Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

25 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

 

Ja mislim da tu Ivana mora da preuzme glavnu rolu u motivaciji. Znaci, nema trojke, nema seksa. Pa ti vidi Danilo sta ces onda..

 

Upoznao Ivanu pre jedno 15 dana. Šta reći...i mene bi boleo kurac za košarku

Link to comment

U poslednja 4 kola dosta medjusobno igraju baskonija, makabi, zalgiris, efes, valensija, armani. Tako da bi trebalo da smo vec obezbedili prolaz, samo je pitanje sa koje pozicije. Meni najrealnije deluje sedmo mesto gde bismo isli na real ili barsu, a tu su nam male sanse. Nema veze I ovo je veliki uspeh

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ne znam dal je veću transformaciju doživeo panter ili lesor

 

ja bi rekao Panter.

 

Lesor je dandara, ali u pozitivnom smislu, bio mi je gotivan od samog početka. i dalje mi je najkul lik iz ove postave.

 

za Pantera sam mislio da je divljak i da tu nema leka. ali se on transformisao u potpunosti, od razuzdanosti do primera razumne igre. imam utisak da je duplo bolji igrač nego kada je došao.

 

Naneli mi je bio sumnjiv, iskreno, još uvek je. nekad izgleda kako Koštunica, nekad kao Mad Max. ne mogu da ga provalim.

  • +1 1
Link to comment

Лесор је доживео енормну трансформацију у смислу играчког квалитета, не постоји особа на свету (па ни он сам) која је веровала да ће бити легитимни кандидат за мвп-ја  евролиге ове године.

 

Код Пантера је с друге стране нешто кликнуло у сред сезоне и почео је да игра знатно одговорније и рационалније. Рекло би се да је дефинитивно утицао онај период када је био прилично лош и она текма где је имао типа 0-10. Као да је окренуо неки нови лист од тада.

 

А и Данте је доживео одређену експлозију реално, направио је феноменалан потез доласком овде где је добио велику слободу и поверење.. није да нам није вратио.

 

Једино је Ледеј константа на неком свом нивоу, најмање тих неких амплитуда има за сада већ две сезоне практично.

 

Нанели је већ лик у неком свом свету, за њега верујем да може и боље од овога.

 

Све у свему биће их тешко задржати после овакве сезоне, мораће Бане додатно да се отвори.

  • +1 3
Link to comment

pod uslovom da se igra EL naredne sezone i da Željko ostaje, možda i ne bude toliko teško. osim ako ne dobiju neke sumanute ponude ili ponude iz NBA.

 

zapravo, što bolji rezultat se napravi to će lakše biti da ostanu. bar tako mi se čini.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Шта знам делује да стварно постоји конекција и синергија на високом нивоу са клубом, навијачима и тренером свакако али јеби га паре су паре, ако неко истресе на сто осетно више него што је Бане спреман да се испружи, нису нам велике шансе. Но видећемо није то сад ни превише битно.

Link to comment

Па тај фазон, ја баш готивим такве играче јер некако верујем у њихов шут колике год проценте имали. Плус Нанели има и још офанзивних квалитета али се није размахао до краја ове сезоне некако.

  • +1 1
Link to comment

al je problem što nećemo moći da vidimo da puca 0/8

 

nanulica je namazani el igrač, u prvom delu sezone(do kup vikenda) je bio tako-tako pojavi se na svakoj trećoj, e a od kup vikenda je počeo da ulazi u mod zbog koga je doveden. ubica na trojci koji će da isporuči uvek ono što se od njega očekuje 60% za dva i 50% za tri uz ako zatreba i clutch point. kao npr ona trojka protiv efesa koja nam je okrenula evroligašku kampanju

 

 

a lesor, jbt pa postao je kalibar el mvp igrača kod željka. za pantera se znalo ko je i šta je, sad se nekako uobročiotm kod želimira, a lesor je postao delikates kakav bi u svom timu voleo da vidi svaki evroligaš

 

 

e

panter nije bio divljak, ako se pod tim podrazumeva ono pripaljivanje trojki sa 8-9m, da je to pripaljivao samoinicijativno, a ne uz žocovo aminovanje odavno bio on bio ex kapiten

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Najveca zamerka Panteru do sada je to da je bio luzer i da nema kvacilo i da cesto ume da nestane u najbitnijim utakmicama. Rekao bih da se to promenilo sada, doduse i cela ekipa se znacajno podigla pa je i njemu lakse da hendluje te situacije.

Link to comment

Panter je igrac koji apsolutno treba da uzme sut sa 9 metara, ako mu dozvole i ako se dobro oseca. Nije to divljina, pogotovu sada kad prvo bira da proba za 2, pa ako ne prolazi onda za 3 ako je pozicija dobra. On i naneli su ti koji treba da uzmu te suteve kad misle da je dobra situacija, samopouzdanja im fala bogu ne manjka

  • +1 3
Link to comment

Ortakinja srela slucajno i izblejala sa Nanelijem u nekom spa centru ovo kad su imali par dana free... kaze lik je totalno cudan, i rekao joj je da mu je Bg vrlo dosadan, on je inace vegan, ne pije alkohol, ne izlazi naravno i tako ima nekih par crta licnosti, kapiram da ce on prvi da zapali na kraju sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...