Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

2 minutes ago, Heaviside said:

Nikako*. Ne znam odakle ti ideja da mislim drugačije. Tj. znam, imaš tu ideju zato što si čak i ti koji si ekstremno korektan lik popušio priču da mi svi koji navijamo za zvezdu mislimo da je kod gazda Čove sve po propisu. 

 

*Ne bih baš igrače stavljao u isti koš sa trenerima, ali mislim da se razumemo. 


Nemam ja ideju da je kod Ćokija drugačije, nego nigde nisam čuo za pobrajane da su Ćokijevi plaćenici, licemeri što su prihvatili da im poslodavac bude jedan kriminalac koji bi u svakoj pravnoj državi bio odavno u zatvoru. A Obradoviću se sve to spočitava. Zato pitam - u čemu je razlika? 

Link to comment
8 minutes ago, Djolle said:


Nemam ja ideju da je kod Ćokija drugačije, nego nigde nisam čuo za pobrajane da su Ćokijevi plaćenici, licemeri što su prihvatili da im poslodavac bude jedan kriminalac koji bi u svakoj pravnoj državi bio odavno u zatvoru. A Obradoviću se sve to spočitava. Zato pitam - u čemu je razlika? 

 

Razlika je u tome sto mi priznajemo da smo sns projekat dok vi skacete kao opareni kad vam se to spocita.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
4 minutes ago, Djolle said:


Nemam ja ideju da je kod Ćokija drugačije, nego nigde nisam čuo za pobrajane da su Ćokijevi plaćenici, licemeri što su prihvatili da im poslodavac bude jedan kriminalac koji bi u svakoj pravnoj državi bio odavno u zatvoru. A Obradoviću se sve to spočitava. Zato pitam - u čemu je razlika? 

U najmanju ruku je razlika u tome što su listom svi Zvezdini treneri uspevali da se izdignu iz Čovićevih marifetluka i nijedan se nije hvalio prijateljstvom sa poslodavcem (naprotiv), a kamoli bivao saučesnik u ovom sranju u koje je Robija umočio ruke do lakata, da se njegov prijatelj iz glavnog odbora SNSa ne bi time zamarao. 

 

Al vi to znate, nego sve sa marsa kao palo. 

  • Haha 8
  • Tužno 1
Link to comment

Nije njemu Limar samo prijatelj nego i šef. Zadužio ga da radi i taj deo posla jer se njemu ne rve sa Ćokijem. Šta ćeš, šef je šef. 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Kraljevski, što bi se reklo :D

Dašta je, al ko sam ja spram turskog taksiste koji misli da je bog. 

 

  • +1 1
Link to comment

Ma ti si nekrunisani kralj, kralju :covid19:

 

nijednom do sad nisi razočarao. rispekt

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, MiddleClass said:

 

Razlika je u tome sto mi priznajemo da smo sns projekat dok vi skacete kao opareni kad vam se to spocita.

 

Priznajete tako sto se hvalite sto vas ne vodi neki lik iz SNS-a (za razliku od nas) nego Covic?

Link to comment

Ne znam za vas ostale..ja prosto ne mogu da zivim od ekstremno ucestalog "Vucic pederovanja" sa utakmica CZ..kojim navijaci ovog kluba nedvosmisleno pokazuju za koga su..ili bolje, protiv koga su, time rizikujuci buducnost i finansijsku stabilnost kluba za koji navijaju. 

 

Isto je, doduse, i sa druge strane, kod navijaca drugog kluba, koji prozivljava svoju renesansu zahvaljujuci nesebicnim dotacijama gorepomenutog pedera.

  • +1 5
Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

 

Razlika je u tome sto mi priznajemo da smo sns projekat dok vi skacete kao opareni kad vam se to spocita.

sustinska razlika je u tome sto je na celu zvezde lik koji je u top 10 KREATORA zla koje nas je snaslo poslednjih 30 i vise godina

ako je nekom deliji lakse da svari tu cinjenicu ima on pandama u partizanu to je milorad vucelic

doduse, makar koliko mi je poznato vucelic se nikad nije interesovao za kosarku, njegov "hobi" je fudbal i fk partizan

 

obradovic je kriv ili "kriv" utoliko sto se vratio u ovo blato i samim ucescem dao odredjeni legitimitet takmicenju/ima koje covic kontrolise

meni je prilicno jasno zasto je to ucinio, niti ce ziveti doveka, niti postoje 2 kk partizana

najbolje sto bi mogli svi ostali kosarkaski akteri u srbiji da urade je prosto da ne ucestvuju u takmicenjima sa kojima covic ima veze

samo jbg, problem je sto se onda ne bi bavili onim sto vole i umeju da rade, a pitanje je koliko ce ovo zlo da traje

 

covic je do te mere doveo do apsurda kosarku u srbiji, da je njegov klub pre nekoliko dana osvojio kosarkasku LIGU srbije odigravsi  DVE utakmice i to protiv svoje B ekipe

mi smo toliko utonuli u blato da to niko maltene i ne spominje ili eventualno pomene kao zajebanciju

 

i protiv svega ovoga bi prvi trebali da ustanu simpatizeri kk crvena zvezda, sve drugo je sviranje kurcu i laganje sebe

 

  • +1 8
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...