos uspeti da prevari do kraja svoje karijere? Pominje se Stankovic kao zamena, iskreno, voleo bih da ga vidim tu, radije nego u Interu, pojeo bi ga pritisak ovamo, a ne cini mi se boljim trenerom on Inzagija, bar ne jos uvek.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...