Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Mekalister ce da bude fenomenalno pojacanje za Liverpul. Jedino moze da mu bude problem ova moja prognoza, posto kad ne zelim, jinxujem gore od Malkina.

 

Zato ce Celzi sledece godine sa dobrim menadzerom, a Poketino to svakako jeste, da napravi haos u ligi.

Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

Jel ostaje?¿

 

Zadržao WH u ligi, na putu da osvoji evropski trofej. Bili bi ludi da ga otpuste.

 

2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

I treba, dečko prvak sveta. 

 

Ali za Mounta što će da nas oderu iako ulazi u poslednju godinu ugovora, to će biti pakao.

 

Za Mounta se raspituje i Arteta, valjda je ukucao "mount, serious title challenge" u Google i izbacilo mu njegovu sliku. Jedino tako (i engleskim fudbalskim državljanstvom) objašnjavam cifru od £60m za igrača koji je daleko od lošeg, ali koji ima ugovor, kako si i sam rekao, do 2024, čiji klub ima milion igrača od kojih se mora riješiti bar stotinu hiljada i koji neće igrati Evropu pa da neka široka rotacija ima smisla.

 

 

 

Arsenal navodno ganja Guehija iz Palacea, spominju se Rice, Caicedo, Cancelo, Zubimendi, Fresneda, Mount... Ono što je možda interesantnije je da se sve glasnije priča o prodaji Smith Rowea što bi baš bio bedak. Balogun me ne impresionira ciframa iz lige u kojoj dominira Lacazette, Pepe je još uvijek pod ugovorom, Maitland Niles je najgori kod najgorih u ligi, ali je Englez koji atipično engleski kul šutira penale, Tierney ima svoja ograničenja, Xhaku zove Xabi, fali im još neki Xavier da imaju xXx Elitu.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, ArleKino said:

Za Mounta se raspituje i Arteta, valjda je ukucao "mount, serious title challenge" u Google i izbacilo mu njegovu sliku.

 

Dobar :D 

 

Mount se meni uvek sviđao onako neutralno, ali stvarno ne bih da rizikujem ponovljeni Joe Cole scenario (s tim što je onaj došao za džabe a ovaj će koštati 60-70 miliona). 

 

Pritom je on, baš kao i Brajtonov AMA, više ofanzivni vezni nego klasični CM. To nisu zamene za Wijnalduma, Hendersona, Milnera, Tijaga... više su zamene za Oxa.

 

Mene u stvari te namere spucavanja ogromnih para za ofanzivnog veznog plaše jer sugerišu da ćemo na leto gledati treći jubilarni pokušaj da se vaspostavi Darwinball: Urugvajac kao klasična devetka, iza njega neki ACM, pa razigravaj, koga briga što nemaš klasična krila. Koga briga što je TAA dok se to igralo zabeležio ravno nula asistencija, a od kako se od toga odustalo čak šest.

 

Link to comment
47 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Dobar :D 

 

Mount se meni uvek sviđao onako neutralno, ali stvarno ne bih da rizikujem ponovljeni Joe Cole scenario (s tim što je onaj došao za džabe a ovaj će koštati 60-70 miliona). 

 

Mount se za Arsenal spominje kao neki LCM, ono što igra Xhaka sad, parnjak sa Ødegaardom.

 

Možda je to zbog onog Lampsovog prisilnog forsiranja lepršave omladine na SB-u, možda do Tuchelovog osvajanja CL, u oba slučaja je Mount bio bitna figura i ostavio fin dojam.

Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

Mount se za Arsenal spominje kao neki LCM, ono što igra Xhaka sad, parnjak sa Ødegaardom.

 

Pa i za LFC se to isto sugeriše, ali dečko je evidentno više umetnik nego fizikalac.

 

Ne može on bez lopte da radi to što rade Xhaka ili Henderson, tj. možda i može ali traći mu se ofanzivni potencijal.

Link to comment

Možda nije odveo Arsenal do titule, ali jest Liverpool nadomak Lige šampiona*.

 

Nikad nije bio nivo koji je Arsenalu trebao da bi se osvojila liga, vjerovatno i zato što je od njega silom prilika traženo da bude i Cazorla i Coquelin. Golf 2 po pitanju dostupnosti, skoro nikad ozlijeđen. 

 

Ovo je znak da Arsenal rano kreće po njegov apgrejd, a za nadati se da ćemo uzeti Rižu.

 

Imao je nekih dobrih momenata, iz nekog razloga ima suludo dobar učinak protiv Chelsea iako je tamo u veznom redu upravo bio igrač koji bi te 2016. napravio svu razliku svijeta dolaskom u Arsenal. Veći dio karijere u Arsenalu je bio liability, dobar dio vremena su ga i sudije tretirale drugačije nego druge. Vrh je bio kad mu je protiv Ville u gostima prošle sezone sudija pokazao žuti za konstantno fauliranje iako je Xhaka napravio samo taj jedan faul.

 

Ne mogu reći da će mi nedostajati. Nije zaključio najveći redemption arc u historiji lige - od nekog koga navijači istjeraju sa terena 2019. do nekog kome pjevaju 4 godine kasnije protiv istog suparnika dok Arsenal drži prvo mjesto - no bar ostavlja Arsenal na istom mjestu na kojem ga je našao kad je doveden 2016.

 

* - nije. Mit.

 

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, ArleKino said:

Možda nije odveo Arsenal do titule, ali jest Liverpool nadomak Lige šampiona*.

 

Nikad nije bio nivo koji je Arsenalu trebao da bi se osvojila liga, vjerovatno i zato što je od njega silom prilika traženo da bude i Cazorla i Coquelin. Golf 2 po pitanju dostupnosti, skoro nikad ozlijeđen. 

 

Ovo je znak da Arsenal rano kreće po njegov apgrejd, a za nadati se da ćemo uzeti Rižu.

 

Imao je nekih dobrih momenata, iz nekog razloga ima suludo dobar učinak protiv Chelsea iako je tamo u veznom redu upravo bio igrač koji bi te 2016. napravio svu razliku svijeta dolaskom u Arsenal. Veći dio karijere u Arsenalu je bio liability, dobar dio vremena su ga i sudije tretirale drugačije nego druge. Vrh je bio kad mu je protiv Ville u gostima prošle sezone sudija pokazao žuti za konstantno fauliranje iako je Xhaka napravio samo taj jedan faul.

 

Ne mogu reći da će mi nedostajati. Nije zaključio najveći redemption arc u historiji lige - od nekog koga navijači istjeraju sa terena 2019. do nekog kome pjevaju 4 godine kasnije protiv istog suparnika dok Arsenal drži prvo mjesto - no bar ostavlja Arsenal na istom mjestu na kojem ga je našao kad je doveden 2016.

 

* - nije. Mit.

 

 

 

Šteta, kraj jedne ere, bilo bi lepo da ste ipak našli zajednički jezik, i da je ostao u  klubu...

  • -1 1
Link to comment

Jebiga, standard :sad:

 

Salahu je sezona sa 20 golova i 10 asistencija najgora u karijeri, dok je Rashfordu 16 i 5 među najboljim učincima do sada.

  • +1 2
Link to comment

Putuj dzako igumane, nikada neću zaboraviti njega i shkodrana u tandemu kako nas zavijaju u crno konstantno. Bio je tu još neko ko mi je vadio ganglije ali sam potisnuo pa se više i ne sećam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...