Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Navijači se štedeli celu tekmu za ovaj performans na kraju :isuse:

 

Da me jebeš ako razumem kako od sline halabuke o najvrelijoj atmosferi u Evropi dođemo do toga da slušamo škripu patika celo prvo poluvreme. Ovoj ekipi treba tih 10 poena koje donose navijači da bi igrali egal sa ovakvim protivnicima. U prvih 5 minuta ovi moraju da ne znaju gde su im gaće, a ne da vode sa 5:0 dok se čuju okrajci uvodne himne. Navijači su gladni top8 i top4, ako se ne varam, kakav crni zamor materijala kod publike. Ovde mora da gori zemlja kao protiv Makabija 2010. Fejlovali ste mnogo večeras glede navijanja, dragi moji grobari, svaka čast na dobroj poseti. Nemojte zameriti, ispizdeh solidno kao neutralac koji je kupio EL pass ne bih li gledao kvalitetno šibanje :dry:

Link to comment

Hriste boze raspeti i sveti

Nas Partizan na deveto mesto leti

Jebace nas real I monako

Onda PAO, ma jebace nas svako

 

Bolji bice efes I baskonija

Zalgiris, makabi i Milano iz Armanija

Dzabe Ledej i Panter iz geta

Bice zvezda opet prvak sveta

  • Haha 1
Link to comment

Kad pogledas statistiku, mi 30% oni 60% za 3, mi 5 oni 25 asistencija, mi 24, oni 34 skoka, a mi sve vreme u igri za pobedu. Plus sudijske odluke na nasu stetu tacno u momentima kada smo bili u prilici da mozda preokrenemo. Apsolutno se nije moglo vise izvuci sa ovom ludackom serijom utakmica. Za pohvalu i sto smo imali znacajno manje izgubljenih lopti i vise ukradenih.

 

Real igra sutra protiv Fenera, pa ne ocekujem da ce sutirati ko Barsa..

  • +1 1
Link to comment

Jeste floskuletina ali sto pre zaboraviti ovu utakmicu
Teze mi pada sto je Barsa u pitanju, meni licno su nekako bas antisimpa ali dobro
Sve je i dalje u nasim rukama i glavama

Link to comment
18 minutes ago, BWA said:

Postoje realne šanse da ove sezone dostignemo cifru od 300.000 gledalaca u El sezoni.

:ziga:

 

ma jok bre, to stalno dolazi 20.000 istih ;)

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

kad pričaju o širini rostera za el, e to je ovo večeras. bilo je energije, al ne za 40 minuta, a protiv kandidata za titulu to nije dovoljno, možda za bajern/pao/asvel al za ovu katalonsku žgadiju ne

 

giphy.gif?cid=2154d3d705faf217e36891cff0

 

 

 

ps

@Mindaugas Žukauskas vidim već dva puta pominješ “mlaku” atmosferu, u areni se to nije primećivalo(ne znam kako je bilo na oly-ju). ovo večeras je bilo za 4

  • +1 6
Link to comment
9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Navijači se štedeli celu tekmu za ovaj performans na kraju :isuse:

 

Da me jebeš ako razumem kako od sline halabuke o najvrelijoj atmosferi u Evropi dođemo do toga da slušamo škripu patika celo prvo poluvreme. Ovoj ekipi treba tih 10 poena koje donose navijači da bi igrali egal sa ovakvim protivnicima. U prvih 5 minuta ovi moraju da ne znaju gde su im gaće, a ne da vode sa 5:0 dok se čuju okrajci uvodne himne. Navijači su gladni top8 i top4, ako se ne varam, kakav crni zamor materijala kod publike. Ovde mora da gori zemlja kao protiv Makabija 2010. Fejlovali ste mnogo večeras glede navijanja, dragi moji grobari, svaka čast na dobroj poseti. Nemojte zameriti, ispizdeh solidno kao neutralac koji je kupio EL pass ne bih li gledao kvalitetno šibanje :dry:


Zaboravljas jednu sitnicu: ovi su preko glave prevalili 10x vise ovakvih utakmica, od igraca partizana.

 

ovi su takve igracine, kojima - ne da ne padaju gace od huka sa tribina, nego im se muda povecavaju od toga. Tih 5:0 je bio statement “tu smo, derite se kolko ocete, necete dobiti ovo veceras”.

 

pri tome, dobili su nas odbranom, i to zestoookom odbranom. Eej, milioneri.

 

imali su rezervi koliko hoces. Samo da Veseli nije upropastio 5 napada, bilo bi 20 razlike. Bas je velika razlika u kvalitetu - i u prvoj petorci, a kamoli na klupi.

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

imali su rezervi koliko hoces. Samo da Veseli nije upropastio 5 napada, bilo bi 20 razlike. Bas je velika razlika u kvalitetu - i u prvoj petorci, a kamoli na klupi.

 

da. ali i oni su lutali tokom sezone, varirala je forma, bilo je tu neočekivano slabih partija, poraza. sad ulaze u pik, ne bi li dostigli maksimalan broj obrtaja kad krene eliminacija.

 

mi nema šanse da im pariramo kvalitetom, odnosno kintom. ali bi mogli da ih ugrozimo da je roster malo širi i da ima još dva legitimna igrača u rotaciji. znači ne igrača koji sede na klupi u EL ili igraju minut, dva. sa druge strane, mi treba u dupe da se šutamo što imamo ovakav roster kakav imamo.

 

sve u svemu, meni nije teško palo. izgubili smo od boljeg, guraj dalje.

  • +1 5
Link to comment

+ su imali jedan trening pripreme i dve teške utakimce na po 48 sati(i 47) pre toga

 

u regularnim uslovima, i da ne sudi panterova(usta škrbava) može i sa ovima da se igra

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Djuro said:

 

ovi su takve igracine, kojima - ne da ne padaju gace od huka sa tribina, nego im se muda povecavaju od toga. Tih 5:0 je bio statement “tu smo, derite se kolko ocete, necete dobiti ovo veceras”.

 

 

Ne slažem se da je isto baš organizovati napad u sinoćnim uslovima, ili recimo kad je buka tolika da igrači ne čuju jedni druge na terenu. Ta buka stvara i dodatni pritisak na sudije. Pustite 3.tekmu protiv Makabija u Areni 2010. Poenta je da navijači Partizana treba da shvate ovih zadnjih par kola kao da je plejof već počeo. Sinoć nije izvršen nikakav pritisak u prvom poluvremenu. Super je što ste vi zadovoljni ciframa i rekordima koje obarate, ali imate super priliku da uđete u plejof, i treba je max iskoristiti, ko zna da li će sledeće sezone kockice ovako da se slože.

Link to comment

Nije bila neka atmosfera niti navijanje. U par navrata se zapalila hala, prvo kod onih par bacanja Madara na nicije lopte i kasnije kod par poteza Exuma. Ostalo je bilo njah, nije bilo vetra u ledja sa tribina kad je krenulo lose.

 

Gledao sam iz golubarnika, i iznenadjen sam koliko se dobro vide sva desavanja na parketu.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

Nije bila neka atmosfera niti navijanje. U par navrata se zapalila hala, prvo kod onih par bacanja Madara na nicije lopte i kasnije kod par poteza Exuma. Ostalo je bilo njah, nije bilo vetra u ledja sa tribina kad je krenulo lose.

 

Gledao sam iz golubarnika, i iznenadjen sam koliko se dobro vide sva desavanja na parketu.

 

Da, potpuno drugacija atmosfera u odnosu na Oli, kao da su se i ljudi malo izduvali.

Treba nam opet neki zamajac.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...