Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, ToniAdams said:

lome nas, gotovo ovo

Lomimo se i oni i mi .... ali od brorbe za svaku loptu. Ništa ovde nije gotovo ni za njih ni za nas.

 

Biće opasan basket u drugom poluvremenu.

  • +1 1
Link to comment

Možda je publika malo energetski pala ali i to je normalno. Mene zanima da li neki klub u Evropi ima i približno ovakvu posjetu.

 

Ovo je nadrealno.

Link to comment

Ovo me dosta podseca na Fener, mislim da ce se tako i zavrsiti.

 

Napad nije na nivou, lopta ne ide dobro, nema extra pasa, biraju se losa resenja, dosta koseva smo dali na bazi kurca i talenta.

 

Odbrana u prvoj bez koncentracije. U drugoj dosta bolja, ali bole ove dve poslednje lopte sto su nam pokupili s parketa, 5 poena smo primili tu.

Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Možda je publika malo energetski pala ali i to je normalno. Mene zanima da li neki klub u Evropi ima i približno ovakvu posjetu.

 

Ovo je nadrealno.

 

imaju neki fudbalski klubovi

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Možda je publika malo energetski pala ali i to je normalno. Mene zanima da li neki klub u Evropi ima i približno ovakvu posjetu.

 

Ovo je nadrealno.


Pa gde ima, kolega.
Jeste li videli one podatke o najvecim posetama gde jos one utakmice iz 2009 stoje na listi, kamoli ovogodisnje.

Ovakvim posetama pola NBA da se postidi

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, lord_s said:


Pa gde ima, kolega.
Jeste li videli one podatke o najvecim posetama gde jos one utakmice iz 2009 stoje na listi, kamoli ovogodisnje.

Ovakvim posetama pola NBA da se postidi

Ostaje još samo da menadžment EL pokloni pažnju ovim elementarnim činjenicama i uruči nam licencu.

 

Pa mi protiv zagrebačko-ljubljanskog mutanta okupimo 15k duša. 

 

 

Link to comment

procenti šuta prilično visoki na obe strane

 

zabrinjava broj asistenacija, mnogo bolja Barsa (13-4). vadi nas malo broj izgubljenih lopti njihovih (7), mi nismo rasprodavali toliko (2). od ovih 7 mislim da je Higins 4 prodao

Edited by Ted
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

evo ga Abrines, nabijem ga......kud ga pomenuh

 

Mnogo brines za taj Abrines. Vidi kiflice sa džemom, ako može.... 

Edited by BlackGeorge
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...