Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

nije u pitanju nikakvo otkrivanje nebrušenih dijamanata, nego pričam o tome da je pep sagradio ovaj tim dovodeći vrlo dobre igrače. igrače koji su bili dostupni svakom iz top 6, igrače za koje se u današnje vreme ne bi iznenadio da završe u wolvesima ili west hamu. igrače od 50-60m u vreme kad su junajted i barsa rutinski plaćali 120.

 

ali nikad igrače koji su već dolazili kao sam svetski krem. nikad pre haalanda.

Link to comment
22 minutes ago, Lancia said:

Ja onako sa strane, nenavijacki, te iste igrace da das ne znam kome, ne bi bilo to - vidi se veliki trenesrski rad. Uigrani su do bola.

Ne bi bilo to jer Pepeljara im vadi dusu i trazi max, kapa dole. Da li je zbog toga najbolji trener na svijetu? Ne. Daj ih Murinjo napravice slicno ak ne isto. Zapravo, vjerovatno bi uzeo CL :D Ali zaista kapa dole za selekciju najboljih od najbolih i stvaranje tima.

 

@Pokojni Ruxin Ne zajebavaj. Nista vam ne fali, imate i viska, sad i spica razbijaca, golgetera, superstara. Ako sad ne uzmete CL, mali vam je penis :happy: 

 

Link to comment
5 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

nije u pitanju nikakvo otkrivanje nebrušenih dijamanata, nego pričam o tome da je pep sagradio ovaj tim dovodeći vrlo dobre igrače. igrače koji su bili dostupni svakom iz top 6, igrače za koje se u današnje vreme ne bi iznenadio da završe u wolvesima ili west hamu. igrače od 50-60m u vreme kad su junajted i barsa rutinski plaćali 120.

 

ali nikad igrače koji su već dolazili kao sam svetski krem. nikad pre haalanda.

Pa majku mu ko je kupovao sve one Robinjove, Adebajore, Roke santa kruzove.. dok nije nalegao Aguero. Sjebali ste trziste preplacujuci igrace i pomjerili platnu listu za duplo. 

Prvi dio posta +1

Link to comment

Arsenalu se ozlijedio i Ødegaard. Arteta ga je zamijenio ESR-om, možda i radi prevencije.

 

Arsenal na kraju 2-1 protiv Ville no rezultat je puno gori od igre koja je bila dobra za 3-4 razlike. Villa užas, šta onaj čovjek radi od na papiru vrlo solidnog tima...

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

retko imamo priliku da vidimo da se onakvo jajarenje i valjanje po terenu kazni, Njukasl je sinoć tačno zaslužio ono šta se desilo, čista karma

 

Tačno sam se sjetio onog gola Vermaelena u 95.minuti iz 2011-2012. I tad je Newcastle poveo, u idućoj minuti Van Persie izjednačio, onda krene Krulov shithousing i otezanje od 40 minuta. Vermaelen zabije gol, a Van Persie ode svom zemljaku i kaže mu: "De sad oteži." :D

 

Kad smo kod brzih odgovora:

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Artur u Liveu na pozajmici. 
Ne znam odakle Klopu ideja da uzme igrača koji uopšte nije opravdao očekivanja velikog talenta. 
 Plus bio je do onog muljanja Barse i Juve sa transferom Pjanića. 

Link to comment
8 minutes ago, John Coltrane said:

Artur u Liveu na pozajmici. 
Ne znam odakle Klopu ideja da uzme igrača koji uopšte nije opravdao očekivanja velikog talenta. 
 Plus bio je do onog muljanja Barse i Juve sa transferom Pjanića. 

 

Plus je povređen. Pozajmljuješ igrača na šest meseci a trenutno nije sposoban da igra, posle ćeš da ga uteruješ u formu do leta i da ga pošalješ nazad.

 

Ali što ne dovesti povređenog veznjaka iz Italije, what could possibly go wrong?

 

Link to comment
21 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Plus je povređen. Pozajmljuješ igrača na šest meseci a trenutno nije sposoban da igra, posle ćeš da ga uteruješ u formu do leta i da ga pošalješ nazad.

 

Ali što ne dovesti povređenog veznjaka iz Italije, what could possibly go wrong?

 

Tako je i jedna drugi trenerski mag pred otkaz... :samokažem:

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...