Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Da je bila malo cvrsca odbrana u drugoj polovini, nisu imali puno licnih moglo je prevaliti i na drugu stranu. Zeljko je to rekao negde na onoj pauzi oko polovine utakmice.

 

Smailagic talenat, fali mu da nauci kad je trenutak za lozanu, a kad ne. Kod onog prvog zakucavanja se mogao prilicno skrsiti

"Matori" Spanac, kvaran kao mucak, ali onako iskusno takticki. Ona licna, da li i namerna, sa sve neutralnom facom slucajnog prolaznika. 

 

Jedan vizuelni utisak . Previse je crne na tribinama sa tek ponekim detaljem u belom, garderoba kao na parastosu, zastave (je li ono neki "zasluzni gradjanin" na jednoj?).


Boje kluba su crno-bele, bolje da ima ravnoteze izmedju crne i bele, vedrije izgleda. Lepo je videti punu halu sa ponekim deciji licem.

 

Sve u svemu dobija se opsti utisak da je ulozen maksimalan napor sa obe strane da se izbegne novi incident ipak se tu vrti lova za sve. Ocito je da se i frka i nefrka drze na daljinskom.

 

1 hour ago, Glass Joe said:

Ma ovo je namerno izgubljeno, ne zbog kazni nego da se uzme lova od ulaznica na jos jednoj utakmici

 

Ovo mi nije palo na pamet. 

  • +1 1
Link to comment

Jbg, biće bolje.

 

Je l’ ovi čuvaju Ljulja i Rudija za četvrtu ili su roviti / van forme / slabo upotrebljivi generalno?

Link to comment

Sve ce dobro ispasti jer Panter je u polifinalu, nemaju vise nekakvu nesigurnost u vezi Barselone.

Ako su sinoc bili egal sa cistim sutevima sto su omanuli, ne moze da se ponovi u toj kolicini, to je Zeljko odmah rekao, to je bilo prvo sto je rekao, da imaju nesto da poprave u napadu i da ce biti jako zanimljiva utakmica u cetvrtak, veruje od prve sekunde, posto je sudija svirao kraj.

U vezi Tavaresa, pa lako je tako, nabavis visokog a dobrog. 

Cujem da je igrao skoro 40 minuta, kakve su sanse da ponovi ucinak i vreme, nema sanse

 

Ledej je nekoliko puta imao sut i odustajao, ne znam jel to standard il sta je

 

Edited by villiem
Link to comment

Svi su imali sut i odustajali..a videlo se da se ne kroz bunar jer je tamo plod gresne noci hobotnice i vetrenjace.

 

I to mi je cudno jer mi Zeljko deluje kao poslednji trener koji ce zameriti otvoren sut..a sut je jedno od nasih najubojitijih oruzja tokom sezone.

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Redoran said:

Jbg, biće bolje.

 

Je l’ ovi čuvaju Ljulja i Rudija za četvrtu ili su roviti / van forme / slabo upotrebljivi generalno?

Kako misliš čuvaju Rudija za četvrtu?
Igrao juče 20 minuta. Dve trojke dao i smara Egzuma konstatno.

Ljulj nije morao da ulazi jer je bio nervozan na početku, a Gos i Rodrigez su bili odlični.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

Svi su imali sut i odustajali..a videlo se da se ne kroz bunar jer je tamo plod gresne noci hobotnice i vetrenjace.

 

I to mi je cudno jer mi Zeljko deluje kao poslednji trener koji ce zameriti otvoren sut..a sut je jedno od nasih najubojitijih oruzja tokom sezone.

Upravo tako.

 

Željko obožava da forsira filozofiju extra pasa kada to ima svrhu, ali ovde su igrači previše ušli u takvo razmišljali i tako nisu iskoristili gomilu otvorenih šuteva u drugom poluvremenu. Valjda iz nekog straha kada su videli Trifinu, Danilovu i Aleksinu promašenu otvorenu trojku u prvom poluvremenu.

 

Nikakva velika zamerka, razumem situaciju i da našima nije lako, samo konstatacija.

Link to comment

Baš na Rodrigezu mislim i da je izgubljena utakmica. Igrao skoro 20 minuta, a +/- statistika +12.
Utisak mi je da nismo uspeli da ga napadnemo i da ništa preko njega nismo dali, a to je bio plan u prve dve utakmice. Očigledno su neke korekcije oni tu napravili.

Link to comment

Mene plaši izrazito loš napad bez Pantera - uopšte nismo dobro odigrali - sve neki ekstrapasovi do 7 sekundi, šut prilično labav, Tavareš spustio roletnu u reketu, svaki koš smo bukvalno poradjali.  Mnogo nam fali taj spoljni skorer koji će da protrese odbranu. 

Konstantno imamo problem sa zonom jer ne možemo da je razbijemo ni ulazom ni šutom - plus su ovi preiskusni pa znaju kako da se postave pa je svaki naš pas bio na ivici presečene lopte.

Dobro je što su znake života pokazali i Trifunovic i onaj Tristan - da je ušla jedna od njihvih trojki, pitanje je šta bi bilo

 

E ako i Aleksa ne igra, onda smo usrali motku. 

Link to comment

Steta sto Tristan nije imao vise minuta, on mi je izgledao najspremniji da pripali kad su svi ostali preskakali suteve

  • +1 2
Link to comment
Just now, Lord Stef said:

Steta sto Tristan nije imao vise minuta, on mi je izgledao najspremniji da pripali kad su svi ostali preskakali suteve

 

Isti utisak sam imao. 

Ja iskreno nemam pojma ko je momak - čuh sinoć da je igrao u Realu (?!) al to je to - izgleda mi spremno i kao neko ko ume da igra košarke, sudeći po kretanju na terenu. 

Link to comment

Meni je napad izgledao fluidno, uz par bezveznih pred kraj tekme. I ta fintiranja su izrodila neka lepa polaganja u reketu, Smajli je i Tavareša jednom tako preveslao. Sve je to bilo korektno i dovoljno za pobedu da su ušle bar 2 od onih otvorenih trojki.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Lord Stef said:

Steta sto Tristan nije imao vise minuta, on mi je izgledao najspremniji da pripali kad su svi ostali preskakali suteve

Vidno ga je Exum ignorisao u napadu u tih par minuta :(

Link to comment
1 minute ago, steins said:

 

Isti utisak sam imao. 

Ja iskreno nemam pojma ko je momak - čuh sinoć da je igrao u Realu (?!) al to je to - izgleda mi spremno i kao neko ko ume da igra košarke, sudeći po kretanju na terenu. 

 

IMHO najmeksa ruka u ekipi, problem je sto je jos zelen i donosi neke upitne odluke na terenu, mada je sinoc odigrao vrlo zrelo ono malo sto je bio na terenu

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...