Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Šunka dogovorila uslove sa Sasuolom za Skamaku, u totalu oko 35M funti. Sta znam, skeptican sam, ali ajd da vidimo od cega je napravljen momak. Cena je ok s obzirom na suludih 50M koliko je pominjano proteklih dana.

Link to comment

De Gea

Dalot, Lindelöf, Maguire, Shaw

Van de Beek, Fred, Bruno Fernandes,

Sancho, Rashford, Martial

 

Volio bih da vidim Freda na klasicnoj 6, jer bi onda VDB imao svu slobodu, pa da vidimo koliko moze on da drlja po terenu. Dalo ako odigra jos jednu dobru utakmicu, kontam da ce biti prvi izbor na desnom beku. ETH ga je opravio, istrcava kraj aut linije, dobro brani svoju stranu, ulazi u sredinu, asistira.. Jos da pokusa da prodje igraca i ima sveee. On i Marsijal su preporodjeni, da ne ureknem, ladno pojacanja. Zato Elanga nestao.

Link to comment

Zavisi kako ce igrati ETH, nemam ideju kako je radio u Ajaksu. Sa dobrim, klasicnim defanzivnim veznim FDJ bi bio apsolutni kreator igre. Bez Deklana Rajsa :D jos jedna radilica bi podijelila taj posao sa njim, Neves ili Tilemans bi bili savrseni. Bar ja to tako vidim.

 

A ETH nedavno rece da je fora imati squad, a igraci i zaduzenja se formiraju shodno protivniku.

Edited by kipo
Link to comment

U teoriji FDJ bi bio “broj 8”, znači DM (kako stoje stvari Fred) + FDJ + Bruno vezna trojka.

Utd - Villa ima live na app-u ako je neko dokon.

Link to comment

Za FDJ pare bolje da smo povijali Rajsa. 
 

btw zašto igramo na ovakvoj oranici - jebo ih Pert.

Edited by John Coltrane
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...