Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, kipo said:

Kontam da bi se trebalo rijesiti par igraca na ljeto:

 

DDG

Marsijal

Fred

Megvajer

Lindelof

Veghorst

Teles

Vilijams

Baji

DVB

Elanga

Grinvud

 

Čitavu jednu postavu bi da izmenjaš (plus rahmetli Grinvud), ni manje ni više, ima se može se!

 

Dok neki ovde štekaju pare za Bellinghama, a sleduje im u najboljem slučaju Matheus Nunes + novo produženje Milnerovog ugovora :sad: 

Link to comment
5 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Čitavu jednu postavu bi da izmenjaš (plus rahmetli Grinvud), ni manje ni više, ima se može se!

 

Dok neki ovde štekaju pare za Bellinghama, a sleduje im u najboljem slučaju Matheus Nunes + novo produženje Milnerovog ugovora :sad: 

To bi trebalo da se odradi :) Zapravo Freda ostaviti da odradi ugovor do kraja.

 

Realno, nije nemoguce. Ako se arapi isprse za 5 pristojnih pojacanja, vratiti sa pozajmica par igraca, ovi svi mogu da idu.

Link to comment
56 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Dobro jutro....Jel nogobuljiran !?

 

Jutro. Ne, kaže da ima podršku uprave.

 

Chelsea valjda ganja Contea za stalno mjesto. Uskoro trenerski tandem na klupi Chelsea Bosingwa, čovjek sa tako dobrom obrvom da mu druga i ne treba, i Ryan Bertrand.

Link to comment
16 hours ago, Bandito said:

Mislim da smo vam nogobuljirali Moyesa. Nema na čemu. WHU zaslužuje bolje.

 

Ništa od toga, biće na klupi protiv Fulama u subotu. 

Link to comment
6 hours ago, ArleKino said:

 

Tačno sam znao da je Rob Smyth, ko bi drugi.

 

Utakmicu sam potisnuo iz sećanja, kao i većinu odigranih pod Thompsonom. Kao kroz maglu se sećam Ljungbergove kose i Gerrardovih tužnih pokušaja da odigra odbranu.

 

Voleo bih da mogu da kažem da sam već tada znao koliko je debilno da ti naloženi 21-godišnjak igra zadnjeg veznog, ali nisam. Ovo je 100% tačno:

 

Quote

At no stage did Liverpool push Gerrard further forward so that he could impose his elemental force in the final third. That looks absurd now, though nobody really commented on it at the time. In the winter of 2001, Gerrard was compared, at least tentatively, to Roy Keane and Patrick Vieira rather than Paul Scholes and Frank Lampard. “I don’t see the similarity,” said Gerrard, but at that stage he was in a minority. Even when Hamann was available, Gerrard often played alongside him.

 

Ubrzo potom je Houllier došao na genijalnu ideju da mu Gerrard igra desno krilo, a zatim je Heskey bio izmešten na levo da napravi mesta u špicu za Milana Baroša... naravno, vihorni Carragher je redovno izigravao beka, nekad levog a nekad desnog.

 

Rafu Beniteza smo čekali ko ozebli sunce.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
42 minutes ago, Weenie Pooh said:

Tačno sam znao da je Rob Smyth, ko bi drugi.

 

Utakmicu sam potisnuo iz sećanja, kao i većinu odigranih pod Thompsonom. Kao kroz maglu se sećam Ljungbergove kose i Gerrardovih tužnih pokušaja da odigra odbranu.

 

Voleo bih da mogu da kažem da sam već tada znao koliko je debilno da ti naloženi 21-godišnjak igra zadnjeg veznog, ali nisam. Ovo je 100% tačno:

 

Zanimljivo je da je gol Henryja iz penala bio prvi gol Arsenala na Anfieldu u Wengerovoj eri. To je bila Arseneova šesta sezona na klupi Arsenala, a skor u ligi protiv Liverpoola mu je bio P10 W1 D2 L7.

 

Smyth je zaboravio da spomene da su igrali i FA Kup kasnije, Carragher vratio kovanicu na tribine Highburyja, Bergkamp dao gol za pobjedu i dobio crveni karton (to mu je bio bizarni običaj u FA Kupu - tri crvena u četiri sezone osvajanja kupa).

 

Ja se sjećam kad je Igor Bišćan došao u Liverpool, Houllier ga je predstavio kao igrača "sličnog Patricku Vieiri ili Stevenu Gerrardu". Što je najsmiješnije, i Vieira se uglavnom doživljavao kao DM iako su to u najboljim inkarnacijama Arsenala bili Petit i Gilberto Silva.

 

Parlour je bio žestoko potcijenjen igrač. Valjda ga je ludi Hoddle stavio na ignore zbog bizarnog razloga. Parlour je imao ozljedu lista i Hoddle ga je poslao kod neke iscjeljiteljice, kurca-palca. Kad je Parlour sjeo na stolicu, a žena došla do njega, rekao je: "Short back and sides, please" i tu mu je bio kraj reprezentativne karijere. :D

 

Link to comment
9 hours ago, ArleKino said:

Ja se sjećam kad je Igor Bišćan došao u Liverpool, Houllier ga je predstavio kao igrača "sličnog Patricku Vieiri ili Stevenu Gerrardu".

 

Dominirao je sa tim poređenjima Ged Houllier, odmah znaš da neće biti ništa od igrača. Bruno Cheyrou mu je bio novi Zidane, Le Tellec novi Henry, Hadžija Diouf novi Weah...

Link to comment

Lebtejebo....Moyes nema pojma da Mitrović ne igra. Izgleda da ga je nahvalio na presici pred utakmicu sutra...bar tako prenose na tviteru. 

Ako je tačno, onda jednostavno treba da se dignu ruke od ove smejurije od kluba, dok se stvari ne promene. 

 

edit: Ipak nije, izvinjavam se na dezinformaciji, bilo je izvučeno iz konteksta, na kraju je dodao kako je njegovo neigranje veliki udarac za Fulam. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
1 minute ago, Jean-Luc Picard said:

Lebtejebo....Moyes nema pojma da Mitrović ne igra. Izgleda da ga je nahvalio na presici pred utakmicu sutra...bar tako prenose na tviteru. 

Ako je tačno, onda jednostavno treba da se dignu ruke od ove smejurije od kluba, dok se stvari ne promene. 

 

On d brajt sajd, bolje da ne zna da ne igra nego da ne zna da igra.

 

Fulham je tim koji će biti Palace prošlih sezona - sigurno ne ispadaju, a od Evrope nema ništa. To bi trebalo da dobijete.

 

Ne pamtim kad sam zadnji put gledao onakvo takmičenje odbrane da nogobuljira svog trenera kao West Hamova zadnja linija preksinoć. Moyes je čovjek za kojeg se zna da mu bokserski potezi nisu strani, Fabianski bi mi ribao WC do utakmice sa Fulhamom.

Link to comment

Ti treba da navijaš sutra za WHU, jer ako ne izgubimo, Moyes je sigurno na klupi protiv vas. Ako pak izgubimo, svašta se može desiti, a znaš kako je to kad dođe novi trener. Ekipa se povampiri, odigra iznad mogućnosti....i tako. 

  • +1 1
Link to comment

Sutra kolo otvaraju Man U i Everton. United je djelovao dosta dobro protiv Brentforda, Rashford je nakon kraće suše opet zabio i protiv Evertona bi trebalo da nastave sa pobjedama.

 

Villa dočekuje Forest. U okršaju dva bivša evropska šampiona forma je na strani Ville, ali Forestu gori pod nogama. Emery je uglavnom dobivao slabije od sebe, ne vjerujem da će sad biti drugačije.

 

Brentfordu dolazi Newcastle koji je u zadnje vrijeme ponovo na vrhunskom nivou. Brentford je dobio po pičci u prvom dijelu sezone kod Svraka koje im dolaze u nevrijeme jer je Brentford djelovao iznenađujuće anemično na OT-u. Rekao bih da dobiva Newcastle.

 

Fulham je tim koji ne može ni naprijed niti nazad što je ironično za klub koji je bio "jo-jo klub". West Ham se mora iskupiti za ono sranje od neku noć i nema im boljeg mjesta od Craven Cottagea.

 

Leicester sebi nije smio dopustiti da igra derbi začelja sa Bournemouthom no šta je tu je. Lisice imaju bolji napad, ali Bournemouthove kontre su zajebane i za bolje odbrane od Leicesterove. Čisto na neki no-manager bounce i kvalitet Maddisona i Barnesa dajem Leicesteru ovdje prednost. Bilo bi baš bizarno da ispadnu sa dvojicom preko 10 golova.

 

Možda i najveći uspjeh De Zerbija je poraz od Spursa jer to malo kome polazi za rukom. Kod Spursa love evropsku poziciju i trebaju pobjedu za to. Spursi love CL i imaju Kanea. Rekao bih neriješeno.

 

Southampton dočekuje City. Kad bi barem ponovili prošlosezonski rezultat, ako ne onaj iz Carabao Cupa ove sezone. Realnost je da City dobije dva razlike.

 

Pokušao sam zaboraviti da igraju Wolvesi i Chelsea 0-0.

 

Leeds bi mogao pobjedom protiv Palacea prebrinuti brige oko opstanka no komotniji su u gostima ili bar imam takav dojam. Palace je ekipa za kontre kod Woya. Pobjeda Palacea.

 

Liverpool dočekuje Arsenal. Prvi put u Engleskoj Jesus igra na Uskrs, osjećaće se kao ponovo rođen. Saka punch za 0-1, Jesus 0-2, Martinelli 0-3, Salah se omrsi za iftar za 1-3, Jesus još jednom 1-4, Jota prekida seriju bez gola koja traje od 10.04.2022.godine za 2-4.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...