Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, Plajvi said:

I Nejt je faca, potcenjuje se covek a oba puta je odigrao super kod nas, Wolters >>>> Rochestie any day
 

nejt je vlazni san svih nasih trenera zaglavljenih u nekom trenutku pre dvaes godina, inace precenjen lik do bola.

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, elementary said:

Ivanović raspustio pomoćnike ,šteta što otišao Slejter smile.png
Šalu na stranu ono je komično dati prethodnom treneru ove amatere od pomoćnika .
Krenuo Ivanović polako da raščišćava.
Kako bi nam legao Holins umesto Holanda ,hobotnica je u odbrani ,obožavam da gledam kako igra odbranu.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk






 

 

 

Kako sam samo bio ponosan što sam izvalio dati look alike, kad ono nisam jedini.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, simple red white said:

B. Lazić ima svoju ulogu u Zvezdi koju ugrožava Lazarević i tu mi ne smeta osim kada pokuša da spusti loptu na parket...ali meni smeta zbog onog pisma podrške  kumu jer u krajnjem - kum nije dugme a pride je i sin predsednika KK CZv.

Tu se slazem, ne sto je stitio Filipa Covica jer to mu je na neki nacin i duznost kapitena, vec sto nije to isto radio sa Omicem. Ili bar pokusao.

 

 

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Drvo said:

Tu se slazem, ne sto je stitio Filipa Covica jer to mu je na neki nacin i duznost kapitena, vec sto nije to isto radio sa Omicem. Ili bar pokusao.

 

 

zar nije?

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, harper said:

 

Budzet nam je veci ove sezone nego verovatno svih prethodnih. Timeline ovoga sto se desavalo kod nas je verovatno presudan, tako mi deluje iz ponasanja kluba letos. Pare su stigle kasno da bi se zadrzali Kalinic i Radonjic, onda se Covic zaigrao kosarkaskog menadzera i spickao lovu na razna budalesanja, pa kada je shvatio da se zajebao i da on ipak nema pojma o kosarci, kao sto i nema, sad je doveo Ivanovica da ga vadi iz govana. Nema tu nekog plana, ovo je samo jedna od brojnih Zvezdinih sezona Covicevih pravljenja gresaka u seriji.

To je to. Covic kupuje tako sto se "zaljubi" u nekog igraca i uopste ne gleda kako ce to izgledati kao tim. Da je totalni laik bilo bi bolje, ne bi se valjda mesao, ovako zna taman dovoljno da hoce da se mesa, ali nedovoljno da napravi nesto da valja.

 

Martin verovatno doveden na osnovu partija protiv nas u Buducnosti pre povrede

Holand - na osnovu trojke protiv Partizana

Raduljica na osnovu partija od pre 10 godina

Petrusev doveden na osnovu njegovih partija u Megi kada je vise bio na 5, kod nas iz nekog razloga igra na 4, iako je dobro odigrao samo kada je Mitrovic bio povredjen pa Petrusev igrao 5.

Nedovic doveden jer nas je razbijao vise puta i kumovskih veza, a plata mu uopste ne ide uz cinjenicu da se jako cesto povredjuje i da je u odbrani klasican turista.

 

Da je Radonjic ostao mozda bi od svih ovih igraca izabrao Martina ili Petruseva na 5 i to veliko mozda. Treba sad od ovog buckurisa napraviti tim. nije da nema materijala, ali bas mora da se radi i otkaze jedno 2-3 igraca, dovede bar jedan ekstra igrac tipa Kalinic, ako se ukaze prilika.

 

Jedino su pogodili Bentila i Vildozu (ako nije preplacen). Kao da je Mrkela Mitar radio prelazni rok.

 

 

  • +1 2
Link to comment
46 minutes ago, Drvo said:

Ja se ne secam, ako gresim izvinjavam se.

Više puta je objašnjeno, na kraju utakmice sa Olimpijakosom, prvoj Omićevoj u Zvezdi kada je i vređan od strane ovih sa A tribine, Lazić je povukao ekipu u svlačionicu bez pozdrava sa istim tim navijačima što je inače tradicija. Naravno, to nije bilo dovoljno, zamera mu se što nije došao sam ispred tribine i ušao u sukob sa 1000 ljudi mahom osvedočenih kriminalaca i klinaca bez mozga i kontrole. 

  • +1 2
Link to comment
On 18.11.2022. at 23:13, Mil@n said:

 

Kroz šta god da gledaš...

 

 

e08efcf6-ff16-43fb-a7c1-45da46a4b758.jpg

 

Ne znate ić o košarci, to je sada moderno :fantom:  stvara se nova pozicija tzv. "Igor Duljaj bek".

 

Spoiler

Odigrao 95 minuta bez da je postigao poen

Košarkaš Filadelfije Pi Džej Taker imao je nesvakidašnji učinak u poslednje tri utakmice u NBA.

Veteran je u tom periodu na parketu proveo oko 95 minuta, bez da je upisao barem jedan poen.

Protiv Jute nije uzeo niti jedan šut, dok je u duelima sa Milvokijem i Minesotom promašio po jedan.

 

  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, goofs said:

 

Ne znate ić o košarci, to je sada moderno :fantom:  stvara se nova pozicija tzv. "Igor Duljaj bek".

 

  Reveal hidden contents

Odigrao 95 minuta bez da je postigao poen

Košarkaš Filadelfije Pi Džej Taker imao je nesvakidašnji učinak u poslednje tri utakmice u NBA.

Veteran je u tom periodu na parketu proveo oko 95 minuta, bez da je upisao barem jedan poen.

Protiv Jute nije uzeo niti jedan šut, dok je u duelima sa Milvokijem i Minesotom promašio po jedan.

 

to je tony snell popularizovao

 

E1nHz4qWUAslOrh?format=jpg&name=medium

Edited by Joe D
Link to comment

Alba beše nema neke dominantne plejeve koji mogu da maltretiraju Ivanovića ?
Stvarno je živnuo ,da vidimo da li moze nešto u El u kontinuitetu protiv većih i jačih plejeva . Mnogo bi nam značilo da ovi igrači kao Ivanović i Dobrić, Martin proigraju . Zar nisu Ivanović i Martin šuruli pnr i masakrirali nas u Bg-u ?
Očekivao sam njihovu bolju saradnju,mada baš se vidi da je Martin izgubio brzinu i skočnost posle povreda.


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...