Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Weenie Pooh said:

Jebiga, standard :sad:

 

Salahu je sezona sa 20 golova i 10 asistencija najgora u karijeri, dok je Rashfordu 16 i 5 među najboljim učincima do sada.

 

Tačno, ali... Dojam mi je da je Rashfordovih 16+5 dalje odvelo United nego Salahovih 20+10 Liverpool ove sezone (koja, jebem li ga, još nije okončana).

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

Jeste, tačno jedan bod dalje. (Uz utakmicu manje.) 

 

Plus nije ih ponižavao Real Madrid. (Nego Sevilja.)

Plus ih je Liverpool ponizio... :fantom:

Link to comment
 
Tačno, ali... Dojam mi je da je Rashfordovih 16+5 dalje odvelo United nego Salahovih 20+10 Liverpool ove sezone (koja, jebem li ga, još nije okončana).
Možemo i Martinelija da ubacimo koji ima asistenciju manje od Raša, uz isti broj golova.

Još Raš ima dva gola za poslednja tri meseca [emoji38]

Kapiram ja sve, dečko za primer, Englez, ali dis iz džouk bre
Link to comment
49 minutes ago, radisa said:

Plus ih je Liverpool ponizio... :fantom:

 

Dobro, tu su negde isti, Liverpool je i sebe ponizio ove sezone :sad:

Link to comment
58 minutes ago, Weenie Pooh said:

Jeste, tačno jedan bod dalje. (Uz utakmicu manje.) 

 

Plus nije ih ponižavao Real Madrid. (Nego Sevilja.)


Pravda za Barselonu!

  • +1 1
Link to comment

Treba videti i kad su ti golovi postizani. Subjektivni osećaj mi je da je puno Rašinih golova rešilo tekme, a Salah je dosta zabadao u nekim goleadama kad je već rešeno.

  • +1 3
Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Treba videti i kad su ti golovi postizani. Subjektivni osećaj mi je da je puno Rašinih golova rešilo tekme, a Salah je dosta zabadao u nekim goleadama kad je već rešeno.

 

Ovo sam i ja htio da kažem.

 

S tim, drugi najbolji egipatski Mohamed u PL-u je uspješno umakao zamci zabijanja Bournemoutha u onih 9-0. Doduše, umakao je zabijanju Bournemouthu i u 0-1 još uspješnije.

  • Haha 1
Link to comment
10 hours ago, copkillah said:

 

 

 

Ovo je slično onoj tužbi Sheffielda protiv West Hama zbog Joorabchianovih vratolomija sa Tevezom i Mascheranom.

Link to comment

Pochettino od ljeta preuzima Chelsea. Igrač koji se povezuje sa Plavcima je Osimhen, devetka koja bi itekako unaprijedila tim. Ne znam kako će Chelsea riješiti problem ozljeda Jamesa i Chilwella koje se svako malo obnavljaju. To je par bekova koji je možda i najbolji u ligi, kad su u formi i fit, i svi problemi za Tuchela su počeli njihovim ozljedama.

 

Rodgers je navodno zainteresovan da preuzme Tottenham. To može da izađe na dobro za obje strane, bar na par sezona. Tottenham ima napadački potencijal no ne treba zaboraviti da je onaj Rodgersov Liverpool, pored stotinu datih, imao i pedeset primljenih golova. Pojavila se priča da sigurni otkup Kuluševskog i nije više tako siguran.

 

Newcastle je jako zagrijan za Tierneya. Žao mi je što je dečko imao nesreću da dođe u najgovnjiviji Arsenal ikad, da fasuje hrpu ozljeda tokom perioda kad se mogao etablirati u lidera tima, a onda kad je krenulo nabolje, na njegovu poziciju došao tehnički i sistemski superioran igrač. Ima sve predispozicije da postane miljenik kod Toon Army.

 

Liverpool se za vikend oprašta od četiri legende kluba: Bobbyja Firmina, Jamesa Milnera, Alexa Oxlade-Chamberlaina i Nabyja Keite. Čini se da će se navijači Liverpoola na dostojan način zahvaliti Firminu za sve unazad osam sezona u klubu.

 

Crystal Palace je jedan od klubova koji će u novoj sezoni vjerovatno imati novog trenera, osim ako Woy ne odluči produžiti privremeni boravak. Spominju se Potter (jer ga navijači Brightona ne mrze dovoljno?), Steve Cooper, Postecoglou, Slot, Fonseca i gore spomenuti Rodgers.

 

Ljeto će biti zanimljivo, u svakom slučaju, jer nema velikog takmičenja koje bi odvuklo pažnju sa transfer-igranke.

Link to comment

U ostalim vestima, Fića Džons odlazi iz kluba, kao i Tuanzebe. 


Neki su mislili da je Oven Hargrivs prvi maneken bolničke pidžame, ali za Dzonsa je zaboravila i rodjena majka. 
 

Za sve pruženo večno hvala (i za grbu Kompanija)

 

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...