Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Pa jebote, ne moz' da ga vodis na pljeske ili sarme, ne moz' u kafane, ne moz' na splavove, garant se ni ne kladi.. Trebalo je Zeljko da ga izostavi sa neke EL utakmice, pa da je gleda na Sport Klubu, da ga Dule Savic i Batistuta malo prevaspitaju..

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
18 minutes ago, Johny said:

Ortakinja srela slucajno i izblejala sa Nanelijem u nekom spa centru ovo kad su imali par dana free... kaze lik je totalno cudan, i rekao joj je da mu je Bg vrlo dosadan, on je inace vegan, ne pije alkohol, ne izlazi naravno i tako ima nekih par crta licnosti, kapiram da ce on prvi da zapali na kraju sezone.

 

ove dve konstatacije su mi dovoljne da ga svrstam u normalce. sad mi je mnogo gotivniji.

 

Bg je ultra-mega-giga palanka. i tek se zahuhtava, pa će bit još i gore. ja prvi bih se iselio odavde, kada bih imao mogućnost. još živim u nadi da će biti. da sam košarkaš i da mogu da biram, ne bi živeo i igrao ovde do smiraja karijere. a verovatno ni tada.

 

a pošto ne pije, moj je tip 100%.

 

brat Naneli da rasturi do kraja sezone i to će biti dovoljno od njega. posle može da se dislocira i zameni ovu selendru nekim normalnijim mestom za život. kad je već u mogućnosti da bira.

Link to comment

Statistika Pantera u Evroligi, prosek po utakmici

 

Prvih 13 utakmica (Partizan 4-9) v Narednih 17 utakmica (Partizan 13-4)

 

Minuti 28.2 v 26.6

FG2 3.1/6.5 (48%) v 3.1/5.6 (55%)

FG3 1.9/5.3 (36%) v 1.9/4.1 (48%)

eFG% 51% v 62%; eFG = (pogođeni šutevi za 2 poena + 1.5 x pogođeni šutevi za tri poena) / broj šuteva iz igre)

šut iz igre na svakih 2'24'' v 2'45''

FT 3.2/3.8 (84%) v 4.0/4.2 (94%)

Poeni 15.2 v 16.1

Skokovi 2.0+0.5=2.5 v 1.8+0.2=2.0

Asistencije 2.1 v 2.4

Ukradene-Izgubljene 1.2-1.5 = -0.3 v 1.1-1.0= +0.1

GmSc 12.1 (0.43 po minutu) v 14.3 (0.54 po minutu); GmSc (Game Score) = pts + 0.3 drb + 0.7 trb + 0.7 ast + stl - tov + 0.7 blk + 0.4 fgm - 0.7 fga + 0.4 ftm - 0.7 fga - 0.4 pf

  

 

Edited by az67
  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
3 hours ago, Johny said:

Ortakinja srela slucajno i izblejala sa Nanelijem u nekom spa centru ovo kad su imali par dana free... kaze lik je totalno cudan, i rekao joj je da mu je Bg vrlo dosadan, on je inace vegan, ne pije alkohol, ne izlazi naravno i tako ima nekih par crta licnosti, kapiram da ce on prvi da zapali na kraju sezone.

 

Profesionalac, porodican covek, ima troje dece.Boli ga kurac da se oblokava sa Smajlijem.

Taj ce igrati gde ga najvise plate, ima jos par sezona da uzme lovicu i to je to.

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, Ted said:

ove dve konstatacije su mi dovoljne da ga svrstam u normalce. sad mi je mnogo gotivniji.

 

 

Ne pije alkohol = normalac???

 

I za Beograd se moze reci svasta, i verovatno bi vecina bila tacna, ali bas da je dosadan...

 

Uostalom, ne interesuje me sta misli o Beogradu, nego sta misli o Partizanu.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
12 hours ago, Johny said:

Ortakinja srela slucajno i izblejala sa Nanelijem u nekom spa centru ovo kad su imali par dana free... 

Khm...meni ovo liči na prikrivenu radnju naučno edukativnih filimića :naughty:

  • +1 2
  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment

Hriste boze, raspeti i sveti

nas Partizan u Kaunas leti

leti preko Trife i Smajlija

Evo trojke Dzejmsa Nanelija

 

Nema vise Efesa i Milana

Sada vlada ekipa Partizana

Dante Egzum, a i Kevin Panter

Svakom protivniku pojebace mater

 

Kad je Djordi za taj uspeh cuo

Tri puta se u grobu prevrnuo

Tu je sada Dejan Bodiroga

Pobedjuju grobarstvo i sloga

 

Edited by shimpr
  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 5
  • Hvala 1
Link to comment

olupaće barsu kao stare kante

najviše ih zlostavljao egzum dante

 

nešto manje panter i lesor

da zapamte žocov odgovor

Link to comment
17 hours ago, MocaVukotic said:

Panter je igrac koji apsolutno treba da uzme sut sa 9 metara, ako mu dozvole i ako se dobro oseca. Nije to divljina, pogotovu sada kad prvo bira da proba za 2, pa ako ne prolazi onda za 3 ako je pozicija dobra. On i naneli su ti koji treba da uzmu te suteve kad misle da je dobra situacija, samopouzdanja im fala bogu ne manjka

evo jedna sekvenca kao potvrda onoga što prosečni navijači vide kao “divljinu” a ustvari je planirana akcija

 

 

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment

Žoc i Marli, Žoc i Marli

jebu Barsu ko Šin Čarli

 

vid Lesora malog vraga

primiče se odastraga

 

Panter, Trifa idu spreda

jebavaju sve od reda

 

stante ljudi, kuda će vam duša

dajte malo da gurne i Anđuša

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...