Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

45 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Plus je povređen. Pozajmljuješ igrača na šest meseci a trenutno nije sposoban da igra, posle ćeš da ga uteruješ u formu do leta i da ga pošalješ nazad.

 

Ali što ne dovesti povređenog veznjaka iz Italije, what could possibly go wrong?

 

Gle, taj jos uvek igra fudbal! Kako su ga samo dizali u nebesa, novi genije, novi Xavi, kad ono prvoklasna bitanga i lencuga.

 

Btw, talenta ima, sad kako ce Klop to da izbaci iz njega, morace da padne jedan egzorcizam :D

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Pa, jel' on u planovima da igra, uopšte?

 

...

pita me o planovima
smije mi se baca foru
da osniva bend

 

a u sebi nemoć krije

da promijeni stil manire

...

istrošio se vremenom
skroz na skroz

  • Haha 1
Link to comment

Kao, ne mogu da plate legalno zato što banke ne daju.

 

Čudno kako mesecima unazad uspevaju da plate sav onaj gas, a ovaj jedan transfer između dva fudbalska kluba je nemoguće progurati, jebiga, tehnikalije.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Plus je povređen. Pozajmljuješ igrača na šest meseci a trenutno nije sposoban da igra, posle ćeš da ga uteruješ u formu do leta i da ga pošalješ nazad.

 

Ali što ne dovesti povređenog veznjaka iz Italije, what could possibly go wrong?

 

 

Ih, pa Klopp samo poštuje tatu svih trenera Arsenea koji je u januaru 2014. doveo Kallstroma slomljene kičme na posudbu kako bi zamijenio ozlijeđenog Ramseya i onda na kraju se taj Kallstrom vratio otprilike kad i Ramsey ili čak kasnije.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ne :fantom:

 

Dobro, onda ću da pišem Stonesa kao desnog beka pa ti vidi šta ćeš.

 

In other news, Southampton već ima šestoricu štopera ali kažu da jure sedmog, Duje Ćaleta-Car im je meta. Navodno će da pošalju jednog (Bednareka?) u WHU, koji će da pošalje Dawsona u Vulve.

 

Taj plan potvrđuje i Wily Rahmetly Boly, jubilarno šezdeset i četvrto pojačanje Šumara ovog leta @Lancia

Edited by Weenie Pooh
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, ArleKino said:

Ih, pa Klopp samo poštuje tatu svih trenera Arsenea koji je u januaru 2014. doveo Kallstroma slomljene kičme na posudbu kako bi zamijenio ozlijeđenog Ramseya i onda na kraju se taj Kallstrom vratio otprilike kad i Ramsey ili čak kasnije.

 

A sad demantuju da je Arthur povređen, kažu odlično se oseća, možda ga gurnu u postavu protiv Evertona u subotu :D 

Link to comment
1 hour ago, papapavle said:

 

...

pita me o planovima
smije mi se baca foru
da osniva bend

 

a u sebi nemoć krije

da promijeni stil manire

...

istrošio se vremenom
skroz na skroz


 

1DC9530C-F29D-4A29-BB5D-A46F7740F0D1.jpeg

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...