Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Just now, nenad said:

 

kakve sad veze ima 92? 

 

obradovic je bez konkurencije najbolji evropski trener ikada, to valjda niko ne spori.

Ajd vrati se 

 

1 minute ago, nenad said:

 

kakve sad veze ima 92? 

 

obradovic je bez konkurencije najbolji evropski trener ikada, to valjda niko ne spori.

Naravno da spori.

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Slobo?

Svaka čast za ‘92 - gledao iz podruma. 
A šta je danas?

Pa i ja sam gledao iz podruma.

Šta Slobo?

Jel Slobo gurao lovu 85/86 do 92?

 

Link to comment
2 minutes ago, BWA said:

Pa i ja sam gledao iz podruma.

Šta Slobo?

Jel Slobo gurao lovu 85/86 do 92?

 

Nije. Ali ovo danas jeste njegov isprdak.

Link to comment
27 minutes ago, nenad said:

 

mogao bi i svoje da pozoves da se urazume. ovako zvucis kao obradovic koji prica samo o zvezdinim navijacima, kao da partizanovi nisu isti takvi, minus coviceva organizovana banda.

 

pa i pozivam svoje.....kolege forumaše. pošto nikoga od vas ne smatram neprijateljem ili protivnikom zbog činjenice da navijate za neki drug klub.

 

što se ovog finala tiče, njega ne pratim niti me naročito interesuje. atmosfera koja prati ova finala, za moj ukus, daleko prevazilazi okvire dozvoljenog i poželjnog. a prilično sam siguran da to nema nikave veze sa Obradovićem. isto bi bilo a je trener kkp bilo ko. da dovedemo Erika Spolstru i on bi bio đavo, majmun, pedofil, zlikovac, tri meseca mu ne bi trebalo. ima veze sa jednom drugom osobom, a Obradović samo ima tu nesreću da se toj osobi našao u fokusu. u svakoj jednačini ta osoba je konstatnta, Obradović i svi ostali su promenljive. 

Edited by Ted
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

 

pa i pozivam svoje.....kolege frumaše. pošto nikoga od vas ne smatram neprijateljem ili protivnikom zbog činjenice da navijate za neki drug klub.

 

što se ovog finala tiče, njega ne pratim niti me naročito interesuje. atmosfera koja prati ova finala, za moj ukus, daleko prevazilazi okvire dozvoljenog i poželjnog. a prilično sam siguran da to nema nikave veze sa Obradovićem. isto bi bilo a je trener kkp bilo ko. da dovedemo Erika Spolstru i on bi bio đavo, majmun, pedofil, zlikovac, tri meseca mu ne bi trebalo. ima veze sa jednom drugom osobom, a Obradović samo ima tu nesreću da se toj osobi našao u fokusu. u svakoj jednačini ta osoba je konstatnta, Obradović i svi ostali su promenljive. 

Nije isto ko je trener KKP.

Sasvim je ok da su to Petar Božić, Filipovski ili Vlado Scepanovic.

 

Gore navedeni su gospoda.

 

Vujošević i Obradović nisu.

 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

 

pa i pozivam svoje.....kolege frumaše. pošto nikoga od vas ne smatram neprijateljem ili protivnikom zbog činjenice da navijate za neki drug klub.

 

što se ovog finala tiče, njega ne pratim niti me naročito interesuje. atmosfera koja prati ova finala, za moj ukus, daleko prevazilazi okvire dozvoljenog i poželjnog. a prilično sam siguran da to nema nikave veze sa Obradovićem. isto bi bilo a je trener kkp bilo ko. da dovedemo Erika Spolstru i on bi bio đavo, majmun, pedofil, zlikovac, tri meseca mu ne bi trebalo. ima veze sa jednom drugom osobom, a Obradović samo ima tu nesreću da se toj osobi našao u fokusu. u svakoj jednačini ta osoba je konstatnta, Obradović i svi ostali su promenljive. 

 

ok, izvini, pogresno sam protumacio tvoj prethodni post.

 

sve sto si napisao je istina, za covica ne bi bilo razlike sigurno bi on opet organizovao svoju bagru.

 

za reakcije na forumu nisam siguran, iako sam na nasem topiku pozvao ljude da se ne sramote prozivkama na zocov racun.

 

@BWA

 

glupo je stavljati zoca i dula u istu recenicu.

Edited by nenad
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, nenad said:

@BWA

 

glupo je stavljati zoca i dula u istu recenicu.

 

ima isti tretman i učitavaju mu se iste stvari koje je Vujošević radio

Link to comment
3 minutes ago, nenad said:

glupo je stavljati zoca i dula u istu recenicu.

Slažem se. Jedan je kancer sporta, drugi profiter.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...