Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Meni je najjači utisak da pojedini koji ne žive u Srbiji, uzmu da se naloču u nekom pabu pa onda pošto nisu ništa jebali dugo, a na našu žalost ni te večeri u pabu. Odluče dodju na ovaj topic da pokušaju da jebu nas.

 

Daj bre skinite nam se sa grbače...

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Koliko je ova hajka na Žoca bolesna, i dalje ne mogu da se načudim,

Iz razgovora sa kolegama zvezdašima (u mom kombinatu) izvlači se zaključak da je Žoc lično odgovoran za ova sranja na tribinama. Pa jbt  :ph34r:

Megavate mržnje isijavaju, ono nije normalno.

 

"Vučić mu lično daje pare, nikakav trener, ima uspehe samo sa najskupljim rosterom i najvećim budžetom, grobar reprezentativne košarke, najgori licemer"

Neverovatno :gospode:

Edited by Filozof manijak
  • +1 9
Link to comment
15 minutes ago, Filozof manijak said:

Koliko je ova hajka na Žoca bolesna, i dalje ne mogu da se načudim,

Iz razgovora sa kolegama zvezdašima (u mom kombinatu) izvlači se zaključak da je Žoc lično odgovoran za ova sranja na tribinama. Pa jbt  :ph34r:

Megavate mržnje isijavaju, ono nije normalno.

 

"Vučić mu lično daje pare, nikakav trener, ima uspehe samo sa najskupljim rosterom i najvećim budžetom, grobar reprezentativne košarke, najgori licemer"

Neverovatno :gospode:

 

Dojio ih Ćoki mržnjom godinama, ne može drugačije da ispadne. 

  • +1 4
Link to comment
24 minutes ago, Filozof manijak said:

Koliko je ova hajka na Žoca bolesna, i dalje ne mogu da se načudim,

Iz razgovora sa kolegama zvezdašima (u mom kombinatu) izvlači se zaključak da je Žoc lično odgovoran za ova sranja na tribinama. Pa jbt  :ph34r:

Megavate mržnje isijavaju, ono nije normalno.

 

"Vučić mu lično daje pare, nikakav trener, ima uspehe samo sa najskupljim rosterom i najvećim budžetom, grobar reprezentativne košarke, najgori licemer"

Neverovatno :gospode:

I mene zanima zasto o tome moras da pises na KKP topiku ? Postoje doom teme, postoje teme za prozivanje, mozda i neke strucnije teme za pomoc bliskim ljudima ... sto je bitno da se o tome sta misle navijaci kkcz pise ovde ? 
zasto im pomazes u trolovanju i zatrpavanju ovog topika sranjima ? 

Link to comment

Pišem o utisku koji sam stekao iz kontakta sa ljudima na temu KKP i njegovog trenera. 

Mislim da je ovo tema za to, ako nije neka moderacija prebaci. 

 

POsmatraj ovo kao retoričko pitanje, nije potreban odgovor niti bilo ko da se nastavlja na moj post.

 

  • +1 1
Link to comment

Ova infatilna/prizemna/nigdenevodeća rasprava, medju odraslim/obrazovanim/natprosecnim/zreim/progresivnim predstavnicima ovog naseg naroda, je jos jedan prilog tezi da jednostavno nismo sposobni za bolje.

Ako je medju nama ovako, kakva cuda mozemo ocekivati od mileta&slavice?

 

 

 

Edited by Djuro
  • +1 2
Link to comment
40 minutes ago, copkillah said:

 

Dojio ih Ćoki mržnjom godinama, ne može drugačije da ispadne. 

to je licemerje level pro.

uvek je neko informerski kancer kosarke. to je ili dule, sad zeljko onomad bokan ali nikad covic i njihov klub.

 

  • Haha 1
Link to comment

Ja bih pre rekao da je ovo samo još jedan pokazatelj da smo i mi zapravo Mile i Slavica. Malo mi je smešan tok misli u kome se konstatuje naša manifestacija divljaštva, ali se ostaje pri stavu da smo mi pitomi i progresivni i još se sa zebnjom zapita šta tek možemo od divljih da očekujemo. 

 

Edit:

Ulete svađač sa ogledalom između

Edited by Heaviside
  • +1 5
Link to comment
11 hours ago, Heaviside said:

Pa jesu za sprdnju Obradovićeve izjave u vezi skandiranja tj. njegov selektivni sluh. Sam je odlučio da proziva novinara i tako se spustio u blato. Imao je kroz karijeru i drugih blamatnih nastupa i snimaka. Čovek je majstor svog zanata, sportski radnik i i to je to, nije nikakav svetac pa da je sramota prozivati ga. Prihvatam naravno da navijačima Partizana i drugih klubova u kojima je ostavio dubok trag on jeste svetac, ali ostatku univerzuma nije. Ne poredi ga niko sa Ćokijem, ne želi mu se nikakva nesreća niti bilo šta slično. Čovek je imao Evropu na dlanu i odlučio je da mu poslodavac bude SNS i da radi pod kontrolom Limara. Znao je vrlo dobro u šta ulazi i zbog čega. 

 

Generalno smara to skandalizovanje kada se prozivaju igrači i treneri, neračunajući pretnje i kletve. To su ljudi entertejneri koji zarađuju ogromne pare baš zato što privlače pažnju velikog broja ljudi. Dobrić nek se ostavi javnog posla ako mu smeta što ljudi pišu da ne zna da igra košarku. Nek radi isto što radimo i mi ostali koji nemamo dva metra uz vrhunsku motoriku. Neće naravno jer ga zaboli ona stvar za sve nas i zato što su prednosti njegovog poziva mnogo veće nego mane. 


Kako se ovo razlikuje od povratka Pešića, Kalinića, Nedovića? Zvezdine finansije ne zavise od države i SNS?

Edited by Djolle
Link to comment

Evo sinoć me vozi Turčin taksista i od Srbistana, Jokica MVP, njegovog EFESa, pa Vase dođemo i do Željka. 

-And what about Obradović?

-Ohhhh, KING!... but such a licemer!

 

Videh razočaranost u njegovim očima, pa sam samo pognuo glavu i u tišini jedva dočekao kraj vožnje.

 

True story

Spoiler

Do tri tačke :D

 

  • Haha 7
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Djolle said:


Kako se ovo razlikuje od povratka Pešića, Kalinića, Nedovića? Zvezda finansije ne zavise od države i SNS?

Nikako*. Ne znam odakle ti ideja da mislim drugačije. Tj. znam, imaš tu ideju zato što si čak i ti koji si ekstremno korektan lik popušio priču da mi svi koji navijamo za zvezdu mislimo da je kod gazda Čove sve po propisu. 

 

*Ne bih baš igrače stavljao u isti koš sa trenerima, ali mislim da se razumemo. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Profesionalac said:

Evo sinoć me vozi Turčin taksista i od Srbistana, Jokica MVP, njegovog EFESa, pa Vase dođemo i do Željka. 

-And what about Obradović?

-Ohhhh, KING!... but such a licemer!

 

Videh razočaranost u njegovim očima, pa sam samo pognuo glavu i u tišini jedva dočekao kraj vožnje.

 

True story

  Hide contents

Do tri tačke :D

 

Ja imam komšiju turčina koji ga obožava, ali uz moj strpljiv pedagoški rad počinje da shvata o kakvom licimuru se radi. 

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...