Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

22 minutes ago, ArleKino said:

 

Aubi su provalnici šipkama slomili vilicu za vikend.

 

ma jasno, ne smejem se nesrecniku nego nasoj situaciji sa transfer targetima...

Link to comment

Junajted definitivno prodaje Garnera. Bas mi je zao, momak nije dobio pravu priliku a izgleda da ce biti dobar zadnji vezni :sad:

 

Itan Lerd, koji mozda nije trebao ici na pozajmicu, postigao prvi gol za QPR.

 

 

 

Link to comment

Nije mi jasno šta je tačno propalo u vezi sa dozvolom za pikanje lopte mlađanom Kluivertu.

 

Athletic i ostali mediji navode nedostatak nastupa za Romu (što je i logično jer je bio na pozajmici). Niko u respektabilnim medijima ne pominje repstativne nastupe što se takođe gledalo. 

 

Jel se to nešto promenilo post-Brexit? Zar matematika kojom se računaju bodovi za work permit ne bi trebalo da je jasna, pa da se klubovi ni ne cimaju ako igrač ne ispunjava uslove? 

Link to comment

stvarno dovodimo akanjia? :unsure:

 

čudan transfer koji se baš i ne uklapa u sitijevo uobičajno poslovanje, ali kapiram da ne želimo repeat one sezone kad su nas povrede u odbrani toliko osakatile da se 1 klop prošetao do titule

Link to comment
20 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

stvarno dovodimo akanjia? :unsure:

 

čudan transfer koji se baš i ne uklapa u sitijevo uobičajno poslovanje, ali kapiram da ne želimo repeat one sezone kad su nas povrede u odbrani toliko osakatile da se 1 klop prošetao do titule

 

Boli vas uvo, jedne nedelje se povredi Ake, već sledeće dođe Akanji, nema šta da se čeka.

 

Za razliku od ovih mojih koji su u fazonu, "Dobar je Bruno Guimaraes ali bolje da sačekamo do leta kad će doći Tchouameni, ups sad više nisu slobodni ni jedan ni drugi, čekaj, stani, vidi ovako, dobar je Mateus Nunes ali bolje da sačekamo do leta pa će doći Bellinhgam..."

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Boli vas uvo, jedne nedelje se povredi Ake, već sledeće dođe Akanji, nema šta da se čeka.

 

Za razliku od ovih mojih koji su u fazonu, "Dobar je Bruno Guimaraes ali bolje da sačekamo do leta kad će doći Tchouameni, ups sad više nisu slobodni ni jedan ni drugi, čekaj, stani, vidi ovako, dobar je Mateus Nunes ali bolje da sačekamo do leta pa će doći Bellinhgam..."

 

umesto da iskoristimo to što nepostojeći FFP ne važi za nas!

 

Edited by copkillah
Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

umesto da iskoriste to što nepostojeći FFP ne važi za njih!

 

Jes wallahi, pali bismo FFP ako se net spend dotera do dvocifrenog broja miliona.

 

Zajebana je ta regulativa, bolje da se jašu Milner i Henderson dok ne napune osamdeset godina u totalu.

 

 

Edited by Weenie Pooh
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Junajted definitivno prodaje Garnera. Bas mi je zao, momak nije dobio pravu priliku a izgleda da ce biti dobar zadnji vezni :sad:

 

Itan Lerd, koji mozda nije trebao ici na pozajmicu, postigao prvi gol za QPR.

 

 

Užasni potezi. Nešto kao sa Hendersonom.

 

Dakle imaš dva klinca na najdeficitarnijim mogućim pozicijama i imaš priliku da ih oblikuješ po svojoj želji i napraviš standarnde prvotimce za narednih 10 sezona.

ETH kuka kako mu treba dugačka klupa, a klince deli za džabe. Pri tom AVB je neko na koga ne računa, ali kao vija Desta iz Barse.

 

Meni je, u vezi Garnera, Everton nejasan. I ne samo njega - nemaš špica (dok se DCL ne oporavi) a igrač koji "glumi" špica, Gordon, je na izlaznim vratima i šta ti radiš - kupuješ Garnera i verovatno dovodiš/vraćaš Idrisu Geja iz PSŽ (pretpostavljam pozajmica).

 

Gomila nesklada što bi rekao čika Branimir.

 

 

Link to comment
Nije mi jasno šta je tačno propalo u vezi sa dozvolom za pikanje lopte mlađanom Kluivertu.
 
Athletic i ostali mediji navode nedostatak nastupa za Romu (što je i logično jer je bio na pozajmici). Niko u respektabilnim medijima ne pominje repstativne nastupe što se takođe gledalo. 
 
Jel se to nešto promenilo post-Brexit? Zar matematika kojom se računaju bodovi za work permit ne bi trebalo da je jasna, pa da se klubovi ni ne cimaju ako igrač ne ispunjava uslove? 
Pravila post brexita su takva da ih ni dugogodisnji igrači football managera slabo razumeju. Mislim, pravila su bila luda i pre brexita, sad su jos ludja. Problem je što klubovi znaju koja su pravila ali miiiislim da sada liga ima svoju komisiju koja rangira uslove pa na kraju daje svoju ocenu da li je moguće da se igraču da dozvola da igra. One klasične su tu već godinama: nastupi za reprezentaciju, visina transfera, visina plate, država iz koje igrač dolazi, liga iz koje igrač dolazi i mislim da su uveli još neka ali to je već za pravnike. Klub sve dogovori sa igračem onda se neko iz saveza seti "a šta sa onim pravilom c12-15 koje nismo koristili godinama?" I tako sjebu transfer ili barem registrovanje igrača
Link to comment

solidan je haalandara, ali bilo je gotivnije dok smo dominirali celu ligu sa gundom na špicu :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...