Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Četvrti 0-0 za redom u ovom cripple fightu, bolje je dati im da šutiraju odmah penale pa da se razilazimo, da ne gubimo vreme.

 

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Fala Brajtonu i Vili, kad vec Forest ne ume.

 

xexe, Emeri prestigao bazendzije.

E Forest nam je izbio brdo para veceras. Odigrali kafanski tiket, sve pogodili do x na Lids-Forest. Nekih 200€

Link to comment

Forestu se smiješi ispadanje. Pisao sam u onom svom čaršafu prije nekoliko strana da su im utakmice sa Wolvesima i Leedsom izuzetno bitne jer sad slijedi pet koje bi lako sve mogle završiti sa krompirom u rubrici "bodovi" + gol-razlika im je grozomorna pa će imati pola boda manje u odnosu na konkurenciju koja nije dopuštala natrpavanje.

 

Emery našao klub po svojoj mjeri - Sevilla, Villarreal, Aston Villa. Watkins igra odlično i baksuz je što je Kane rival za reprezentativnu devetku. Pisao sam dok je još prevara Gerrard bio na klupi, nema Villa toliko loš roster da se guba po donjem dijelu tabele.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Lancia said:

Fala Brajtonu i Vili, 

 

Vidi...ovo sam i ja pomislio.

Inače, motivaciju Brajtona potpuno razumem. Žele da ostave WHU u ligi jer imaju šest zagarantovanih bodova iduće sezone.

Link to comment
11 hours ago, Jean-Luc Picard said:

 

Vidi...ovo sam i ja pomislio.

Inače, motivaciju Brajtona potpuno razumem. Žele da ostave WHU u ligi jer imaju šest zagarantovanih bodova iduće sezone.

Jel pocela tekma protiv Njukasla, kako ide :sad:?¿

Link to comment
7 minutes ago, ArleKino said:

Newcastle gazi ka 3.mjestu.

 

I mi protiv tima koji je takav tim dvaput pobijedio moramo nešto da napravimo za vikend. :isuse:

 

Njuka gazi ka trećem mestu zato što WHU igra odbranu kao da je u pitanju All Star NBA utakmica, a ne borba za opstanaku u PL. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

 

Njuka gazi ka trećem mestu zato što WHU igra odbranu kao da je u pitanju All Star NBA utakmica, a ne borba za opstanaku u PL. 

Mislim da smo vam nogobuljirali Moyesa. Nema na čemu. WHU zaslužuje bolje.

Link to comment

Jako bitna 3 boda. Brentford očajan, rekao bih neprepoznatljiv. 
 

Gostovanje Brajtonu i duel sa Totteom kao najteži mečevi do kraja, ostalo sve, manje-više, davljenici (Everton, NF, Vulvsi, WH, Bornmut) plus Vila i Fulam valjda bez Mitra. 

  • +1 1
Link to comment

Kad bi usli u dobar ritam i rezultate do gostovanja Totu. 

 

Kontam da bi se trebalo rijesiti par igraca na ljeto:

 

DDG

Marsijal

Fred

Megvajer

Lindelof

Veghorst

Teles

Vilijams

Baji

DVB

Elanga

Grinvud

 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...