Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Zbog likova koji su razmišljali slično kao ovaj su se i desila neka najveća iznenađenja u istoriji sporta, Liverpulov kambek protiv Milana, Mančesterov protiv Bajerna itd. Nažalost, sve je učestaliji narativ da su oni koji se nadaju budale, i da je mnogo gospodskije napustiti stadion u 38.minutu, pa makar ispao budala i propustio preokret. Esencija sporta i navijanja je nadanje, pa nekad i u skoro nemoguće. 

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Zbog likova koji su razmišljali slično kao ovaj su se i desila neka najveća iznenađenja u istoriji sporta, Liverpulov kambek protiv Milana, Mančesterov protiv Bajerna, Totenhemov protiv Ajaksa itd. Nažalost, sve je učestaliji narativ da su oni koji se nadaju budale, i da je mnogo gospodskije napustiti stadion u 38.minutu, pa makar ispao budala i propustio preokret. Esencija sporta i navijanja je nadanje, pa nekad i u skoro nemoguće. 

 

Takođe postoji razlika između nadanja i loženja. Niko nikome ne brani da se nada ali loženje tipa: prozivanje protivničkih timova, igrača i trenera da su mesari, govnari i šta ti ja znam šta već, dok sve isto što rade ti protivnici kod svog tima se racionalizuje do sitnica, kao i prozivanje sudija od onih najzaštićenijih, e to je već dijagnoza.

 

@Mindaugas Žukauskas Da bude jasno. Ne prigovaram ovo tebi lično nego pričam generalno.

Link to comment
54 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Takođe postoji razlika između nadanja i loženja. Niko nikome ne brani da se nada ali loženje tipa: prozivanje protivničkih timova, igrača i trenera da su mesari, govnari i šta ti ja znam šta već, dok sve isto što rade ti protivnici kod svog tima se racionalizuje do sitnica, kao i prozivanje sudija od onih najzaštićenijih, e to je već dijagnoza.

 

 

Jeste, ali takvi najviše privlače publiku, a vlasnik AFTV kanala ima neverovatan njuh da ih uvek pogodi. Samo za kratko vreme koliko sam ja površno pratio kanal, jedan je umro, nagovestili da se ubio; drugi se isto ubio, treći napao bivšu ženu i završio u zatvoru, a četvrti dobio slom živaca i otišao u Ameriku...

 

I to pričam o stalnim gostima, voditeljima programa, a ne navijačima "sa ulice" koje takodje povremeno intervjuišu. Neverovatan procenat...

  • +1 1
Link to comment

Vebara gostuje u MNF, a kao najava za ono što ćemo gledati, i još važnije, slušati večeras.

PGMOL odlučio da "skine zavese", da se "otkrije i ogoli" ne bi li pučanstvu približili VAR.

Dakle Lester-Live ozvučeni, čućemo sudije, pomoćnike, 4., komunikaciju sa VAR-om itd.

 

Ide snimak tekme na Bridžu, i onaj poništen gol Haverca protiv Liverpula kad ga je lopta pogodila u ruku, a čuje se glavni sudija kako trči i dahće i javlja VAR-ovcima da mu deluje kao da su Havercove grudi. Posle toga ide cela analiza. Kul

 

Sad ide Njuka-Arsenal, penal preinčen u butinu.

Untitled.jpg

Link to comment
28 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Jeste, ali takvi najviše privlače publiku, a vlasnik AFTV kanala ima neverovatan njuh da ih uvek pogodi. Samo za kratko vreme koliko sam ja površno pratio kanal, jedan je umro, nagovestili da se ubio; drugi se isto ubio, treći napao bivšu ženu i završio u zatvoru, a četvrti dobio slom živaca i otišao u Ameriku...

 

I to pričam o stalnim gostima, voditeljima programa, a ne navijačima "sa ulice" koje takodje povremeno intervjuišu. Neverovatan procenat...

 

Nisam imao pojma o ovome. Niti pratim niti znam šta se dešava sa AFTV osim ono malo što se ovde kačilo. Moje praćenje PL se svodi na gledanje tekmi, ovaj forum, tu i tamo odem na "fightingcock" (ime :isuse:) portal Totenhemovih navijača i još poneki sajt i to je to.

Upravo zbog toga o čemu pišeš su mi se smučili svi ti sportski portali i navijačke stranice... Mnogo bre sve ratoborno i ostrašćeno. Sve je namešteno, kladionice znaju, ovaj jebao nečiju ženu, šta je ovaj rekao onome na tviteru... I to sve u crevca.

A fudbal zapravo na zadnjem mestu. Jbt, ja nigde, nikada nisam  na ovim portalima recimo naleteo na ozbiljnu analizu šta je recimo pošlo naopako u Totenhemu posle finala LŠ ili recimo kako je Liverppol ovako loš ove sezone. Pa malo statistike i šta se promenilo u formaciji u igračima, kako igrač mentalno deluju.

 

Više sam ovde od Vinija ili Arla pročitao pametnih stvari nego od svih domaćih i stranih sportskih portala zajedno. (mada i oni umeju malo da zastrane ali ajd sad... ljudi smo... možda sam i ja nekad zlmljzmzm...)

 

Edited by Mercuzzio
  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Zbog likova koji su razmišljali slično kao ovaj su se i desila neka najveća iznenađenja u istoriji sporta, Liverpulov kambek protiv Milana, Mančesterov protiv Bajerna itd. Nažalost, sve je učestaliji narativ da su oni koji se nadaju budale, i da je mnogo gospodskije napustiti stadion u 38.minutu, pa makar ispao budala i propustio preokret. Esencija sporta i navijanja je nadanje, pa nekad i u skoro nemoguće. 

Ja ovde vidim, ne čak ni glory huntera, već nekoga ko misli da tako navijač treba da razmišlja. Wannabe navijač

Ja sam uz njih! Nadam se!

Kao, onda si odan..not.

Tu fazu smo mi svi prošli, sa 5-6 godina. Nisu je prošli samo oni koji su fudbal otkrili kasnije. Mnogo kasnije.

  • +1 2
Link to comment

Meni uopste nije zao Lestera. 

 

Sve jednog dana dodje na naplatu pa tako i njihova manipulacija oko sponzorskih ugovora pre nekih 10 godina.

  • Hvala 1
Link to comment

Ako Leicester ispadne biće spektakularno lešinarenje. Barnes, Tielemans, Maddison, Faes, Castagne... Nema šanse da igraju Championship

Edited by Mercuzzio
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...