Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

8 minutes ago, Lancia said:

A Forest pazario dvaest igraca, a nema nikog da im kaze da nemaju centarfora :ph34r: 

to je izgleda trend ... ni čelzi nema centarfora, a ni everton baš. pitanje je i kod lidsa...

  • +1 1
Link to comment

Eliot je odigrao nelose veceras. Malo ne zna kad treba da brze doda, malo je spor ali nalazi sanse i slobodan prostor. Fabinjo je fabinjo. Radi sta treba. Nije njegovo da kreira sanse nego da prekida protivnicke. Ox, Keita, njima istice ugovor sledece godine i naravno da nisu hteli da produze niti da odu. Thiago puni budget HNS-a. Bukvalno sve sto su hteli da potpisu u sredini su zasrali. Znali su u aprilu da Tchuameni 'oce da ode ali su cekali. Pitali za Nevesa, wuflsi ih odjebali. Bukvalno je Klopu i co. bilo vazno da zamene napadaca bez obzira sto su ga vec zamenili u vidu Diaza a srednji red ko jebe. Odbrana djene djene, napad djene djene ali sredina, to se ne dira, jer jebiga uvek imamo Milnera.

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Lovro Majer je igracina za Liverpul.

 

Zar ne ide taj da čami na kraju klupe kod Čoloa?

 

Flop ne traži ofanzivnog veznog, on takve igrače baš i ne voli previše. Treba mu neki dirigent sa centra koji ume da potrči i pritisne, neko ko će da diktira tempo kad saigrači ne znaju šta će pa se bezveze dodaju od štopera do štopera. Drugim rečima, treba mu Thiago koji nije od stakla.

 

Link to comment
Just now, Pokojni Ruxin said:

eno barsa pokušava očajnički da se otarasi jednog takvog :fantom:

 

Mladjani Frenkie goes to Manchester?

 

Vrlo smesno:

 

lue419rxc4l91.webp

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Lancia said:

Siti ce da se proseta kroz prvenstvo, igracki su superiorni, prvi put kad zasednu na celo tabele, bice jedno veliko adios.

28 minutes ago, Lancia said:
31 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

nisam siguran jer naša 2 špica zajedno ne vrede ko jedan liverpulov, ali trenerski smo daleko superiorniji though

Mislio sam na superiornu igru, ne na igrace, nisam se lepo izrazio.

 

Dobro si se izrazio. Napravili su tim sa fantasticnim igracima na svim pozicijama x 2. Naglasavam TIM. Igrace su kupili. Arapi.

Link to comment
3 minutes ago, Zlurad said:

 

Mladjani Frenkie goes to Manchester?

 

junajted je već zakrpio svoju playmaking rupu sa tridesetogišnjim ball winnerom, to je vaša šanša

 

bilo bi fakat smešno :sleep:

Link to comment
7 minutes ago, Lezilebovich said:

to je izgleda trend ... ni čelzi nema centarfora, a ni everton baš. pitanje je i kod lidsa...

Lids vidim nesto navalio na Cody Gakpoa, tuku se sa Solakovcima.

5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Zar ne ide taj da čami na kraju klupe kod Čoloa?

 

Flop ne traži ofanzivnog veznog, on takve igrače baš i ne voli previše. Treba mu neki dirigent sa centra koji ume da potrči i pritisne, neko ko će da diktira tempo kad saigrači ne znaju šta će pa se bezveze dodaju od štopera do štopera. Drugim rečima, treba mu Thiago koji nije od stakla.

 

Meni Hrvat lici malo na Modrica, nije klasican ofanzivac a Atletiko nema pare i oni su u bunaru. Mislim lupam za Majera, ali malo mi neozbiljno da celu godinu planiras sa Tjagom na sredini a znas kako je uvek na granici da se povredi. Plan B, nista?¿

Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

junajted je već zakrpio svoju playmaking rupu sa tridesetogišnjim ball winnerom, to je vaša šanša

 

bilo bi fakat smešno :sleep:

 

Pa vidi, mi imamo nase plejmerkere u vidu Trenta i nemladjanog Endija. Sta ce nam sredina kad uvek imamo bekup u vidu Matipa, Van Dajka, Firmina, Alisona... :fantom:

Link to comment
7 minutes ago, kipo said:

Napravili su tim sa fantasticnim igracima na svim pozicijama x 2. 

 

nabroj mi 4 sitijeva beka i 4 sitijeva krila moliću :sleep:

 

Link to comment
5 minutes ago, kipo said:

 

Dobro si se izrazio. Napravili su tim sa fantasticnim igracima na svim pozicijama x 2. Naglasavam TIM. Igrace su kupili. Arapi.

Ja onako sa strane, nenavijacki, te iste igrace da das ne znam kome, ne bi bilo to - vidi se veliki trenesrski rad. Uigrani su do bola.

Link to comment

city ima nekih recimo 16-17 igrača koji su prvotimci, i tim mnogo ne pati ko od njih da igra ili ne igra. kapiram da na to ljudi misle sa tim narativom da pep ima 2 tima svecke klase. jedino što niko na ovom svetu nije mislio da su igrači poput sterlinga, gundogana, kansela, bernarda silve, pa čak i kdb-a svecka klasa pre nego što ih je pep uzeo pod svoje ali to su sitnice...

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Ruxine, ajde molim te. Zar nije Sterlinga otkrio Rafa Benitez a proigrao ga Brodzers, Gundogana Klop a nesrecnom pozajmicom DeBrujnea Murinjo? Sad ces i Brendana da opovrgavas kao otkrivaca talenata? :ph34r:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...