Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Koji sam majstor da ukantam Brentford i Brajton, umesto da jinxujem Aston Vilu. :sad: Uzasna utakmica, Forest slabasan u svim linijama, cvrc.

Link to comment
41 minutes ago, ArleKino said:

Brighton pokraden danas do nivoa da neko treba na robiju.

 

Prošao sat vremena, a ja i dalje u šoku da čist penal nad Mitom VAR soba nije ni pogledala. Mislim, jeste, ali zatvorenih očiju.

 

 

Link to comment

O ovome pričate?

 

 

Pa dobro... Mogao je da svira penal. A i Mitoma je baš lako pao.

Nije baš za streljanje.

Jest sudija bio pogubljen. Pogubio se skroz kad je crvene dao i De Zerbiju i Stelliniju. To je tek bilo presmešno.

 

 

Link to comment

U svom moru tih pravila i lepeze prilika da se ista primijene, gresaka, govana, .. ja bih to sudio tek ako je, uz faul, bila izgledna prilika za gol. Sve ostalo je bullshit/

Link to comment
10 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Stao mu je na stopalo, čist penal kao suza, rekao bih da je VAR ovde morao da se umeša

 

Pa gledao je VAR. I rekli da nije penal.

Link to comment
10 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Pa gledao je VAR. I rekli da nije penal.

 

Pa mislim VAR gleda sve, oni su u onoj sobi i sve snimaju. Hoću reći da je bilo elemenata da se sudija pozove na monitor, jer ovo nije klasično pitanje intenziteta kontakta, subjektivni osećaj sudije, dža bu. Ovde imaš crno na belo da je u pitanju gaženje po stopalu. Šta znam, meni je više u sivoj zoni bilo ono što su sudili kao drugi penal za Brentford, pa su javili sudiji da pogleda.

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pa mislim VAR gleda sve, oni su u onoj sobi i sve snimaju. Hoću reći da je bilo elemenata da se sudija pozove na monitor, jer ovo nije klasično pitanje intenziteta kontakta, subjektivni osećaj sudije, dža bu. Ovde imaš crno na belo da je u pitanju gaženje po stopalu. Šta znam, meni je više u sivoj zoni bilo ono što su sudili kao drugi penal za Brentford, pa su javili sudiji da pogleda.

 

Slažem se. Čudno je generalno suđenje bilo. Crveni za oba trenera. Posle pri kraju bilo je i neko gaženje Romera pa opet ništa. Pa odmah posle toga još čistiji penal za Brighton kada je Lenglet čini mi se, vikao za dres Dunka kod prekida.

 

Loše suđenje generalno na utakmici. Totenham bolje prošao.

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

 

Koja im je to "greška" ove sezone? Možda je neki jubilej.

Šta ima Brajton od toga što su priznali grešku? Najebaće ovaj sudija, doći će neki grđi, i tako u krug

Link to comment
56 minutes ago, Mercuzzio said:

Koja im je to "greška" ove sezone? Možda je neki jubilej.

Šta ima Brajton od toga što su priznali grešku? Najebaće ovaj sudija, doći će neki grđi, i tako u krug

 

Prije nisu priznavali. Sad, eto, priznaju da je vuk ujeo magare i to je to.

 

 

 

Leeds ubiva Woya nogama, a samo 1-0.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...