Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

7 minutes ago, BWA said:

Ovo nešto slično ko kad se Trifa kreveljio pored njihove klupe pa svi pričali o tome a niko o porazu od stoka razlike.

 

 

Samo ne treba odgovarati.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, BWA said:

Ovo nešto slično ko kad se Trifa kreveljio pored njihove klupe pa svi pričali o tome a niko o porazu od stoka razlike.

 

 

 

Ne secam se da smo u Aba ligi ikad imali takav kreveljaski ispad poput Trifinog. Logicno je sto se pricalo o tome..

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ne secam se da smo u Aba ligi ikad imali takav kreveljaski ispad poput Trifinog. Logicno je sto se pricalo o tome..


avramovic prošle sezone?

  • Haha 1
Link to comment

Nakon +17 u jednom trenutku prve četvrtine, u nastavku smo napravili 91-61.

 

Protiv dvostrukog prvaka Evrope, na njihovom terenu.

 

Neverovatno.

 

Plus me ne bi čudilo da je oboren neki rekord ovim šutiranjem bacanja 28/28. Možda i najbitniji podatak od svih.

Edited by Milošica
  • +1 5
Link to comment
31 minutes ago, Milošica said:

Plus me ne bi čudilo da je oboren neki rekord ovim šutiranjem bacanja 28/28. Možda i najbitniji podatak od svih.

Fun fact, i u prošloj utakmici protiv Efesa smo šutirali bacanja 100%, 16/16. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
44 minutes ago, Milošica said:

Nakon +17 u jednom trenutku prve četvrtine, u nastavku smo napravili 91-61.

 

Protiv dvostrukog prvaka Evrope, na njihovom terenu.

 

Neverovatno.

 

Plus me ne bi čudilo da je oboren neki rekord ovim šutiranjem bacanja 28/28. Možda i najbitniji podatak od svih.

 

To sam i ja pomislio sinoc, ali sam pronasao da je Real jednom imao 34/34 bacanja, tako da nismo oborili taj rekord..

Link to comment
8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

To sam i ja pomislio sinoc, ali sam pronasao da je Real jednom imao 34/34 bacanja, tako da nismo oborili taj rekord..

E jbg.

 

Neka onda njima rekord, a mi preko njih idemo na F4.

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ne secam se da smo u Aba ligi ikad imali takav kreveljaski ispad poput Trifinog. Logicno je sto se pricalo o tome..

Tačno tako.

Mada i Jure Lalić se jednom možda i više kreveljio kad je zakucao protiv Heliosa.

Link to comment

Ja ne znam koji djavo se dešava, jel imaju nalog odozgo da brane stub srpstvatm

 

Slabo ih čitam, ali evo sad gledam “hrabra Zvezda poklekla u Barseloni”, a Partizan kad dobije nešto je u fazonu “Partizan pobedio, ali pao na tabeli”.

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...