Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

29 minutes ago, Milošica said:

Kažu da je Kuzma u podkastu izjavio da TOP 8 nije bitan jer svakako nailaziš na previše jakog protivnika gde su male šanse da prođeš :laugh:

kakav jadnik

 


 

 

izgleda nam je onaj paćenik iz železnika sjahao sa k…., sad je franjo na redu

  • +1 3
Link to comment

Kad smo kod Franje, već je saopšteno 1 saopštenjetm u kom, izmedju ostalog, piše i:

 

Quote

Posebno je zanimljivo da se Franjo baš sada „prisetio“ ovakvog detalja, i odlučio da nas sve „prosvetli“ ovakvom neistinom u koju samo budale, naivni, klimakterični, ili ljudi pod uticajem nekih psihoaktivnih supstanci mogu da veruju!

 

Ok, budale, ok naivni, ajde narkići, popularno je da se oni nipodaštavaju...ali što bre klimakterični? Šta su oni zgrešili? Šta kao Vesna nije u klimakterijumu? Prirodna stvar, dolazi s godinama.

  • Haha 1
Link to comment
20 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

genral pukovnik ima reč:

 

 

 

Maršal !!!

 

Ovakav doček će da bude u Kaunasu :fantom:

 

 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Kažu da je Kuzma u podkastu izjavio da TOP 8 nije bitan jer svakako nailaziš na previše jakog protivnika gde su male šanse da prođeš :laugh:

 

slušao sam podcast jutros, onako uz posao dok sam mogao. mislim da sam čuo ovaj deo i opet, mislim da nije baš to rekao, odnosno u tom smislu. više je bila priča u smislu da nije neuspeh da se ne plasiraš (večiti) u top 8. naravno da je bitno, ali nije neuspeh ako ne ostvariš taj plasman. ovo da su male šanse da prođeš to jeste rekao. što i nije daleko od istine.

 

slušao sam i radnije par puta, vidi se na kojoj je strani, ali kada je analizirao našu igru to je bilo sasvim korektno. po mojoj oceni nije džukac.

 

u tom podcastu stalno čitaju komentare koje gledaoci ostavljaju u live chatu. a tu ima svega i svačega. ja da sam u podcastu i da mi se čitaju komentari raznih debila, verovatno bi bljuvao vatru i jebavao majku istima posle 15 minuta. toliko cenim da bi uspeo da iskuliram.

  • +1 1
Link to comment

Prateći i njegove komentare posle derbija, meni deluje da jeste tendenciozan i da komentari imaju neki cilj(Nebojšina izjava o TOP 8 pre neki dan), koliko god neki od tih komentara kada se secira nisu daleko od istine.

 

Što se komentara tiče, kada prenosi na SK ne mora da ih čita, a opet se često ponaša "problematično". I mnogi Zvezdaši takođe to misle.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

izgleda nam je onaj paćenik iz železnika sjahao sa k…., sad je franjo na redu

 

đavola sjahao.....kaže lepo da ta kuhinja nije u Zagrebu. zna se gde je. tačno zamišljam kako piše, naliv pero, bočica sa mastilom, iza na zidu slika Kardelja, levo na plakaru Titova bista, na stolu uramljena fotografija, on i Stane Dolanc na svečanoj večeri. svetlosiva odela, dvoredna, maramica iz revera viri.

 

taj će da sjaše tek kad umre, a ostaje nada da slična budaletina i zlikovac neće upravljati večitim rivalom.

Edited by Ted
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Kad smo kod Franje, već je saopšteno 1 saopštenjetm u kom, izmedju ostalog, piše i:

 

 

Šta kao Vesna nije u klimakterijumu? 


Pa kako sad tako za baku cetvoro unucadi :dry:

Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Prateći i njegove komentare posle derbija, meni deluje da jeste tendenciozan i da komentari imaju neki cilj(Nebojšina izjava o TOP 8 pre neki dan), koliko god neki od tih komentara kada se secira nisu daleko od istine.

 

Što se komentara tiče, kada prenosi na SK ne mora da ih čita, a opet se često ponaša "problematično". I mnogi Zvezdaši takođe to misle.

 

moguće, nemam SK pa ga ni ne gledam.

 

moj utisak je na vrlo malom uzorku, nekoliko epizoda tog podcasta. gde nisam čuo ništa što bi mi strašno smetalo ili me iritiralo.

Link to comment

Kad komentarise Zvezdu je prilicno realan, ali u picku materinu iritantan

Npr. Beric je normalan tip skroz, nije ni cudo sto je batalio onomad

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, Ted said:

ovo da su male šanse da prođeš to jeste rekao. što i nije daleko od istine.

 

где ћеш већу прилику него да добијеш једну на страни(и кући)

 

голден стејттм може да се добије, а не реал/барса/монако

 

чуш монако



 

 

од та четири пара у плејофу биће минимум једно изненађење

:fantom:

Link to comment

Meni carski sto se Coki brze bolje oglasio saopstenjem i pozvao se na tadasnjeg predsednika Acu Petrovica, a onda mu se Aca posrao u socinjenije prostom cinjenicom da tada nije bio predsednik

  • Haha 3
Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

Armani radi za nas veceras...mozemo mi i preko Fenera i preko Armanija ako nas krene

govno špansko kakvu je namernu svirao

:isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...