Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

39 minutes ago, Zlurad said:

 

Sad je mozda previse kasno. Da je otisao tamo direkt posle Juvea sve bi bilo drugacije. Ovako je Mendes morao da igra na kartu da ga hoce citi da bi se board junajteda popismanio i kupio ga pre protivnika. Kao sto je isti Mendes poturao po spanskim medijima da ga trazi atletiko sa nadom da ce real da kaze "por favor senor, Real o muerte". Covek je dosao u Manchester u najgorim danima kluba, sa nadom za Ligu sampiona i zavrsavanje karijere uz po neki rekord i nekoliko desetina miliona vise u dzepu. Izbija na bes.

 

Očigledno ga PSG uopšte nije hteo, ne sumnjam da bi on u leto 2021 peške otišao tamo da su ga zvali.

Link to comment
20 minutes ago, Godfrey said:

Vreme je da neko ovom bolidu kaže da nije lep.

 

probala da mu kaže i jedna žena u Las Vegasu 2009, ali on nije hteo da prihvati taj odgovor

 

 

Link to comment

Fudbaleri, veliki moralisti, na Svetskom Prvenstvu u jebenom Kataru hejtuju Ronalda zato što je rekao nešto protiv kluba koji se već deceniju razbacuje parama bez uspeha a vlasnici tog kluba od kad su ga preuzeli jedino što su uspeli je da nagomilaju dug.

 

Ok je utaja poreza, optužbe za silovanja i šta ti ja znam šta već, ali kad udari na "šefa", odmah cancelo.

 

Edited by Mercuzzio
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Meni je jasna reakcija Bruna. Stabilizovali su se kao ekipa, on lično se vratio u vrhunsku formu i sad ovaj ego manijak hoće da se pokenja po svemu i da ruši do temelja jer se ne vrti sve oko njega. 

 

E sad u kom je Kanselu tripu nemam pojma :unsure:

Link to comment

da budem iskren ne znam kakva je uobičajna reakcija kad ronaldo umilostivi svojom pojavom..jel se svi poklone i ponude mu seksualne usluge?

naspram toga je ovo skandal, oke :dry:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...