Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, J.R. Cash said:

Mnogo bih voleo da se u evropskoj kosarci uvede striktni finansijski fer plej po kom bi smelo da se trosi samo ono sto se zaradi iz realnih izvora. Da proverimo, onako objekitvno i iznad situacije, ko bi bio konkurentniji - da li istorijski klub koji igra u najvecoj hali i obara sve rekorde u poseti i prodaji karata i generise toliko interesovanje da redovno ima turiste na svojim utakmicama ili novopeceni tajkunski klub koji igra u nekoj supi i ni nju nikad ne moze da napuni. Dal bi bio konkurentniji klub ciji navijaci pune tudje hale ili klubovi koji ne mogu da napune svoju. Ima li neko objektivan da nam to izanalizira?

Što 2015. ne generisaste prihod nego najuriste derviša Duju oronulog zdravlja bez filtera?

Link to comment

Bilo bi moćno da sad Žoc krene šatro daviti npr.Avramovica kad ispali nerezonsku trojku.

 

Naslov - Kontinuitet davljenja u jednom klubu.

 

Jako je zanimljivo da javnom mnenju u Srbiji nisu zanimljivi Filipovski i Scepanovic kao treneri jednog KK.

 

A trofejni treneri nasilnici odreda.

Link to comment

Robija da drži vrata svlačionice dok Ostoja bije Pukla da kupi novog Rendž Rovera i pusti groblje. 
 

Edit: Čuj Žoc :D - Robija!

Edited by dragance
  • Tužno 1
Link to comment
48 minutes ago, dragance said:

Robija da drži vrata svlačionice dok Ostoja bije Pukla da kupi novog Rendž Rovera i pusti groblje. 
 

Edit: Čuj Žoc :D - Robija!

Brate, zamisli da jedan prosječan košarkaš iz patika uskoči u odijelo, postane trener i odvede CZV na krov Evrope.

 

I nakon toga osvaja EL i osvaja i osvaja...

 

I postane najtrofejniji evropski trener...

 

I onda se vrati u Zvezdu....

 

I igra top 8..

 

Zamisli...

Link to comment
8 minutes ago, BWA said:

Brate, zamisli da jedan prosječan košarkaš iz patika uskoči u odijelo, postane trener i odvede CZV na krov Evrope.

 

I nakon toga osvaja EL i osvaja i osvaja...

 

I postane najtrofejniji evropski trener...

 

I onda se vrati u Zvezdu....

 

I igra top 8..

 

Zamisli...


I Vučić peder mu da budžet? Neka, hvala.

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

zaista su odvratni, a moram reći i maloumni, ovi napadi na Obradovića. ajd Informer razumem, to je smeće i u tom svetu sve može. ali na forumu ovde, jebote dal ste vi normalni. ponekad čovek stekne utisak da se Čović lično uključio i počeo da nam deli svoje mudrosti. jebeno neverovatno.

 

lično sam, pre više meseci na nekom topiku, verovatno komšijskom, napisao niz pohvala za njihovog trenera, odnosno ono što je uspeo da napravi kada je preuzeo tim. napisao sam zato što sam tako mislio i što sam tako video. iako se radi o liku koji mi je generalno antipatičan, pa još i trener večitog rivala. a mislim da nisam jedini koji ne navija za Zvezdu a tako nešto je konstatovao. za vašu informaciju, ništa mi se nije desilo, nisam poludeo, odlepio, izgubio razum, imao noćne more ili grižu savesti, osećaj da sam izdao nekoga ili nešto, niti mi je iko pretio ili upućivo pogrdne reči tim povodom. hoću da kažem, može se slobodno napisati onako kako mislite i kako jeste. a ako pojedini zaista misle to što pišu, šta ja znam, neću da komentarišem dalje.

 

ljudi, urazumite se.

 

mogao bi i svoje da pozoves da se urazume. ovako zvucis kao obradovic koji prica samo o zvezdinim navijacima, kao da partizanovi nisu isti takvi, minus coviceva organizovana banda.

  • +1 4
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, dragance said:


I Vučić peder mu da budžet? Neka, hvala.

Šta reći...

Ko mu dade budžet 92?

Uze čovjek EL sa 2,5 igrača.

Stragi i Koprivica jbt.

 

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Šta reći...

Ko mu dade budžet 92?

Uze čovjek EL sa 2,5 igrača.

Stragi i Koprivica jbt.

 

 

 

kakve sad veze ima 92? 

 

obradovic je bez konkurencije najbolji evropski trener ikada, to valjda niko ne spori.

Link to comment
2 minutes ago, BWA said:

Šta reći...

Ko mu dade budžet 92?

Uze čovjek EL sa 2,5 igrača.

Stragi i Koprivica jbt.

 

 

Slobo?

Svaka čast za ‘92 - gledao iz podruma. 
A šta je danas?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...