Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

  

4 minutes ago, Miljenko said:

Odlican pas; lepo se i ubacio, no realizacija uzas.

 

To ono Darvinovo? Neka, bar je nije odvalio pravo u golmana nego kao probao da plasira.

 

Old school Firmino-Salah-Mane akcija, lako se prilazi golu kad imaš centarfora spremnog da se spusti po loptu i odigra iz prve na stranu. 

 

Spetakl od utakmice, komotno najbolje poluvreme koje je LFC odigrao ove tragikomične sezone, egal sa liderom.

 

Arsenalovo šibicarenje sa povredama™ i odugovlačenjem ih je koštalo dva boda, trebalo je da ih košta sva tri.

 

Salah i VVD očajni, da je bar jedan bio na svom nivou danas, dobili bi.

Link to comment
Kljucni momenat, bar je tako ispalo, Xaka napalio bazendzije.
To htedoh da kažem, debil, mada ok imamo recept, da se igrači Liverpula razbesne da bi ličili na sebe :D
Link to comment

Jebi ga. Vodiš 2-0 na Anfieldu i onda moraš to da privedeš kraju. Da mi je ko rekao prije početka sezone da ću biti ljut što smo protiv Liverpoola uzeli samo 4 boda od mogućih 6, poslao bih ga na doping-test.

 

On d brajt sajd, osigurali smo prvi finiš iznad Liverpoola nakon 2015-16.

 

Titula je u Cityjevim rukama, dobiju sve do kraja i prvaci su. S druge strane, ako se Saliba vrati za utakmicu na Etihadu, a niko od najbitnijih igrača ne pokupi kakvu ozljedu/suspenziju, dobićemo ih. To je Arsenal way osvajanja titula, pobjeda u lavljem brlogu (WHL 1971, Anfield 1989, OT 1998, OT 2002, SB 2004), a sve drugo je jajarenje.

 

Ja sam, inače, utakmicu uspješno izbjegavao da pratim, ugasio notifikacije na telefonu i bacio se na komentarisanje utakmice Leeds-Palace da mi prođe vrijeme. U tom prolasku vremena sam vidio sličicu Jesusa kako slavi (Guardian apdejtuje sličice iz lajv-prijenosa), a onda sam vidio Salaha sa dresom preko glave i opsovao jer sam mislio da slavi gol. Kad sam vidio da je rezultat 2-1 za Arsenal, upalio sam prijenos taman da vidim kako Tierney ulazi umjesto Zinchenka i da je Firmino dao za 2-2. :isuse: Na kraju smo zubima i noktima (Ramsdale :pera: ) sačuvali i ovaj jedan bod.

 

Ništa, idemo dalje. Bitno je da se ne zapne kod West Hama i Southamptona u naredne dvije utakmice. Ako se tu uzme 6 bodova, City će biti pod ozbiljnim pritiskom kad im dođemo u goste.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, ArleKino said:

Ja sam, inače, utakmicu uspješno izbjegavao da pratim

 

E pa ne može tako, tako se ne postaje šampion :sleep:

 

Domaćin upisao ubedljivu xG pobedu, 3.96 prema 1.41, Ramsdale igrač utakmice :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

E pa ne može tako, tako se ne postaje šampion :sleep:

 

Domaćin upisao ubedljivu xG pobedu, 3.96 prema 1.41, Ramsdale igrač utakmice :fantom:

 

Svaka čast, ispali ste matematički iz utrke za titulu devet utakmica prije kraja, ali to sportski podnosite.

 

 

Sve nešto kontam, lako mi je za Etihad. Newcastle je problem, to su Arapi koji sijeku glave.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Brišu brzo, bolje prepričaj o čemu se radi.

Pomoćni (djubre) je udario laktom igrača liverpoola..

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...